Jump to content
FAS Goran
MarkoJTD

Oštećenja kao posledica grada

Recommended Posts

ne znam kako su prosli vasi ljubimci, ali moj Stilo sad ima desetek udubljenja po krovu, iskrivljena je krovna lajsna, po haubi ima nekih 5-6 udubljenja, soferka je sitno izgrebana kao da je bacano kamenje na nju, a sto je najgore negde gde je grad udario pod uglom naprsla je ili je izguljena boja

kako mogu da se srede ova sitna udubljenja sto me sad mnogo nerviraju, ako uopste mogu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

takva ulubljenja sredjuje neki covek u Kragujevcu (stari majstor tj. prvi koji je poceo sa tim da se bavi), ne znam adresu

ali mogu da nabavim.

Drugi je neki lik u Zemunu, isto mogu da ti nabavim broj.

To su varijante ako nije ostecena boja, onda ne moras da farbas jer covek zavrsava bez ostecenja boje.

Ako hoces sam da probas, konsultuj se sa tipom sa foruma pod nickom BOKIJA, on zna neku semu sa ledom tj. ugljen dioksidom, pa mislim da moze da te uputi da sam pokusas da odradis, obzirom da nista nije komplikovano koliko mi je Bokija ispricao.

pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 3494

Bio bih ti veoma zahvalan ako bi mogao napises ovde ili na PM broj ovog majstora iz Zemuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda bih mogao kod tog u zemunu...

ovo sa CO2 mi deluje kao da steti farbi i gledao sam ostale snimke, ne radi bas svima

sta mislite jel moze nekome da se trazi odsteta, zbog elementarne nepogode?

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja probao sa fenom za farbu i nisam imao CO2 pa sam koristio plin za upaljace :shock: Radi kad u udubljenju nema preloma,ako je mali prelom onda ga izvuce ali ostane prelom u obliku linije.

Svetom Iliji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ti je auto kasko osiguran mozes da naplatis stetu!

predpostavljam da nije tako da nista od naplate stete!

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj u KG se zove Marko ako se dobro sećam i cena je bila oko 50 e za nekih 25 kvcm. Ima tu dosta tehnika koje proučavam zadnjih mesec dana. Napravio sam i par alata, pa ćemo da vidimo kakvi će konačni rezultati biti. Za sada su super a nadam se još boljim.

Stilista, taj u Zemunu pomoću čega radi? Isto magneti ili...

p.s. javljam ti se ovih dana pa da "upucamo" boju...došlo vreme za farbanje :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo broj lika iz zemuna: 064/2027373 - dule

Danas sam bio do njega i video neki reno senik koji je radio i auto je ispao prilicno dobro.Da bi se sredio krov recimo neophodno je skidanje neba,a cena je 100eur za ceo krov izubijan od grada.Inace mislim da radi dobro jer kako rece pogodio je bas dosta novih vozila da radi kod opel komnenovica.Ne verujem da bi ga angazovali da je neki dundjer,mada videcemo ja cu mu terati jedan auto za 15-ak dana pa javljam utiske...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10216

Dule radi masazom tj. gura materijal sa unutrasnje strane, ali nema ovo sto vidite na linku

 


ja imam, i poceo sam relativno skoro da se time bavim, naravno potrebno je dosta godina iskustva u masiranju i izvlacenju

Za vikend radim SEAT, javicu vam kako ide
POZDRAV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako reci, prijatelju, slikaj ti to pa da vidimo. Jel koristiš ceo PDR set ili samo lepak metodu. Ja pravim neke svoje šipke pa zbog toga pitam za PDR.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10216

Imam ceo set za izvlacenje i kupio sam i sipke naravno americke

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo broj lika iz zemuna: 064/2027373 - dule

ja cu mu terati jedan auto za 15-ak dana pa javljam utiske...

Kao sto rekoh bio sam kod coveka i auto je uradjen besprekorno imao je oko 10 udaraca po haubi,50 i kusur po krovu i 3 na gepeku.Nista se ne vidi stvarno je vrhunski uradjeno,a auto je bio gotov tokom dana.Cena tog zadovoljstava je 140eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da podignem temu,i da pitam da li je neko skoro imao slicnih problema i da li Dule jos uvek radi ova ispravljanja,kakva su iskustva?Naime,pre mesec dana grad mi je napravio 15-ak ulubljenja na stilu.Cuo sam da se to moze srediti vakumskim izvlacenjem.

Jel ima jos neko da radi to osim Duleta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima imam problem ubi grad juros u Tivtu auto.Da li neko zna cene delova limarije (krov,hauba,prednja krila).Unapred hvala.

Fiat 500L

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novo ili polovno?


Za nove delove pozovi neki od ovlascenih servisa:

 

http://www.fiatsrbija.rs/servisi-i-usluge/servisna-mreza.html

 

Za polovne neki od otpada:

 

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5125-fiatlanciaalfa-romeo-servisi-dileri-pozitivna-i-negativna-iskustva/

 

Za pocetak mozes pozvati ovaj broj:0641955935 0638367177 cuo sam da imaju 500L na otpadu

Share this post


Link to post
Share on other sites

-.- ja kad vidim da kisa pocne jaka napolju odmah se skenjam grada. Pu pu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nema kasko, a novo auto :D

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta, stvarno kasko vredi plaćati zbog ovakvih nepogoda koje su postale svakodnevnica! Daj neku sliku da vidimo kako si prošao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi u Kragujevac na masažu. Ima neki lik koji 99% tih udaraca od grada rešava da se ne vide . Problem je samo gde ne nože da pridje lepo. Pisano je negde na forumu o njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i na Altini neki lik. Video sam jednu 159 koja je rađena kod njega. Od auta koji je potpuno uništen od grada napravio je nov auto.

Bez farbanja i menjanja delova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...