Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja ne moram da pisem, znas sta cu ti reci :mrgreen:

I ponavljacu dok ne uradis to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

chikavili pa tebe cu poceti i da sanjam....na kraju cu imati kosmare kako me proganjas u snu u teras me da odlepim nalepnice :svadjalice2:

@bokija hvala :lool: , a sto se tice vizira, sta predlazes, da kupim jos neku nalepnicu sa crnim slovima i da je prelepim preko vizira :lool: :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada iskreno meni se ove felne bas svidjaju...jeste da su FIATOVE 14" fabricke al' meni su extra... Ja bih ovo uradi... uzeo bih krace opruge da auto legne i da felna vise udju u rub da izgleda popunjenije rub, uzeo bih za nijansu gume viseg profila, i peskario bih felne i ponovo farbao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sto rekoh,vizir ti je malo veci.Mozda bi mu selo meko srebro u obliku tribala ili nesto slicno.Nista kabasto,tek da razbije povrsinu.Felne su super za taj auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram pohvaliti boju, i stepen ocuvanosti automobila :lool:

A sada kritike za ciganiju:

Nalepnice na zadnjim krilima, sa natpisom Racig, Sport...skini. Prosto kada vidim auto sa tim simbolima pomislim da mu je vlasnik totalni degenerik, koji se przi da sa Gnojem 2 moze da "opere" Schumachera u Encu(Ferrari Enzo). Neka ti g.Semi(a.k.a Rotkvica :lool: ) bude uzor za fin stajling(Samo da i on ne pocigani.).

"Ajkulin rep", koji je na BMW inace GPS antena ;), opet stvara dozivljaj koji sam gore opisao. Znaci skidaj!

Folije na B subu, su pun pogodak ;)

Dodatni Fiat znak(pretposlednji model) koji se nalazi ispod Fiatovog originalnog znaka, na zadnjim vratima(aka gepek), je isto ciganija. Znaci skidaj.

Probaj da obojis retrovizore u boju karoserije u PS, pa ako ispadne dobro sprovedi to u delo.

Pozdrav, i sve najbolje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stefane, zadao si mi tezak domaci... Treba da poskidam pola stvari sa auta da bih ti udovoljio :) Bolje onda da skinem ceo auto ( da ga prodam) ...hehehehe Razmislicu o tvojim predlozima o skidanju...i verovatno cu ih skinuti nekad,samo je pitanje vremena....

Sto se tice B stubova, to sam hteo jos odavno da uradim... znam da je super, i meni se to mnogo svidja! Za retrovizore znam da izgleda extra, ne moram ni da pokusavam u ps-u jer sam imao zute retrovizore na proslom puntu :( (prosli punto RIP....), tako da cu odraditi to, isto je samo pitanje vremena kada cu ih ofarbati... A od kad je to g. Semi poznat kao Rotkvica? :D:D

E da, hvala za pohvale za stepen ocuvanosti i boju :D :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

@megaherzt

ne slusaj nikoga,samo radi ono sto se tebi svidja.ipak je to tvoj auto,a ukusima se ne moze ugoditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikolaj ti si pametan covek :)

Saslusam ih ja sve (iz kulture) i razmislim o tome, ali ipak na kraju uradim ono sto se meni svidja :mrgreen: , jer kako kazes, to je moj auto...

Prihvatam ja sve komentare i savete, ali odradim samo ponesto od toga :) :lool: Valjda je to jedan normalan odnos, svi tako rade... Kako bi bilo kad bi svako za sve poslusao drugog, recimo ja tebi kazem da ofarbas tvoj auto u roze, i ti ga ofarbas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrav svima

I hvala na komentarima! :) :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se apsolutno slazem da treba slediti svoj ukus i sebe, da ne treba slusati svakoga (akcenat na svakoga), ali (mora uvek to ali) ako ti maltene svi ljudi kazu da su te nalepnice bzvz i ciganija, a uz to se ne secam da se iko izjasnio pozitivno u smislu istih, onda definitivno treba ozbiljno da razmislis o tome sta ta gomila ljudi prica (a ponekad i poslusas). Ovo je zaista najdobronamernije, posto mi se inace bas svidja tvoj Punto.

