Jump to content
FAS Goran
STILISTA

Fiat Stilo - problem sa daljinskim zaključavanjem...

Recommended Posts

Izgubio kod, ako imas kod karticu lako se vraca u funkciji a ako nemas iscitavanje pina je oko 40€

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav..cisto da pitam,mozda se neko i susretao s ovim...u vremenu od mjesec dana 2 puta mi se desilo da kad ugasim svoj fiat stilo zakljucaju mi se sva vrata. To mi se prvi put desilo posle velikog servisa jer je majstor skidao akumulator i bilo je sve ponisteno i sad i radio stanice i datum sve...Nije neki problem ali cisto da pitam.. pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, imam fiata stila i sve do neki dan radilo je daljinsko otkljucavanje i odjednom je prestalo i morao sam otkljucavat i zakljucavat direkt kljucem. Uzmem novu bateriju kupim stavim ono opet nece a miga lampica na kljucu sta bi moglo bit? Do sad mi se ovo nije desavalo a auto je kod mn 2godine.

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo što možeš probati je da raskačiš kleme, kratko ih spojiš par sekundi. Nakon toga ostavi raskačeno par minuta pa ponovo zakači kleme na svoje mesto. To bi trebalo da "upali".

Ako ne uspe, onda prijavljivanje ključeva preko dijagnostike...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nisam probao hvala na savjetu bas cu vidjet dal ce to da 'upali' kada sam kupovao auto dobio sam kod od kljuca, ovo mi se prvi put desilo u 2 godine od kako je auto kod mene. Samo me cudi kako hoce kljuc onako da prepozna kad ga stavim u bravu normalno zakljucaje i otkljucaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fs18_Golden

 

Pa, isto kao što hoće i da upali auto taj isti ključ, a neće daljinski da ga otključa. :) Pročitaj sada, nakon spajanja tema, sve ranije napisano u temi na kojoj smo, biće ti jasnije.

 

Ako ne upali fora sa klemama, taj kod koji si dobio, plus dijagnostika, i da se izvrši prvo odjava svih ključeva, pa onda ponovna prijava svih.

Moraju oba ključa da budu u bravi tokom odjave, jer ako se u žurbi samo klikće na ''Next'', ''Next''...onda onaj jedan ključ (koji nije bio u bravi tokom rada sa dijagnostikom), neće moći da se ponovo prijavi jer će ga komp i dalje videti u memoriji. Samo pažljivo čitati šta kaže dijagnostika i raditi kako kaže...i neće biti problema. Ne brzati sa ''Next'', ''Next''... :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatski kad dodajes nove daljince on brise stare, iz tog razloga su potrebna oba prilikom procedure, odlicno je sto imas karticu inace da je nemas vadjenje koda je trosak od oko 30€.
Desava se nekad bez razloga da se izbrise... evo meni se posle 6 godina to desilo prilikom zakljucavanja, zakljucao je jednom a kad sam stisnuo jos jednom da aktiviram dead lock prestalo je da radi.
Skidanje klema nece pomoci...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 21.11.2018. at 7:38 AM, Kuvalja said:

Automatski kad dodajes nove daljince on brise stare, iz tog razloga su potrebna oba prilikom procedure, odlicno je sto imas karticu inace da je nemas vadjenje koda je trosak od oko 30€.
Desava se nekad bez razloga da se izbrise... evo meni se posle 6 godina to desilo prilikom zakljucavanja, zakljucao je jednom a kad sam stisnuo jos jednom da aktiviram dead lock prestalo je da radi.
Skidanje klema nece pomoci...
 

Da li neko moze da mi kaze gde se radi vadjenje koda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...