Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Guest 8559

Punto mk.2 - skidanje zvucnika u vratima

Recommended Posts

Guest 8559

Da li je neko skidao plasticni poklopac zvucnika na vratima u Puntu II?

Probao sam da odvijem 3 zavrtnja (jedina koja vidim da drze poklopac), a ona ni da mrdne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ne znam dal imamo iste...

Kod mene plasticna maska sa rupicama spada na cim, drzi se na zabicama. Kad je skinem, odmah se vidi zvucnik na 4 srafa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je samo jedan šraf?! Kada ga odvrnem, cimnem malo masku koja se drži na nekoliko žabica i ona spadne...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ti nije kao meni oblajzuo taj šraf, pa kad zavališ vrata ona sama ispadne?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8559

Fala na odgovorima...

Ja sam u prvom navratu odvijao celu plastiku na vratima, sa zeljom da skinem zvucnik...zato i nije htelo da ide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da ne otvaram temu jer je ova prilicno vezana za moj problem. U vratima umesto onog steka za zvucnike imam fijokice ( u fazonu za novine ) a stavio bih neke zvucnike, pa mi recite ko ima te stekove ili kako se vec zovu, da proda pokloni i slicno.

Hvala lepo nadam se da cete mi pomoci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u Delti, ali su bezobrazno skupi. Video sam ih pre neki dan u Kanibalu na nbg (mala piramida), ali ne znam ni posto su ni koliko su dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kad Kanibal drzi te plastike?

Znam za njega kupovao sam DIETZ kod njega, i on je skup, a u DELTi servisiramo sluzbena kola tako da znam cifre :)

Mislio sam brate nesto polovno, dal moram ceo tapacir da menjam ili samo to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozes i polovne, ali za to treba da obilazis otpade i trazis.

Ima verzija sa menjanjem komplet tapacira, a ima i verzija samo sa plasticnim dodatkom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi sta god na otpadima da trazis od tih zezalica trazice ti od 20 do 50 eur ,

evo meni za bravice zadnjih prozora traze po 50eur, a u decembru bile u AP za 1600 din obe !!! (neuzeh, a vise nemaju!!)

elem sto se mesta za zvucnike u prednjim vratima tice ja cu bas ovih dana skidati enterijer,

pa cu probati da isecem tu prednju fiokicu iznutra da ubacim zvucnik, pa ako uspem javicu kako je proslo... pozz !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo skinuo sam te plastike, ali još ih nisam sekao jer prvo oću da bez sečenja probam zvučnike dal pašu zbog male dubine od svega 3.5 cm do one vođice za prozor, obim rupe je 16-17 cm, ali dubina plitka - debeo - a kratak ....

tako da polako ali sigurno sumnjam da je uopšte izvodljivo sa ovim plastikama...

jedino gde sam video da je nešto uspešno izvedeno je na fotkama enterijera the_reaper-a ( izgledaju mi kao 10-ke),

ali poslao sam mu davno pm da pregleda situaciju, ali do sada nije ništa odgovorio ....

s druge strane vili je u te rupe ubacio 16-17-ce, ali sa original plastikama, a ne ovim od van-a, imaće tu još igrarije....

aV2nZgd0.jpg

gx1u6zur.jpg

aV2nZMDS.jpg

aV2n_C0S.jpg

gx1u7tRJ.jpg

Pq2ql5fA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj vili kad si se već javio, jel ti sudeći po mojim fotkama - može da se izvede ugradnja onog SAL zvučnika na ove plastike?

jel oni imaju one mrežice preko ili dolaze goli kao ovaj magnat ??? videćemo u nedelju svakako nego kad si već tu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto sumnjam da ces uspeti da uglavis 16cm zvucnik u tu plastiku bez vecih prepravki i budzenja. Bolje idi do kanibala i vidi koliko su im te plastike predvidjene za zvucnike.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cisto sumnjam da ces uspeti da uglavis 16cm zvucnik u tu plastiku bez vecih prepravki i budzenja. Bolje idi do kanibala i vidi koliko su im te plastike predvidjene za zvucnike.

cekaj bre koliki je precnik fabrickog zvucnika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KGB bio sam ubedjen da sam odgovorio na taj pp :question:

elem, to je auto od drugara, on je shrafio 10ke zvucnike u te "drzace za novine"

vec sam nekome slao pp za one mrezice tj maske znam decka koji ih prodaje, izmedju ostalog, cena je bila da li 40 ili 50 e oba nisam siguran, ako nekoga zanima provericu

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ the_reaper- odgovorio si na veći deo PP ali si na kraju obećao da ćeš proveriti kako je to montirano i dubinu zvučnika

proveri cene kod drugara ... :welcome:

evo posle dosta zivkanja rezultati: Delta- 5500 din po strani, Kanibal (2175254, 063/210209)- 5511din ; Kit-oko 5000 din; Junior - 3330din x 2 ; AP- 3950 din komplet !!!

ovih dana ću svratiti od Elemente ( SAL zvučnici) kao imaju neki set za grande punta, opela, od 990 din da probam ...

:welcome:

to bi sve trebalo ovako da izgleda bez zvučnika i maske oko kas-a :

gx1DpZ1i.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...