Na kraju sve to ipak ostaje do tebe, ti stavljas tacku i odlucujes kako ce tvoj auto izgledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ili ce sam skinuti onu nalepnicu ''racing''...ili ce mu biti skinuta na sledecem zvanicnom Okupljanju....trece nema... :mrgreen: ;)

Isto vazi i za onaj visak znakova... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ne vozi ni jednu na svojim kolima :cool .salim se naravno,samo furaj ono sto se tebi svidja.i svremena na vreme poslusaj cikavilija,covek ima ukusa stvarno je sredio puntica ekstra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo....ovako.. Kad budem zatamnio stakla (skroz crno) onda cu ozbiljno da razmislim o skidanju nalepnica.... Zalepio sam ih da bih istakao kontrast zute i crne boje, tako da kad budem odradio stakla, necu imati vise potrebe za nalepnicama i verovatno cu ih skinuti :D Jel ste srecni sad? A sto se tice onog ajkulinog repa njega tesko da cu da skinem jer meni se bas svidja ( bar dok ne nabacim neki pravi rep)... A od onih znakova pozadi moze da ode samo onaj predzadnji znak Fiata...nista vise :D Bar dok ne budem prebacio tablicu dole na branik, a onaj prostor zatvorio.....ma videcemo sta ce biti do kraja, mozda ja i prodam punta pa kupim najnovijeg Audi A8 :D:D:D:D:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :p:p :applause: :cooldude1: =]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moram pohvaliti boju, i stepen ocuvanosti automobila :lool:

A sada kritike za ciganiju:

Nalepnice na zadnjim krilima, sa natpisom Racig, Sport...skini. Prosto kada vidim auto sa tim simbolima pomislim da mu je vlasnik totalni degenerik, koji se przi da sa Gnojem 2 moze da "opere" Schumachera u Encu(Ferrari Enzo). Neka ti g.Semi(a.k.a Rotkvica :lool: ) bude uzor za fin stajling(Samo da i on ne pocigani.).

"Ajkulin rep", koji je na BMW inace GPS antena ;), opet stvara dozivljaj koji sam gore opisao. Znaci skidaj!

Folije na B subu, su pun pogodak ;)

Dodatni Fiat znak(pretposlednji model) koji se nalazi ispod Fiatovog originalnog znaka, na zadnjim vratima(aka gepek), je isto ciganija. Znaci skidaj.

Probaj da obojis retrovizore u boju karoserije u PS, pa ako ispadne dobro sprovedi to u delo.

Pozdrav, i sve najbolje ;)

ovo i ja potpisujem, skidaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ..17" OZ RACING...ili OZ GrandTurismo...ne mogu sad da se setim koje su... Ali dobro...i 16" bi mu legle extra...

Skupljaju se parice polako..pa ce vremenom..(mesecima, godinama) i da izgleda stvarno tako, ako ne i malo bolje :))

Za sada su mi u planu da zatamnim stakla, uradim atest za stakla...

I da toniram stop svetla i farove, zna li neko cime to mogu da toniram? Koji je to sprej, gde se kupuje, kako se to radi? NAPOMENA: Hocu da ovako delimicno istoniram farove i stopaljke, necu da mi budu onako skroz crne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima po ovim shminkerskim auto radnjama sprejeva bash za to, shto se cimash sa atestom kad ga panduri ne hebu ni 2%?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mislis ne 'ebu ga ni 2%?! Ne traze atest kad te zaustave?

Mislim voleo bih da imam atest ...i da mi niko ne moze nista...

A cuo sam da je on oko 1500- 2000dim?

Jedan lik mi je rekao da mu je pandur usao u auto i upaljacem "zapalio" foliju i rekao mu da SKINE to sve.. (lik je iz Dimitrovgrada), Inace Semi i ostali drugari is Smedereva koji imaju crna stakla kazu da nisu imali problema sa pandurima zbog toga...

Ali ako atest kosta koliko sam napisao, onda mi nije frka da dam jos 20e ako cu tamnjenje da platim 80-100e..

Ako ne zbog nasih, onda zbog CG policije ili grcke policije posto planiram nekad da idem tamo autom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A di su tu "Racing" nalepnice? :mrgreen:

(moram malo ;))

Felne su OZ Racing (naziv proizvodjaca) - Super Turismo GT (naziv modela)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto..covek je morao da se cima u photoshopu da bi skinuo nalepnice :) :lool:

Hvala za informaciju o felnama ;) Mozda ih i kupim...(Ma kupicu ih nekad, ali ne 17", veliko bre to za punta, a i za dzep je veliko...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...