Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

bolje da si isao na skup pa usput ovako :lool: :lool: :lool:

samo ovo da bude neki fiat ili lancia

npr lancia thesis... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...imajući u vidu da za vikend najavljuju baš hladno vreme, Okupljanje 23.11.2008. je od 17.00 na parkingu kod

Inter-Continentala, a već oko 17.20 - 17.30 idemo do Petoševića ( 5 minuta vožnje od Intera )... :cool

Ako hoćete neko drugo mesto, pravo mesto za predloge je ova tema ( do sutra uveče... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

manf nema predlog, razmishljam na tu temu vec par dana i ne mogu da smislim, ali cim mi nesto padne na pamet bicete obavesteni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...u tome i jeste problem, jer treba naći mesto koje je svima dovoljno blizu, a da ima dovoljno mesta za parking... :cool

Ok, za sutra ( ako u narednih par sati ne padne bolji predlog ) možemo otići posle Intera do Petoševića, a za ubuduće možemo naći neko drugo mesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne bih da se mesam jer do sad nisam dolazio na okupljanja radio sam nedeljom tako da nikako mi nije odgovarao termin,ali od prosle nedelje ne radim i nadam se da cu biti redovan,sto se tice na N.bg nema boljeg mesta od petosevica,em 80% ljudi tamo dolazi koji imaju bilo kakve veze sa kolima,tu je i auto centar perionica a mozda i izdejstvujemo popust za pranje nedeljom hahaha

u svakom slucaju napisite sta ste se dogovorili

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja ne bih da se mesam jer do sad nisam dolazio na okupljanja...

A, što se ne bi mešao ? ;)

Nema tu ništa ''dolazio sam'', ili ''nisam dolazio''...

SVI mogu da pišu... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro to je ok,ali ipak bi dao prednost ljudima koji su redovni da odluce,sto se mene tice petosevic je ok,a jos i ako bude tamo mozemo da mu objasnimo ko smo,sta smo mozda i ispadne neki dogovor iz cele price on tamo ima pranje,reglazu,vulkanizera,gume mozda bi pristao na neku saradnju a i ako ne opusteno je za blejanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ni ja da se mešam pošto nisam dolazio :lool: ali su mi na pamet pali oni splavovi kod onih blokova 45, 70... bio sam tamo par puta u šetnji i video da su ti splavovi mahom prazni, a ima dosta mesta, a imaju i oni parkinzi na okretnicama...

Čini mi se da ima neki splav koji se zove recimo Knez ili Knjaz ili tako nešto... tamo sam ušao jednom i bilo je dosta prazno... a inače sve to je na par minuta vožnje od Intera...

Ja eto samo da dam neku preporuku možda (zapravo - sigurno) neko zna bolje od mene o tim splavovima pa neka kaže kakva je situacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta mislite da posle INTERA odemo do novog Merkatora u garazu i to

na onaj deo parkinga do perionice?

juce uvece sam bio i mogu vam reci da sam se prilicno iznenadio koliko je toplo unutra i koliko ima malo guzve!

sta kazete na predlog?

sorry tek sad vidim u postovima da nameravate negde da moze da se sedi pije pice i prica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ok ljudi, da ne bi bilo nedoumica :

nedelja 23.11.2008. od 17.00 parking kod Inter Continentala

A, kad se skupimo, dogovorićemo se gde idemo kako se ne bi smrzli kod Intera... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne verujem da cu stici na ovonedeljno okupljanje iz veoma opravdanog razloga :) clanovi marko_bg i natasa_bg stupaju u bracnu zajednicu pa to valja adekvatno proslaviti !!! vidimo se sledece nedelje zadnji skup pred vojsku!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...bilo kod Intera nas 10...smrzli se, i posle nekih 45-50 minuta se razišli...

:mrgreen:

Par ljudi je bilo po prvi put na Okupljanju... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitam, zato sto je obecao jedan decko sa bravom hgt, da navrati veruj kad bi imao flajere ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da se zapljunem da sam imao krštenje na okupu :D Mnogo 'ladno bilo, a to sam osetio tek 10-ak minuta nakon što sam otišao kad sam se malo zgrejao i kad mi je sve utrnulo :)

Inače, izvinjavam se za prljav auto, to je kod mene uvek čisto i bio je čist kad sam krenuo života mi :D ali negde kod Zrenjanina padala kiša pa sam se isprljao :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...