Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ma opusteno, ne sekiraj se, nije to nista strasno.... dobar plasticar ce to resiti, nece se ni primetiti... ;) mozda cak i idealna prilika da stavis neki "lambo" prednji branik :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne sekiram se uopste.. Jer je samo branik stradao.. Nije opasno.. Sve se to da lako srediti, a vec znam lika koji je extra plasticar! ISKUSTVO sa starim puntom me je navelo na tog lika... Vec sutra auto ide kod njega i bice sredjeno, a onda cu da postavim slike... Za sada nista od promene branika... Sredicu ovaj default... Od spojlera i modifikovanih branika za sada nema nista! (Pa da i njega tata cukne :rofl: )

Sreca da nije udarena maglinka ili far, hauba... E to je vec cimanje, a i kosta :question:

Ali najzesce u celoj prici mi je to sto ga je moj cale zveknuo, a ja ne mogu da poverujem, jer covek vozi kao penzioner!!! A ja vozim kao ..... :whistle: (POSTUJEM PROPISE ) :thumbdown: i nista.. par puta mi se izvrteo po klizavom putu, ali sam ga uvek iskontrolisao...

Moj tata je imao SLOW-MOTION nezgodu..haha.. Prica on meni... Gledam ja.. kocim.. on kliza i idem na njega, i pocnem da razmisljam (pazi kad je imao vremena i za razmisljanje) da otvorim vrata i da vucem auto :rofl:

Ja mislim da je on trebao ko covek da povuce rucnu i da ga namota... da se ispreci i tako bi zaustavio klizanje.. Bar ja tako radim u kriznim situacijama kada je nesto ispred mene (nebitno da li je klizav put ili suv)

POUKA.... KO SPORO VOZI, IMA VISE SANSI DA SE CUKNE :rofl:

Edited by Megahertz

Share this post


Link to post
Share on other sites

MHz imam jedan predlog, kad ofarbas retrovizore u zutu boju svog Puntica, udari mu i crnu straftu kao sto je bila zuto na crnom, sada da bude crno na zutom. Time ces opet biti prepoznatljiv, a izgledace lepo :):thumbsup::harhar:

A sto se branika tice, sredices to, ne sumnjam. Cekamo slike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. vidis... ta ideja za retrovizore i nije tako losa... Jer nekako mi je isuvise default da ih ofarbam samo cele u zuto.. Razmislicu i o tome... A slike sredjenog branika, kacim u ponedeljak ili utorak... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mogao da se odlucim gde ovo treba da ide, pa sam postavio ovde, ali ovo zaista treba da vide svi ljudi sa ovog foruma!!

Moderatori, kojima se unapred zahvaljujem ce vec odraditi svoj deo posla i prebaciti ovaj snimak gde treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ga video...

Nego, branik je sredjen. Majstor je odradio perfektno!

A jako je povoljan! Pa ko je u blizini Smedereva i ne daj boze desi mu se, mogu da mu dam broj...

Evo slicica... P.S. Ne znam da li cete primetiti detalj, ali stavio sam novi (tjunirani :thumbsup: ) drzac za tablicu, posto je stari malo naprso prilikom udarca, mogao je da drzi, ali me je nervirao...

98224554.th.jpg16571212.th.jpg38066367.th.jpg48231578.th.jpg

Edited by Megahertz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc se vozim ja po gradu i vidim nesto svetlece ide meni u susretu.. Pomislih: "To je leteci tanjir koji leti nisko da ga radari ne bi uhvatili".. Medjutim, to je bio Prexy, i tako nastadose par lepih slicica.. :)

dscn2989medium.th.jpg dscn2988medium.th.jpg

dscn2987medium.th.jpg dscn2986medium.th.jpg

dscn2985medium.th.jpg dscn2984medium.th.jpg

dscn2983medium.th.jpg dscn2982medium.th.jpg

Da napomenem da su meni na nekim slikama ukljucene samo pozicije + maglenke ( da ne misle ljudi da su mi to kratka svetla tako slaba) :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidajte tu glupost od neonki... :thumbup:

A, što ne potrošiš 60 minuta života i kreneš da guglaš slike sređenih automobila po Evropi...i onda broj na prste jedne ruke koliko ih ima neonkice i slična 'ranja... wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NO, NO , NO ... :thumbsup: Boli me uvo za Evropu ... Leteci tanjir ce biti sredjen u vrlo kratkom roku od mesec dana plafon ... Slicice ce da legnu pa ocekujem komentare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prexy "Budi svoj... SPRITE!!!" :thumbsup:

I ja jedva cekam da vidim finalni rezultat.... Ljudi.. sto se tice mog punta, diskutabilno je sta ce biti radjeno na njemu, mozda malo, a mozda i nesto mnogo, sve zavisi od neke dalje buducnosti, od ishoda i nekih odluka.. :nuke:

Jedna lepa slicica za Wallpaper... Mada moze da se odradi jos bolje kada bi se pustila kroz neki HDR filter, inace slika je u razmeri 4:3, tako da bi na 16:9 bila razvucena, jedino da se izvuce sa strane nesto da prosiri sliku...

ngA0r.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh ostavio sam auto da se radi , prvo sta se uradilo jeste spustanje auta i samo sa tim pa izgleda extra a kamoli kada bude u totalnom finisu.... :D

-Pozdrav ljudi vracam se za 10ak dana idem za Espanjole...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e nije los puntic..samo skini nalepnice....e mogo bi da mu stavis crnu foliju na krov?

vidi ovo..aa?

qjk3i.jpg EYZ6r.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

V.alek razmisljao sam vec o folijama na krovu, i jos uvek razmisljam...

A sto su se svi uhvatili za nalepnice, onda bi i ovaj sa slika trebao da skida ovo sa haube :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Semi... izgleda da ne ucim :p

Nego ljudi gde ima da se kupi K&N filter za mog punta (Punto MK1), znaci zanima me onaj oblik filtera

koji je isti kao moj fabricki. Znaci zelim samo da ga ubacim umesto fabrickog, a ne da pravim neke

modifikacije sa crevima i pecurkom (za sada nisam za to)..

Evo nasao sam, konkretno me ovo zanima http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=33-2586

Gde to ima, u kojim radnjama?

P.S. moj punto i dalje izlazi cetvrtom na Brdu ka Bubanj potoku :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...