Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Okupljanje u nedelju 13.10.2019. od 18h - Parking kod hotela Inter-Continental (Crowne Plaza):

 

skup 01.jpg

Sa brojem 1 je obeleženo mesto gde smo do sada bili, a sa brojem 2 mesto gde je od sada Okupljanje.

Ili, ukratko rečeno, tu smo kod bankarki, samo malo dalje nego pre... :):D

Ako vam iz nekog razloga bude trebao klupski broj, okrenite 069/111-FLCS, (069/111-3527)
Kad (ako) nam dosadi da stojimo kod Intera :) sedamo u aute i idemo do nekog od kafića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okupljanje u nedelju 20.10.2019. od 18h - Parking kod hotela Inter-Continental (Crowne Plaza):

 

skup 01.jpg

Sa brojem 1 je obeleženo mesto gde smo do sada bili, a sa brojem 2 mesto gde je od sada Okupljanje.

Ili, ukratko rečeno, tu smo kod bankarki, samo malo dalje nego pre... :):D

Ako vam iz nekog razloga bude trebao klupski broj, okrenite 069/111-FLCS, (069/111-3527)
Kad (ako) nam dosadi da stojimo kod Intera :) sedamo u aute i idemo do nekog od kafića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okupljanje u nedelju 27.10.2019. od 18h - Parking kod hotela Inter-Continental (Crowne Plaza):

 

skup 01.jpg

Sa brojem 1 je obeleženo mesto gde smo do sada bili, a sa brojem 2 mesto gde je od sada Okupljanje.

Ili, ukratko rečeno, tu smo kod bankarki, samo malo dalje nego pre... :):D

Ako vam iz nekog razloga bude trebao klupski broj, okrenite 069/111-FLCS, (069/111-3527)
Kad (ako) nam dosadi da stojimo kod Intera :) sedamo u aute i idemo do nekog od kafića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ne bi bilo lose malo ranije, 4 sata recimo, dok je jos vidno i dok nije spič napolju...

 

Aj prelazimo u temu o okupljanjima...

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo jadan pogresan info, srecom nije dosao prvi inace bi otisao i pre nego sto bi dosli Deki i Danilo
A posle voznje istrca covek, pobeze glavom bez obzira i sa strahom u ocima, vrata mi nije zatvorio....a ja samo pokazo sredjene fenjere...eto, coveku sresao jos par godina zivota
Eto u skladu sa voznjom sa skupa, slucajno stisno gas u povratku iz N.Banovaca a ono medjutim cajger ode na 250 ravno, obrno krug i preso igricu

@Irena HGT
Aaaa, cu mu stavim nove ratkapne, da se dice i da me pitaju di sam uzeo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, djomla said:

mogao bih banuti na skup, napokon.

 

1 hour ago, Irena HGT said:

O, biće nas k'o na velikom skupu onda :lol:

Lepe reci za naseg kolegu @djomla , znaci da vredi kao nas 50 ostalih :thumbup: . Bilo bi lepo da se konacno upoznamo i uzivo, isto vazi i za jos neke koji ovde piskaraju...

 

21 minutes ago, ISV_01 said:

A posle voznje istrca covek, pobeze glavom bez obzira i sa strahom u ocima, vrata mi nije zatvorio....
Eto u skladu sa voznjom sa skupa, slucajno stisno gas u povratku iz N.Banovaca a ono medjutim cajger ode na 250 ravno, obrno krug i preso igricu emoji23.png

Rekoh ja, "Ima izlaz"...

Sta coveku ucini jedan test krug koji je obrnuo sa MultiAir kosacicom - od sada bogami ostaje parkiran prekoputa, na parkingu SC :stuart: .

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Irena HGT ne bi se ja nesto usudio sa njima dvojcom i glicerinom...sumnjivo mi deluje...ja sam drzao dooope podalje, ipak distanca je bitna

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti momak da si malo pristojniji i da imas bar malo postovanja prema starijim ljudima - vec bi do sada imao sredjeno ono crknuto osvetljenje komandi klime :lol: . Ne bi morao ni da pitas tamo u tehnickoj temi :stuart: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami kaki ste tehnicari ne da bi mi sredili klimu i dugmice, nego bi i klapnu za recirkulaciju drpili a freon pretakali na veliko cim skrenem pogled Direktan downgrade na Active/Basic verziju

 

Bar sam kulturan sto ne otvaram posvud teme, pofalteme BA !

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Ivan said:

 

Lepe reci za naseg kolegu @djomla , znaci da vredi kao nas 50 ostalih :thumbup: . 

Nemojmo preterivati :D 

 

2 hours ago, Ivan said:

Bilo bi lepo da se konacno upoznamo i uzivo, isto vazi i za jos neke koji ovde piskaraju...

Slažem se! :thumbsup:

 

2 hours ago, Irena HGT said:

Ko dođe dobija štelovanje farova od @Ivan

Da stanem u red?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi kaKi smo ljudi, sve sazvakano samo da ti jos neko zameni: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/50993-nuova-bravo-osvetljenje-komandi-analogne-klime/&tab=comments#comment-1520344

 

Barabe jedne, ovakvu ste temu hteli da ubijete :lol: .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Danilo1 said:

sledece nedelje 20 stepeni, vidimo se @Milutinac :D 

taman da dodjes po okvir za tablicu 

Ali i kisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirs hoćeš okupati samo auto ili i sebe da znam da li da dolazim?  Reče ti jednom prilikom više pereš auto nego sebe a opet nedelja je, nadam se da se barem  nedeljom kupaš. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...