Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

Hvala Vam ljudi na odgovorima. Axic,zadnje dve sam dobio uz kola zimske 165/65-14 kao nove Avon.. A sada uzimam za napred,u Valjevu ovde,nigde nisam nasao mojih dimenzija 165-70-14 nista drugo sem ovih sto sam naveo,tako da ako ste ti i Easy Rider zadovoljni sa Goodrich ,i ja ih uzimam,nema razloga da ne budem zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oo, bratac,pa makar danas svi šalju brzom poštom sve što ti padne na pamet. Javite se ako nemate gde da kupite gume, a kupili biste nesto od Hankooka ili onoga sto ima Kemoimpex. Da budem jasan, ne pomažem firmi nit oglašavam već nudim neku olakšicu za članove foruma. :thumbup:

Popust je takodje naravna stvar. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to jeste brate,salju svi,ali situacija je takva da ovde moze na rate u Va haha :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, gile smederevo said:

Oo, bratac,pa makar danas svi šalju brzom poštom sve što ti padne na pamet. Javite se ako nemate gde da kupite gume, a kupili biste nesto od Hankooka ili onoga sto ima Kemoimpex. Da budem jasan, ne pomažem firmi nit oglašavam već nudim neku olakšicu za članove foruma. :thumbup:

Popust je takodje naravna stvar. 

Mene si ispostavao maximalno Gile, dobio i popust i poklone. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohoho,sve li da se zna sta detaljnije oko tog popusta i poklona ? :D:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, MarkoVa said:

Ohoho,sve li da se zna sta detaljnije oko tog popusta i poklona ? :D:D

 

Bolje pitaj kolegu @gile smederevo na PM, sve ci ti on lepo objasniti. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno, pojedine gume koje ovde nahvalise na ovom testu u nekim dimenzijama jedva dobise prelaznu ocenu i u kategoriji su "delimicno se preporucuje".

 

1.jpg0.jpg

 

PS: Praktikujemo da se uz link ostavi i PrintScreen, da bi sadrzaj foruma imao smisla i kada navedeni link istekne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj burazer danas isto uzeo, 6100din za 195/ 15. I ja cu verovatno iste jer im se odavno spremam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super onda,videcemo kada pocne sneg,kako cu izlaziti ovde kod mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice ovih Starfire zimskih guma, sto se proizvode u Krusevcu, citao sam malo po netu i iskustva su razna, mada sam vise nailazio na pozitivna iskustva za te gume. 

Danas odem do Tempa u Kraljevu da pogledam te gume, i vecina onih koje sam pogledao su prosto krive, imaju neka udubljenja, neka cuda, prosto su vrljave. 

Ima li neko da cita ovu temu a da ima svezija iskustva sa ovom gumom? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je nekih R13 i R15. R15 je profil 195/65 i pomalo lice na gume, a R13 lice na sve osim na normalne gume. 
Cena za R15 je oko 4200 po gumi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj pogreshno da me shvatish,ali ja u "tempo" idem ..ajvar..jogurt da kupim.

 

izaberi ozbiljniju adresu za auto-opremu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necu pogresno da te shvatim, ali sam se zapitao da li je takvo stanje samo u Tempu sto se tice ovih guma. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je do transporta verovatno
Tako ih pakuju, jednu u drugu pa se iskrive malo. Ja sam jednom uzeo takve i kad smo montirali sve bilo ok. Ne mogu da garantujem natavno ali ja sam takvo iskustvo imao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da zamenim zimske gume, pa me zanima šta mi preporučujete od sledećih: Lassa Snoways 3, Cordiant Winter Drive, Hankook i-cept W452 ili nešto iz tog cenovnog ranga, a da ima dobar odnos cene i kvaliteta?

Ne prelazim velike razdaljine, recimo 10 000 km / godišnje i otprilike više od pola je na otvorenom putu.

Ono što mi je bitno kod gume je da je pouzdana na mokrom i klizavom kolovozu, kada je sneg svakako vozim sporije, pa će verujem svaka manje više poslužiti.

 

Hvala na odgovoru. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, MS PK said:

Ma to je do transporta verovatno
Tako ih pakuju, jednu u drugu pa se iskrive malo. Ja sam jednom uzeo takve i kad smo montirali sve bilo ok. Ne mogu da garantujem natavno ali ja sam takvo iskustvo imao :)

Moguce, nego je jednom drugar tako kupio Trajalove T200, druga ili treca klasa ne znam tacno. I isto su tako delovale krive ali je prica bila da je to sve ok kada se naduva i izbalansira. Medjutim kada ih je stavio na auto to je bilo uzas jedan, pa se bojim da ne bude slucaj i sa ovima to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...