Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Moze odmah u Galakticki fudbal, ako uopste znate sta je to...tj. ako neko ima sitnu decu.

Evo ga Mans

galactik200606.jpg

Edited by Dragon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi balerinama da završimo neke suknjice :whistle:

52215213.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bre Mans jel ja pa ja sam 11 godina trenirao fudbal a u kadetima Radnickog sa NBG sam bio svojevremeno kapiten, onda sam igrao za omladince i taman kad sam trebao za prvi tim ja sam krenuo na drugu stranu da sad nepricam nije ni bitno, ali ja nisam uopste operisan od fudbala a sem toga bio sam i u skolskom timu kad su se drzali turniri skola osnovnih na NBG-u to je bilo pre 12-13 godina ali... sad samo nemam kondiciju i veci mi je stomak ali kad gods hoces izvrtecu te na koju god hoces nogu....

Toliko o tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam 15 godina aktivno igrao fudbal :animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ra razbijam u Pro Evolution Soccer 2009 i 2006 pa ko voli nek izvoli :)))

Umalo da zaboravim , hajde ljudi dajte neke predloge interesantnih lokacija za fotografisanje makina , mislim to se blizi a nismo nista jos konkretno odredili , culi smo za predlog kosutnjak , arena nece biti ove godine , ocemo nesto novo ... ako neko zna neka cool mesta po gradu a i periferiji neka iznese ovde pa da vidimo , meni je na pamet pao aerodrom beograd tamo onaj deo oko muzeja , a ni surcinski sportski centar mozda nije los ima brdo zelenila i slicno ... dajte neke predloge pa da se dogovaramo!

Edited by nikola_bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pomenuo si na Okupljanju tu lokaciju, pa sam o tome već pričao sa nidzom. Najavljuju kišu za vikend i zato nisam jurio da to odmah ovog vikenda organizujemo. Ali...tu je nidza, pa ćemo se dogovoriti. Inače, lokacija kod Muzeja je odlična... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko zna za neko napusteno skladiste ili fabriku neku, mislim da bi to takodje bio sjajan eksterijer za fotkanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo nisam bio, ali 90-tih je secerana pruzala neverovatne kadrove (kome je interesantno industrijsko okruzenje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreme je stvaro užas, kao da je novembar a ne prvi dan leta... :whistle:

Bili kratko kod Intera i onda otišli do Arene. Bilo nas je 15-tak... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bio i pored ruznog vremena :angry: ,a usput mi i lik sa tvingom pokusao da udje u gepek :rant:,stojim zadnji u koloni ,sa nogom na kocnici,na dobroj uzbrdici(ukljucenje na auto-put iz pravca sajma,na gazeli),i pored mareina tri stop svetla,koja svetle kao las vegas,zveknu me lik iz cista mira :wacko: .

81512416.th.jpg

Na okupljanju je bilo ok kao i uvek :thumbup: ,u dobrom drustvu vreme leti a problemi se zaboravljaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...