Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Verovatno folija, ovih dana sve popularnija mat crna... Videh jednog Audija, BMW-a... a prosle godine nadjeh i jednog Puntishu na oglasima :)

big9318262a6b.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komp. mi je bio van funkcije par dana, pa izvin'te na malo dužem čekanju na odgovor :whistle::D

Folija, 350 eura za ceo auto. Nekada je bio teget boje, tj. i sada se teget vidi kada se otvore vrata, gepek i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra stvarno! ... taman dolazim u nedelju da ga vidim live ... a i boske je najavio neki spektakl s njegovim puntom koji ne sme da se propusti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je kiša sutra oko 6- onda parking arene :question::whistle::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa...ako bude kiše nema druge nego Arena... :thumbup: jedino ne znam iz pravca autoputa gde može sada da se isključi, ali zato može iz bulevara Zorana Đinđića...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,... de ste bre fiatasi...moram ja s alfom i kolega s lanchom da pojacavamo skup...... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

chelic i ja smo bili u osjeku na trkama tako da iz opravdanih razloga ne dodjosmo,pogotovu sto je klub pokrio nesto troskova u osjeku je uradjena i mini prezentacija kluba i uskoro mozemo da ocekujemo i dolazak nekih ljudi iz hrvatske na skup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka chast postajemo Fiat internationale(valjda se tako pise) daj bre da se povezemo sa njihom firmama za tjuning ubise ovi nasi sa kineskim plastikama i farovima od gume.... :rtfm:

Vala jeste :lol:

u deficitu smo sa Fiatima :(

Nema veze svi smo mi jedna velika famiglie italiane :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, brojniji bili ovi sa skodama, nego sa FIAT-ima :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiati su bili angažovani međunarodno (Osjek/Hungaroring) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa svoje strane, doprineo sam pretstavljajući dve "gospodje". Jednu registrovanu kod Države, drugu u Policiji (već vidjenu)thumbsup.gif Medjutim, efekat kod prve je bio iznenadjujući: izgleda da ne izgledamo svi tako zaneseno, nego normalno, čak i prijatno.... Svi pozdravi Forumu, Klubu i okupljenima juče od GLAVNE gospodje!

Gosn Mane, Alfa ti je potpuno bolna... Zadovoljstvo mi je bilo da slušam rad mašine do 3500 obrtaja, a mogu da mislim kakva je milina za uši na 6. Bokija me je potpuno ubedio u neophodnost prelaska na TNG, tako da ću sad da usmerim svoju pažnju na mogućnosti modifikacije naftarice na ovo maglovito gorivo. (kažu mi drugari - tupavi mašinci, da je nemoguće - ali ne verujem im!). "El Presedente" je bio na visini zadatka, odajući utisak ozbiljnog, urednog i vaspitanog čelnika, kakav ovakvom klubu i pristoji. Bajkeru, dobar ti je izbor, to moj sin vozi u Pragu (službeno vozilo), ali privatno ima Barchettu i još jednu skalameriju (o kojoj ne bih sad). KGB, kao i negov kucov uvek na visini zadatka! Dovla dobio svetogorejski imidž....

Naravno MIK, kao i uvek blista, sa sve zatamljenom Lybromthumbup.gif. ("sfumato")

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je to gosn Damjanovicu.Ipak,meni vasa poseta lici na pripremu alibija za neke druge aktivnosti.Pod parolom....Draga idem malo da se vidim s momcima,a onda.... :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, kad rece HGT, nije bas tema s okupljanja ali obratite paznju , pojavio se moj zeleni HGT na prodaju (polovni automobili) SD 154-288 nemoj da se neko prevari da ga uzme... potpuno je iskrivljen od sudara.... :book:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla, a jos vece iskustvo iz Bokije... :D:D:D

:harhar:

Damjanovicu, nije ovo bio MOJ IZBOR nego mi jednostavno natrcao auto ispod cene, uzeo sam ga da ga kasnije preprodam. Ne odricem se ja CROME ni slucajno. :thumbsup:

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...