Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

kako cemo za okupljanje u nedelju , lokacija ostaje ista ili se nesto menja ???

Sve ostaje isto...

Nedelja 16.11.2008 od 17.00 parking kod InterContinentala.

Ako bude kiše termin je isti, jedino je lokacija Beogradska Arena, odnosno njene natkrivene garaže... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

E baš taj! :cool bolesno se čuje auto, baca plamen iz auspuha! Da je bolje startovao još više bi ga ošišao. Inače bilo solidno okupljanje, par Stila, među kojima i naš voljeni drug Neša aka podpreCednik kome se po ko zna koji put zahvaljujem na trudu i cimanju oko cele ove priče (svaka čast Nex, ne bi te menjali ni za ugvor sa Miškovićem da nam svima iz kluba besplatno servisira automobile), malo puntića, bio Marko sa Lančijom i lik sa belom 2.0 turbo koju je kupio od Mareta (auto je čaša), naš ženski član sa Bravom HGT i betmen vratima :mrgreen: jedan Opelaš sa GSI-jem a drugi sa kadetom karaManom :), jedan Golf 3jka GTI, zatim Škodilak Fabia 1.4 mpi, sa malo dorađenim eksterijerom, bila je i murija sa radarom, kasnije došao Repke sa hgt-om i tako... Novitec je viđen posle okupljanja, tamo negde oko 20, 20:30 na ELP pumpi kod Sava Centra kako toči gorivo u PUG-a (znam i za koliko je sipao ;) ) i neće da se javi, al dobro imamo razumevanja s obzirom da je bio u ženskom društvu i takooooooo! Bilo je još ljudi na okupljanju tako da mi ne zamere oni koje sam izostavio već da i oni dodaju koju reč! :cool

Inače moramo već ozbiljnije da razmišljamo o tome gde ćemo se okupljati tokom zime s obzirom da na parkingu kod Inter-Kontiša brije...

:lool:

Može svako da da neki predlog pa da se to lepo stavi na glasanje i idemoooooo! Idealno bi bilo neko mesto sa velikim parkingom i gde može da stane dosta ljudi, meni je na pamet pao sportski centar Banjica, tu ima veliki parking i ima kafić unutra koji je skroz ok, zatim Delta šity...

Share this post


Link to post
Share on other sites
E baš taj! :cool bolesno se čuje auto, baca plamen iz auspuha! Da je bolje startovao još više bi ga ošišao. Inače bilo solidno okupljanje, par Stila, među kojima i naš voljeni drug Neša aka podpreCednik kome se po ko zna koji put zahvaljujem na trudu i cimanju oko cele ove priče (svaka čast Nex, ne bi te menjali ni za ugvor sa Miškovićem da nam svima iz kluba besplatno servisira automobile), malo puntića, bio Marko sa Lančijom i lik sa belom 2.0 turbo koju je kupio od Mareta (auto je čaša), naš ženski član sa Bravom HGT i betmen vratima :mrgreen: jedan Opelaš sa GSI-jem a drugi sa kadetom karaManom :), jedan Golf 3jka GTI, zatim Škodilak Fabia 1.4 mpi, sa malo dorađenim eksterijerom, bila je i murija sa radarom, kasnije došao Repke sa hgt-om i tako... Novitec je viđen posle okupljanja, tamo negde oko 20, 20:30 na ELP pumpi kod Sava Centra kako toči gorivo u PUG-a (znam i za koliko je sipao ;) ) i neće da se javi, al dobro imamo razumevanja s obzirom da je bio u ženskom društvu i takooooooo! Bilo je još ljudi na okupljanju tako da mi ne zamere oni koje sam izostavio već da i oni dodaju koju reč! :cool

Inače moramo već ozbiljnije da razmišljamo o tome gde ćemo se okupljati tokom zime s obzirom da na parkingu kod Inter-Kontiša brije...

:lool:

Može svako da da neki predlog pa da se to lepo stavi na glasanje i idemoooooo! Idealno bi bilo neko mesto sa velikim parkingom i gde može da stane dosta ljudi, meni je na pamet pao sportski centar Banjica, tu ima veliki parking i ima kafić unutra koji je skroz ok, zatim Delta šity.

bio i vaske sa alfom i mane sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesecima se konstantno smaram nedeljom jer nista živo ne radi i nemam ideju šta da radim u životu nedeljom... i taman kad sam našao zanimaciju (ovo okupljanje) zadese se dve nedelje zaredom neke obaveze :S

Ali sledece nedelje imam kolokvijum popodne, tako da garantovano stižem. E sad... šta se dešava... za vikend je najavljen sneg (to valjda zato što ću ja uspeti da dođem na skup) pa ne bi bilo loše smisliti neku pogodnu lokaciju za te uslove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...