Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

Otišao jutros po nove Lassa Impetus 2+ za mog Bravoa, izašao iz radnje sa Pirelli P7! Spreman sam za leto!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otišao jutros po nove Lassa Impetus 2+ za mog Bravoa, izašao iz radnje sa Pirelli P7! Spreman sam za leto!

Posto su te izasle i koja dimenzija ?

Sent from my Havaji P9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma povoljno bih mogao nabaviti dve nove letnje gume Fulda carat attiro 205/50/15. Originalne gume na autu su 195/50/15 i nalaze se na fabričkim alu felnama 6JX15H2-49 oznake.

-Da li se ove šire gume mogu nesmetano montirati, što zbog promene dimenzije, što zbog tehničkih mogućnosti felni .?

-Kakva su iskustva sa ovim modelom guma .?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, Đađo said:

 

 

Greškom kopiran post.

Izvinjenje i molba za moderatore da ovo izbrišu.

Edited by Đađo

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, dekirs said:

To je dobra cena za pireli.
Vidim da ima i ona cinturato ne znam koja je razlika izmedju obicne p7 i te..

Sent from my Havaji P9
 

vozio sam cinturato P7 u dimenziji 205/55/16 na Alfi. Iskreno, ocekivao sam vise

mada je 6811 odlicna cena za Pirelli i ne treba puno raznisljati

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, MS PK said:

Tu cinturato su hvalili mnogo

jesu. Moguce da je i to uzrok mog nezadovoljstva. Hvalospevi pa kad sam je vozio imao sam veca ocekivanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bi se dobio popust, treba da se registruje na njihovom sajtu i taj kod kaže prilikom kupovine. Ušteda je oko 200 po gumi, ili ti dve pljese, dva pomfrita i dva Zaječarca i jedan Sokić za ćeru i mene! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam danas Kemoimpex da proverim da li imaju Conti na stanju. Rekose mi da oni ne drze Conti ali da mogu da se naruce, budu za dan, dva kod njih. Dimenzija 205/55/16 91H PremumContact 5, cena 8735 dinara. Jel to po vama okej ?

Ako neko zna da ima jos negde Conti da se prodaje neka kaze, bio sam i do Beogume oni ih ne drze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je po meni bas dobra cena za Conti.

Da sam na tvom mestu, ne bih trazio dalje. :-)

Edited by skile86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je to isto, samo ne znam sto Miselin ovako drzi cenu.. Dobra je guma, ali opet.. Pireli, Dunlop, Conti nista losije u odnosu na njih.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i na njih da se natrci povoljno (kao sto sam i ja uspevao), ali generalno placas brand...

Pored svih drugih kvaliteta, iz mog iskustva sa njihovim modelima, primetno se manje trose u odnosu na konkurenciju bez mnogo uticaja na performanse (naravno poredeci iste klase guma).

Kao sto imenjak rece, ovo je odlicna cena za Conti, cisto sumnjam da ces naci jeftinije. Samo povedi racuna da nije neki matori DOT u pitanju. Znam da ih je ranije imalo u "Coning"-u, pa proveri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, kapiram da se placa brend jbg..

Na stilu sam imao napred nove Miselin Alpin 5 i iskreno nisam nesto bio zadovoljan, a dosta su skupe..

Conti isto nije jeftin, ali u takvoj sam situaciji da vec imam 2, pa cu ih upariti. Da nemam, isao bih na neku budzet varijantu za normalnu voznju kuca - poso, sasvim dovoljno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beocar ima Conti takodje. Ja sam zimus kod njih uzimao hankook, 15ice za Stila, platio ih kao što je Tigar bio u Kemoimoexu

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/3/2017 at 2:56 PM, dekirs said:

Conti isto nije jeftin, ali u takvoj sam situaciji da vec imam 2, pa cu ih upariti. Da nemam, isao bih na neku budzet varijantu

 

Veruj mi da je ovo vrlo dobra cena u odnosu na ranije, jos malo pa budzet varijanta u odnosu na ono sto dobijas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nesto kad bih birao izmedju Miselin i Konti, pre bih Konti izabrao. Takvo neko iskustvo imam kroz ove godine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh dve Conti u AS Adam na Tosinom bunaru. Cena 8770 din, dimenzije 205/55/16 i ono sto je super dolaze sa oznakom 91W. DOT od prosle god.
Mozda sam malo poranio sa stavljanjem ali i zao mi ove zimske Save na 20 stepeni, umire mucena :D
Ono sto sam primetio je da su jeftiniji i od Kemoimpexa i od Beogume.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite jel da se vec menjaju gume ili da se saceka jos malo mozda udari baba marta ..danas sam isao do ade sa klincima i zao mi zimskih guma po ovoj vrucini ..a jos bila i guzva pa kreni stani ma idi...nego citam da niste bas nesto zadovoljni sa savom u letnjoj varijanti pa sad razmisljam sta da kupim za prednje u dimenziji 14" 165x70...Micheline a?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...