Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Razbole se lisica, susi se k'o grana, lecili je brizljivo nekoliko dana. Ali bolest neznana sve je jace steze... :lool:

Vidimo se u nedelju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato lisac lisicu u fijaker prezeeeeeee! :mrgreen: hahaha pih ako ti dolazis dolazim i ja pa makar imao temperaturu chetres' :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sutra?

Dolazi li neko?

Nedelja 28.12.2008. od 17.00 parking kod Inter Continentala.

Posle zadržavanja od 15-tak minuta ( tj. dok se svi skupimo ), odlazak od par minuta vožnje do Asterixa... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

]

pih ako ti dolazis dolazim i ja pa makar imao temperaturu chetres' :mrgreen:

cime li sam to zasluzila :lool:

Nego, dolazim ako me Nesha pusti, ovaj dovede :badteeth1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doći ću i ja ako me neke više sile ne kidnapuju i ne odvedu u neki nepoznati svemirski prostor. Inače, ovom prilikom ću propustiti novogodišnji bal na fakultetu pa eto čisto da uđe u for-the-record :)

I da... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
pih ako ti dolazis dolazim i ja pa makar imao temperaturu chetres' :mrgreen:

cime li sam to zasluzila :lool:

Nego, dolazim ako me Nesha pusti, ovaj dovede :badteeth1:

Shalim se ja malo :p necu moci da dodjem nikako.... shanse su 3% da dodjem :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oktopode, Ako Nešu ne mrzi da briše tvoje poruke, mene jako mrzi i imam daleko pametnija posla od toga. Ako ti je dosadno, idi radi nešto drugo. Imaš već jedno upozorenje sad si dobio i drugo. Treće ćeš čitati kao gost.

Pročitaj OVDE i obrati pažnju na član 12.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13463

A gd je taj Asteriks ili kako vec, heteo bih da dodjem danas ali posto necu mocu da budem tu od 5 nego tek od 7 voleo bih da zanm gde tacno da dodjem ili samo da pravim drustvo pezou kod intera :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima koje se mere preduzimaju povodom dovođenja ženskih članova u klub? Ja poznajem baš dosta devojaka koje vole automobile doduše ne voze Fiat, ali kontam da ih ima dosta i koje voze Fiat (ili Lancia da ne bude uvrede :) ) i koje bi se možda i družile s nama, ali ne znaju za nas :) Dakle, koja sredstva su dozvoljena? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva sredstva, naravno dzentlmenska ;)

@reaper_gp: imas na nekoj od prethodnih strana ove teme objasnjenje gde je asteriks. Znas li gde je bio stari boks na kruznim trkama na uscu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@reaper_gp

'' Na Uscu, kad ides recimo od Hajata ka reci pravo, ne skrenes ka brankovom ni ka nbgd, prodjes zgradu Usce i na semaforu nastavis pravo opet ka reci i tu ima parking i neki brod restoran od reltivno skoro, Asterix je prvi kafic tj picerija u nizu...''

@DovlaK

Ako dođeš danas na Okupljanje, dobićeš jedno od sredstava za nove članove/članice... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13463

A da znam gde je to, hvala na pooci, ako se ne vidimo kod intera vidimo se tamo, dokle cete otprilike biti tamo???

Share this post


Link to post
Share on other sites

069/ 111 - FLCS ( 069/ 111-3527 )

Okreni i pitaj da li smo tamo, ali šanse su 99% da ćemo biti tamo i u 19.00... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako dođeš danas na Okupljanje, dobićeš jedno od sredstava za nove članove/članice... :cool

Suzavac? Pistolj za elektro-shokove? Toljagu? Znas kako ide, najpre mlatnes po glavi, onda zgrabis za kosu i odvuces u pecinu :lool:

Evo, obecavam da cu vam pomoci da pridobijete zenske clanove! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 16:55 do 17:08 pojavio se samo dečko sa Mareom i NIKO više. Ja sam nažalost morao da idem na autobusku, al' eto samo da kažem za televizor da niste fer što niste došli na vreme bar da se pozdravimo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od 16:55 do 17:08 pojavio se samo dečko sa Mareom i NIKO više. Ja sam nažalost morao da idem na autobusku, al' eto samo da kažem za televizor da niste fer što niste došli na vreme bar da se pozdravimo :(

take it easy... :cool

Kad sam stigao, bilo je oko 10 automobila, a to je bilo oko 17:15

Zato i piše od 17.00.

Inače, niko ne može da zna kolika će gužva biti u gradu...npr. ja nisam ni mogao preko Gazele jer je red za uključenje bio još od Sajma, nego sam išao preko Brankovog...i tu se gubi deo vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi sto ste kasnili ste jos i dobri, ima nas koji nismo nikako uspeli da dodjemo! :roll:

Kako je bilo, jeste li isli do Asterixa, s obzirom da je napolju dosta hladno! :badteeth1:

Share this post


Link to post
Share on other sites
take it easy... :cool

Kad sam stigao, bilo je oko 10 automobila, a to je bilo oko 17:15

Zato i piše od 17.00.

Inače, niko ne može da zna kolika će gužva biti u gradu...npr. ja nisam ni mogao preko Gazele jer je red za uključenje bio još od Sajma, nego sam išao preko Brankovog...i tu se gubi deo vremena...

Čuo sam jutros jednu dobru - niko se još nije us*o ko je na vreme krenuo :lool: Šalim se naravno, ja sam računao da će taj bus malo da otegne bar do pola 6 međutim opalio ga Miško po gasu i stigoše 20min ranije pa sam morao da idem... u svakom slučaju bilo nam je zanimljivo gledali smo neku finu curicu sa nekom finom tetom kako vežba parkiranje sa novom Fabijom... ne znam da li ste ih i vi zatekli, ali bilo je zanimljivo svakako :D

A bilo je 10 kola? Sad mi je baš bzvz što ne mogadoh da ostanem :(

edit: zaboravio sam - :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...