Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

6. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

...SUBOTA 10.05.

od 17.00, parking kod Inter-Continentala

Vremenska prognoza :

Pretezno suncano, jutarnja 9, maksimalna 20 stepeni...

Papiri za Klub su predati, to vec znate... :cool

Prica oko znaka i logo-a Kluba se privodi kraju...

S'obzirom da je od poslednjeg okupljanja proslo vec 20-tak dana, red je da se ponovo vidimo... :cool

Usput, popricacemo oko buduceg sajta, internet domena, a kad se ''raspitam'' koliko je para ostalo nakon placanja one dve takse, videcemo treba li nesto sitno da se prikupi za zakup internet domena, itd...itd...

Ako neko misli da okupljanje treba da bude u nedelju, ili u neko drugo vreme u subotu, nek' kaze sad... :cool

Sutra uvece saljem svim ljudima sa spiska [ probili smo 100-tku ;) ] PP o tacnom terminu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo ti,ne moj Bravo nego bravo ti... :lool: Bas sam hteo da te PP-nem u vezi okupljanja kad ti...Pozdravljam predlog i termin.Ako je svima svejedno nek ostane tradicija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5541

okej widimo se macani! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim i ja...Ja sam za subotu, kao sto je uvek :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mozda je nedelja bolja, kao sto mo pricali poslednji put kada se videsmo??? :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim i ja.

Moze i nedelja, ali ne u vreme F1 (sub 13-14 i ned 14-16).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rado cu doci u subotu, ako stignem do tada da se vratim iz Kovina. Nedelja mi ne odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mozda za neko sledece okupljanje da razmislimo i za nedelju, al' u ovu sad em su izbori...em trka F1... :cool

Zato :

Subota 10.05.

parking kod Inter-Continentala

od 17.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista od mene... svadba...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 1342

Ja mogu da dodjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi je zao, :( ali malo su verovatnoce da cu moci da dodjem na ovo okupljanje, ali zato obecavam da cu biti na sto vise sledecim okupljanjima, vec na sledece posle ovoga planiram da dodjem!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rado cu doci u subotu, ako stignem do tada da se vratim iz Kovina. Nedelja mi ne odgovara.

I ti zaglavio hahaha

Ma da, mozda mi daju "izlaz" u subotu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vise za nedelju ali vidim da sam u manjini tako da ne znam jbg radim sta ces privatnici ti ne daju da odmaras subotom ako stignem dolazim.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta sto nije u nedelju u 17h, nakon sto svi glasamo i odgledamo F1, ali ok, ako mi ne iskrsne nesto, dolazim da upoznam "stiliste" i sve ostale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8754

Dolazim 100%....Ovo okuplanje ce biti najbolje jer ce biti jedno zajebano potezanje..........

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7551

Jbg. nista od mene i ovaj put :twisted: Bravisa je imao susret sa kontejnerom pre par dana :lool: (nista strasno, ali opet bode oci) pa ce za vikend kod farbara da se to sredi a i da se popravi steta koju su naneli predhodni vlasnici... Tako da za sledeci skup ce biti kao NOV!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5882

Dolazim, bezim sa neke proslave, to mi se vec jednom desilo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9258

Verovatno dolazim...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 4085

chuo

vido

nadam se da postizavam

zeljan sam da dodjem ali da li cu da stignem to ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...