Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Guest 9762

Stilo - prozor se sam otvorio...?

Recommended Posts

Guest 9762

zdravo drugari,

imam stila jtd 03,posle krace voznje ostavljam kola ispred kuce,posle 30 min se vracam,prozor sa vozaceve strane stoji skroz otvoren,kola su zakljucana a prozor je sigurno bio zatvoren jer kad sam ga ostavio pocela je slaba kisica.

Da napomenem i da mi je jednom, posle pranja, na bord-kompjuteru davao indoor boot open ali posle 2 h je prestalo,valjda se osusio. Pocetnik sam, pa mi ne zamerite na ne znanju :blushing:

hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

to za pranje, mozda ali mozda se aktivirala ona kvaka, koja je kod mog stila bas osetljiva na dodir, od pritiska koji je imala voda na nju, da li si tad proverio je li gepek dobro zatvoren?

a ja sam jednom ostavio sasvim slucajno svoj prozor otvoren, jurio da jedem gajbi, i skroz sam bio ubedjen da sam ga zatvorio i posle klope gledam nesto kola sa terase kad mi se ucinilo da mi je prozor spusten, sidjem dole da vidim kad gle cuda :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5932

Pravo da ti kazem, to da ti se prozor sam otvorio malo mi je cudno ali ako ti se opet dogodi a mislim da ne bi trebalo, prikljuci ga na dijagnostiku pa vidi sta je, a ovo za boot open nije nista cudno da je od vode malo pobrljavio jbg elektronika im je malo osetljiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 1366

Ušao ti je deterdžent u tu komandu za zaključavanje, otključavanje iznutra, treba rasturiti i očistiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan, srecan rad :)

Kada se parkiram, i ostavim auto neko duze vreme (ali obavezno ako je suvoyaceva strana na suncu), vratim se i otvoren mi je sirom suvoyacev prozor. Ne znam jel ima neke veze sa suncem, ali je ogromna slucajnost, posto mi se ovo desava vec 4x zaredom, a kada ostavim auto u garazi, nemam nikakvih problema.

Jel ima neko bilo kakvu ideju sta bi to moglo da bude..???

Pozzz, hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moguce da ti je na neki nacin usla voda na vozacev prozor u onu plocu na tapacirungu gde ti se nalaze prekidaci za prozore,oce od toga probaj da je skines pa ocisti malo i prosusi ako primetis neku vlagu

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Mislis da je to, ok probacu...

Ali i dalje mi ostaje cudno, zasto mi se prozor otvara samo kada je ceo dan na suncu, i to iskljucivo suvozaceva strana okrenuta ka suncu....

Hvala na predlogu probacu ovo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valja skinuti i ocistiti komandnu tablu sa prekidacima aii mislim da pomenuti problem nije u tome <_<

Skinuti tapacirung vrata i prekontrolisati instalaciju je vec nesto konkretnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidao tapacirunge, otvarao prekidace, sve je ok. Sada je jos gor :) u voznji ja otvorim prozor on zatvori i tako par puta (za'ebava me), rece mi neko da je verovatno comfort computer, sta mislite o tome?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj da otkazis sam prekidacTako ces eliminisati njega ako se to desi i ako on nije prikljucen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj da otkazis sam prekidacTako ces eliminisati njega ako se to desi i ako on nije prikljucen.

Jel si suguran da ce raditi onda uopste podizaci?!

Da ne trazim za dzabe comfort comp. posto nemam predstavu gde je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece raditi komande mislim da je motor i tada pod naponom i povezan sa kompjuterom.Ali to ti je za probu na jedan dan,ako ti se to desava svakodnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je u signalu sa komandne ploce i resava se relativno brzo.popravka izadje 1500din

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je u signalu sa komandne ploce i resava se relativno brzo.popravka izadje 1500din

Gde mogu da resim, kako, spasavaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...