Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Megahertz

Folija za "spustanje" soferke...

Recommended Posts

Zanima me gde bih mogao da nabavim ovu foliju sto ide na sofer-sajbni? Ko to radi? Da li to mogu sam da namestim (ne mora da se skida soferka?)? I koliko kosta to zadovoljstvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i mene zanima! Bitno je da bude ista zuta kao na autu! Da li zna neko ko to radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 6794

Odes u knjizaru i kupis samolepljivu foliju u boji koja ti odgovara, nalepis na soferku i samo iskrojis skalpelom. Nikakva umetnost, samo malo vremena i zivaca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8751

TCF Performance u Futogu, sve vrste folija i ugradnja (nije reklama, covek je konkretno pitao pa je i odgovor konkretan)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9615

Ima na Banovom brdu kod pijace odmah pored Sosijete banke radnja koja se bavi iskljucivo prodajom samolepjivih traka svih boja i dimenzija po uzorku.Tu ces cak naci i nijansu koja ti treba

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9615
Zanima me gde bih mogao da nabavim ovu foliju sto ide na sofer-sajbni? Ko to radi? Da li to mogu sam da namestim (ne mora da se skida soferka?)? I koliko kosta to zadovoljstvo?

Traka ne moze da te kosta vise od 500 din pa kakva god da je.Namesti je sam sa nekim.Odmeris visinu dok sedis u kolima koja ti odgovara, zatim oznacis repere, levu i desnu stranu soferke iskrojis visak odlepis traku, naprskaj je vodom i sapunicom ili recimo bilo koja tecnost za ciscenje stakla lagano zalepis na repere i polako nekom plasticnom lopaticom prelazi preko nalepnice.Naravno pre celog postupka dobro obrisi soferku.kada je zalepis ostace ti viskovi sa gornje strane pa polako skalperom uz keder.

Nikakva mudrost samo strpljenja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima na Banovom brdu kod pijace odmah pored Sosijete banke radnja koja se bavi iskljucivo prodajom samolepjivih traka svih boja i dimenzija po uzorku.Tu ces cak naci i nijansu koja ti treba

E super, jel znas mozda tacnu adresu ili broj telefona! Nisam iz Bg, pa bas i ne znam taj deo! Hvala....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9615

^^^ Vrlo rado ali tek sutra posto ni ja ne znam tacnu adresu :oops: iako sam bio tamo.Ako nije frka reci cu ti sutra samo da se raspitam(Pozeska uica je ali koji broj ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da Puntov duži brisač ide do vrha šoferke, obrati pažnju da ne cepa traku (mada ne bi trebao ako se lepo zalepi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba vam parche folije ortak i 2 piva i zavrshili ste posao ;)

ako hocete neprovidnu radite tapet parir ili neku vodonepropusnu foliju, providna se radi kao i stakla

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5866

ja to uzimam sve u balkanskoj ima knjizara jedna dobro opremljena folijama :) pored hotela Prag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulica mostarska, mala ulica kod lastine stanice, imaju sav moguc i ne moguc materijal, i folije, i mat i sjajne i sa shljokicama i mirishljave . . . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Traka ne moze da te kosta vise od 500 din pa kakva god da je.

Ili da budem precizniji - cena jednobojne auto folije se krece od 200 do 400 dinara po kvadratnom metru (zavisno od kvaiteta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako dobro shvatam cela prica je da se nesto nalepi spolja?Ima li neka opcija za iznutra?Samo na zutacima i belcima spolja moze da izgleda ok, medjutim za tamne aute...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako dobro shvatam cela prica je da se nesto nalepi spolja?Ima li neka opcija za iznutra?Samo na zutacima i belcima spolja moze da izgleda ok, medjutim za tamne aute...

Pa u tom slucaju ide folija za zatamnjivanje stakla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@chikavili pratio sam tvoj projekat...tvoh puntica :) I znam da si i ti isto uradio foliju na B stubovima i na krovu.... Pa reci mi gde si kupio tu foliju (knjizara, prodavnica mesovite robe, neka specijalizovana prodavnica gde se prodaju laminati?) I da li je tvoja folija koju si uzeo za stubove samolepljiva? (predpostavljam da jeste, al ae da pitam)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9615

Ulica je Kirovljeva u nastavku Pozeske preko puta zgrade Beteksa, privatna kuca skroz u staklu pise na njoj velikim slovima nesto tipa

sito-stampa.Radi orjentacije kad budes bio u samoj Pozeskoj pitaj nekog da ti kaze gde je zgrada Beteksa i radnja ti je direktno preko puta..Nadam se da sam ti pomogao . . .Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ja sam odradio i B stubove, i soferku....

Uskoro radimo soferku i na Semijevog stila :mrgreen:

Inace folija je kupljena u Difolu, a usluga im je VRH, ljudi koji rade tamo su za svaku pohvalu, jel tako Semi? :)

aV1EV2yJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...