Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

U nedelju 18.05. od 17.00 parking kod Inter-Continentala

Svi osnivaci Kluba moraju da ponesu fotokopije svojih licnih karata !

Zvali su iz Ministarstva, i rekli da je potrebno doneti te fotokopije...
Ako imate promenu adrese u licnim kartama, nemojte zaboraviti da kopirate i onu drugu stranu gde vam je upisana ta nova adresa... :cool:

Poslacu PP svim osnivacima sa spiska...

S'obzirom da imamo 15 ljudi na spisku, moramo sakupiti bar 10
fotokopija [ 10 gradjana je Zakonski minimum za osnivanje Udruzenja ]...
Naravno, pozeljno je da bude svih 15... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imacemo konkurenciju na parkingu u nedelju- sad sam prochitao u SAT reviji da Mazda klub ima okupljanje na istom mestu ali u 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ako budu i Mazdasi tu, bice super... :cool

Taman da upoznamo ljude...a i da ima Kosarkas sa kim da se

poteze... ;)

Valjalo bi da u dzepu imate [ svi koji dolaze, bez obzira da li su i ''osnivaci'' sa onog spiska ;) ] nesto kinte [ par stotina

dinara ], jer cemo prikupljati nesto para za registraciju domena, placanja hostinga... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9511

ja cu se potruditi da dodjem....bice zezanje kao i uvek... :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu verovatno svratiti u povratku sa ade huje (nabavio sam dve tacne iz meka, pa idem da driftujem ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispravka...........

jutros ostadoh bez kvacila bas ispred parkinga kod interkontija :mad:

tesko da cu doci,idem da sredjujem masinu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7551

jbt. a jel ste videli koje je ne vreme bilo u gradu.... :shock:

Ja se jedva vratio kuci... :mad: Jos kod intera nije nista ni padalo, tek kad sam dosao do 29.novembra e ta tome je bio haos....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa trebali ste kod intera da ostanete jos malo, posto nista nije padalo sa ove strane reke ;)

Na zalost, meni su iskrsli neki privatni problemi u toku dana pa nisam stigao da dodjem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma blago vama.ja danas tastu vadio Yuga iz mrtvih.Servisiro sam mu alanser malte ne sa decijim alatom,kad sam zavrsio shvatio sam da je pet proslo a ja prljav i masan do usiju. :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Marko iz Bg-a.

Od juce sam clan na forumu i onoliko koliko sam uspeo da prelistam,forum je odlican.

Zanima me kad ce biti sledece okupljanje,voleo bih da svratim sa svojom masinom i upoznam i druge ljubitelje fiata i lancia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao!

Samo prati forum, a i bices obavesten za sledeci skup preko PP ( to ce Neshaoct).

Mogao bi da otvoris novu temu i da nam predstavis malo svoju masinu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8324
jbt. a jel ste videli koje je ne vreme bilo u gradu.... :shock:

Ja se jedva vratio kuci... :mad: Jos kod intera nije nista ni padalo, tek kad sam dosao do 29.novembra e ta tome je bio haos....

A tek kod mene na Kalenicu... :(

Pa to je bilo kao u sred januara,poledica,led na sve strane...

Juzni bulevar u fazi a la bazen 25.maj...Nema prolaska...

Dodjem nekako do kuce,kad ono :X:(:X grad mi olupao Saaba :mad:

3-4 chvrge na haubi,3 na krovu i 1 na gepeku...po..zdeo sam!!!

BTW,jel zna neko gde moze da se uradi ono chuveno "golicanje" i vadjenje fleka od grada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas me cudi da je na saabu ostavio posledice :?

Mom kumu bila Kia Ceed na direktnom udaru gomila ledenica velicine oraha i nema nikakvih tragova - ko kaze da Kia ne valja ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je zatekao u vožnji u Džordža Vašingtona, srećom posle 5 sekundi od početka pakla desno se ukazalo prazno mesto na parkingu pod drvetom. Zvonilo je u PM u kolima, nisam mogao da govorim sa suvozačem od nesnosne buke. Auto je bio potpuno zatrpan grančicama i lišćem, ali nisam uspeo da nađem nikakve posledice.

Zanimljivo da na NBGD nije pala ni kap kiše. Kad sam se vratio svi blenuli u auto ko da sam iz samog pakla izašao sa njim. Cezar salata na točkovima. Oprao sam ga na OMV i nisam uspeo da nađem bilo kakav trag grada.

Uglavnom, bilo je krajnje neprijatno.

Još jedna zanimljivost, u trenutku potopa je temperatura bila 12-14 stepeni, a kad sam se vratio na NBGD, bilo je dvostruko više. Za ne poverovati, a vazdušnom linijom nema ni 5km.

Naravno, nisam poneo fotoaparat koji je ceo dan bio u gepeku auta, gde god sam išao u toku prepodneva. Crnjak!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8324
Bas me cudi da je na saabu ostavio posledice :?

Mom kumu bila Kia Ceed na direktnom udaru gomila ledenica velicine oraha i nema nikakvih tragova - ko kaze da Kia ne valja ;):D

ne znam kako je i gde bila parkirana KIA,ali moj auto je bio na samom cosku raskrsnice kod Juznog Bulevara,gde se desio tornado.

Moram da naglasim da nikakve zgrade,ni okolno drvece nije bilo ni blizu,

tako da direktnijeg udara grada nije moglo biti.

Kad sam dosao do auta,bio je prekriven santama leda velicine poveceg oraha, i samo sto me srchka nije omanula... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

...znate vec sve, parking kod Inter-Continentala, od 17.00... :cool

Bice par automobila po prvi put, poput Lancia HPE 2.0 turbo, novog Brava, Coupe-a...

http://www.postimage.org/image.php?v=aVx8On0

http://www.postimage.org/image.php?v=aVAaT0r

Dakle, taman kad se zavrsi F1...- pravac Inter... :cool

Naravno, SVI kojima odgovara vreme i mesto, dodjite...ovog puta nece biti grada... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...