Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Jel do Dulle sa 206? :shock: Shta vozi "chlanica" ? :D pozzz svima, bash vas je dosta bilo besna ruljo! :cool ovaj bravo za "lamborghini" vratima jel to neki novi clan ili je bio i ranije? :glupan: jel mans menjao felne ili je i ranije imao takve ? :shrug:

Share this post


Link to post
Share on other sites

must buy 4 point harness! :mrgreen:

a bre, vili, da si mi rekao da ces me kaciti na forum lepo bih stao, bas onako da ispoziram, a ne ovako :mrgreen:

steta, fotkao sam, ali mi je ruka drhtala vise nego obicno... :| :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti i jesi pozirao! E sad, sto je pogresna "poza" o tome si trebao ranije da razmisljas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 12432

206 je daleko brzi i od brava i od stila abartha... sto je i ustanovljeno pricom posle trke... Svaka cast na zvuku brava...

Od jtd u drugoj trci takodje, i jos je vozac jtd krenuo iz roll-a... Ocigledno je bilo da su momci ocekivali pobedu, cak su i pitali jer ce Dule koristiti nitro (ili sprej kako ga oni zovu :) ), ali se ta trka ocekivano i zavrsila, stilo izleteo prvom zbog roll-a, kad je 206 krenuo, stilo je izgledao kao parkiran :)

I btw. sve ove slike su sa prvog potezanja, gde su bili (gledano od parkinga), peugeot 206 S16, Fiat Bravo 2.4, Stilo abarth... Nema tu slika sa drugog potezanja, drugo potezanje je bilo samo sa jtd, kog nema u prvom...

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

eno ja vec raskacio plastiku sa strane da izvidim situaciju i definitivno mora sediste napolje da ide :mad: to ce me tako mrzeti da radim... nista, ako manfred odustane od tih tvojih, znas kome da se obratis ako u medjuvremenu ne nabavim :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
eno ja vec raskacio plastiku sa strane da izvidim situaciju i definitivno mora sediste napolje da ide :mad: to ce me tako mrzeti da radim... nista, ako manfred odustane od tih tvojih, znas kome da se obratis ako u medjuvremenu ne nabavim :mrgreen:

Manfred ne odustaje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ mickogti i Dulle: nesa vam je objasnio, bilo je...i pre 206-ice, nemojte odma da dizete glas ;)

Ova slika :

PqxkE60.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem, znachi o5 je bila BOMBA i ni jedna njena slika ? Pa mislim stvarno nije u redu, slikate Stefana a devojku ne :D ovog vilija definitivno treba tuci :fight_twak: :headphones: chudo da se reaper nije potezao :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ne mogu da verujem, znachi o5 je bila BOMBA i ni jedna njena slika ? Pa mislim stvarno nije u redu, slikate Stefana a devojku ne :D ovog vilija definitivno treba tuci :fight_twak: :headphones: chudo da se reaper nije potezao :cool

nasa nova clanica nije "bomba" o kojoj se prichalo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu brate sad sam u rebusu, ubiste me u pojam :D ko je nova clanica a ko bomba a ko sam ja, u stvari ko je pa sad ovaj cikavili? mislim jel njegov sivi stilo a nova clanica vozi crvenog(narandzastog) punta a markojtd vozi brava sa lamborghini vratima a ja ne vozim nishta ? uhhhh! :mad:

sve ovo je tako konfuzno za mene :lool:

:applause:

:nema slika:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grrrrrrrrrr to to Nex, ubij me u pojam i ti :( ako i treba kad sam kreten i ne umem da organizujem svoje vreme! :glupan: i sad se :lool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ne mogu da verujem, znachi o5 je bila BOMBA i ni jedna njena slika ? Pa mislim stvarno nije u redu, slikate Stefana a devojku ne :D ovog vilija definitivno treba tuci :fight_twak: :headphones: chudo da se reaper nije potezao :cool

nasa nova clanica nije "bomba" o kojoj se prichalo ;)

Definitvno nije.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbga drugari F1 i to zadnja u sezoni i najzanimljivaija do sad. Sta da vam kazem vidimo se sledeci put. Mada ima i onog drugog ( DEVOJKA kaze radis cele nedelje i umesto meni da posvetis malo vremena ti ides da blejis sa onim fiatistima tako da smo nasli kompromis jednu nedelju posvecujem vama a jednu njoj) pouka price u buduce se vidimo svake druge nedelje :( :bluescared:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au Vaso, ne da te razumem...

Realno bi mi savršeno odgovaralo da okupljanje premestimo za radni dan, meni su vikendi u 90% otpisani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu vam nikakva opravdanja, evo ja radim i nedeljom, nisam cak ni "fijatista" pa opet dolazim na skupove :lool:

pardon, ovaj, na skup :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
nisu vam nikakva opravdanja, evo ja radim i nedeljom, nisam cak ni "fijatista" pa opet dolazim na skupove :lool:

pardon, ovaj, na skup :mrgreen:

Hmz shta ti vozish ? :D nisam te video na skupu koliko se setjam, tj upoznao :p

Share this post


Link to post
Share on other sites
jbga drugari F1 i to zadnja u sezoni i najzanimljivaija do sad. Sta da vam kazem vidimo se sledeci put. Mada ima i onog drugog ( DEVOJKA kaze radis cele nedelje i umesto meni da posvetis malo vremena ti ides da blejis sa onim fiatistima tako da smo nasli kompromis jednu nedelju posvecujem vama a jednu njoj) pouka price u buduce se vidimo svake druge nedelje :( :bluescared:

U mom kraju se to zove - papučarenje :D al' mani ti moj kraj i poštuj kompromis :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

...meni auto juče prvi put potpisao u prvoj ko nenormalan. 'ladno 30 i kusur 'iljada nisam imao kvačilo kakvo sam trebao da imam, nego bila lepo lamela podamazana - da bolje klizi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...