Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Ja da se zapljunem da sam imao krštenje na okupu :D Mnogo 'ladno bilo, a to sam osetio tek 10-ak minuta nakon što sam otišao kad sam se malo zgrejao i kad mi je sve utrnulo :)

Inače, izvinjavam se za prljav auto, to je kod mene uvek čisto i bio je čist kad sam krenuo života mi :D ali negde kod Zrenjanina padala kiša pa sam se isprljao :(

ja nesto i nisam primetio da ti je auto prljav,sto se leras bezveze

Share this post


Link to post
Share on other sites

:coldsnow: juce bese bas ladno ali nema veze nikad brze okupljanje i razilizak ali nema veze makar je neko dosao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja nesto i nisam primetio da ti je auto prljav,sto se leras bezveze

Pa ja ne znam u šta si gledao, ali ono je BAŠ bilo prljavo... Čak je i Neša čim je izašao iz auta (iako je bio na potpuno suprotnoj strani od mene) iskomentarisao higijenu u gradu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Društvo šta ćemo za nedelju? Kod InterKontiša, pa onda dogovor gde dalje ili kako? S obzirom na to koliki vetar duva ne znam koliko je pametno da uopšte privirujemo kod InterKontiša... može da nas oduva :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...po vremenskoj prognozi, sutra je maksimalna dnevna 14 stepeni, a vetar skoro duplo slabiji nego danas... :cool

- Nedelja 30.11.2008.

jutarnja : 7??C

dnevna : 14??C

Vetar: 21 SSE

Vlažnost: 69%

Padavine: 10%

21 SSE = 5m/s south-southeast

http://www.naslovi.net/vremenska-prognoza/beograd

________________________________________________________________________________

________

Nedelja 30.11.2008. od 17.00 parking kod Inter-Continentala, a onda kasnije možemo i otići negde...

Članske kartice će se deliti... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko hoce kod intera, ne mora da se brije u ponedeljak za posao... vetar odradi svoje. ;)

ja mislim da je dovoljan eson za nas, posto nismo prvi koji se tu okupljaju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajmo u Delta city onda, ima parking, ima mlade cave, ima kafic kod kuglane ako nam se zakugla, ima mlade cave, ima da se hasa, ima mlade cave :mrgreen:

Šta se ti javaljaš kad i onako nećeš doći na okupljanje ? hahaha Uvek ispališ! :megafon: E sad ima da te zovem na mob :phone: pa da idemo zajedno! Ima sajlom za vuču da te zakačim ako treba i da te odvučem na okupljanje! :mrgreen: ne stvarno komšo, mog'o bi da se uozbiljiš malo :beerchug: :drunksingers: dzabe mlade cave, kuglana, mlade cave, kafić, mlade cave i MLADE CAVE kad se ne pojaviš rugalica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je konačan dogovor za sutra? U 17h na parkingu kod Continentala? Ja imam neki kolokvijum oko 13h, a jure me za neku žurku da idemo uveče, pa ako uspeh da ih otkačim za tu žurku eto mene, a ako ne onda ću morati da odem kući pa da se vraćam uveče i neću onda stići... :(

Inače, juče sam imao neku konferenciju u Continentalu i jedan kolega parkirao svog Golfa V na taj parking i neko mu je u toku dana (8-15h) pokušao obiti auto, ali mu je samo slomio bravu... ne znam zašto sam ovo napisao, ali kad sam mu video polomljenu bravu setio sam se da smo se mi tu blizu okupljali prošle nedelje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DovlaK

Nedelja 30.11.2008. od 17.00 parking kod Inter-Continentala, a onda kasnije možemo i otići negde...

Članske kartice će se deliti... :cool

:cool

Onaj Peugeot na klocnama je još uvek tu...danas sam ga video... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct

Inter-Continental više nije Inter već samo Continental pa ono... čisto da budemo precizni :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Marko, nećeš verovati, al' jedino baš na tvojoj ima greška... :mrgreen:

Grečak u jednom slovu...

Nema ''ć''...

Nije Stilo kriv, to je nešto u tvom horoskopu... :cool

Naravno, biće ispravljeno... ;) a do tada možeš ovu uzeti...

________________________________________________________________________

@neshaoct

Inter-Continental više nije Inter već samo Continental pa ono... čisto da budemo precizni :p

Ma, nek' nas tuže ako neovlašćeno koristimo staro ime... :mrgreen: ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I would like to thank Fiat-Lancia Club for VIP status :lool:

Muchos gracias :lool:

Thank you

Danke

Merci

Blagodarnosti

Grazie

Obrigado

Spasibo

Bedankt

Evo necu vise :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pirkao je sasvim solidno vetrić pa nije bilo baš uslova za stalak, ali evo dva komada iz ruke za dokumentaciju. :) Eno i mene na prvoj fotki, da možete da me prepoznate kad se sretnemo. :D

DSC_5832.jpg

DSC_5834.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
tu operise ekipa (verovatno romi ) sa starog sajmista cukaju kola i vade muziku i slicne vredne stvari parkinzi kod interkonta i sava centra su dosta nesigurni za kola , mom bratu su isto razbili prozor i iscupali muziku koja brat bratu nije vredela dvadeset evra tako da pazite gde ostavljate auto !!!

Videli smo jedan parkiran na klocnama...odradili ga Egipcani samo tako...

Pored toga, utisak veceri - Lancie...brutalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...