Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@Stefan

Naravno da te razumem na sta mislis. I meni je ruzno kada se i taj plasticni deo na vratima ofarba, najbolje je kada on ostane crn, a retrovizor u boji auta. Ako imas neku sliku tvog auta sa GT3 retrovizorima, postavi je da vidim kako to izgleda. Hvala

@loodilo

Svi vi jedva cekate da skinem te nalepnice, ali jos se ne dam :p A sto se tice motora od GT-a, vrlo rado, ali trenutno nista od toga.

@error

Pa da, 4 meseca, polako da ih skidam da ne ostetim farbu :D

Pozdrav drugari, pa se vidimo vec na nekom okupljanju kada bude bilo bolje vreme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidanje nalepnica je odlozeno, ta ideja za sada odpada jer svaki treci sredjivani auto u Smederevu ima neonke, a ja da ne mogu da imam dve nalepnice :harhar: ...

Sinoc je odrzan auto skup u Smederevu na jednom velikom parkingu, bilo je lepo druzenje. Mada nije doslo jos dosta automobila, neki su u garazi i rade se, a neki Smederevci su preko grane. Bice jos takvih okupljanja i bice jos bolje, posebno leti! Ovo sinoc je bilo bas u fazonu 2Fast2Furious... Neki su pustili muziku, neki su ukljucili neonke, a neki pozicije u boji... :thumbsup: Evo okacicu par slika, da probam da vam docaram atmosferu! Ima i jedan snimak koji ja trenutno nemam, ali cim dodjem do njega, mozda ga i postavim ovde :whistle:

24467139730357544213178.th.jpg24467139730349544013178.th.jpg24467139730341543813178.th.jpg

24467139730337543713178.th.jpg24467139730333543613178.th.jpg24467139730313543113178.th.jpg24467139730309543013178.th.jpg24467139730297542713178.th.jpg

24467139730293542613178.th.jpg24467139730285542413178.th.jpg24467139730277542213178.th.jpg24467139730269542013178.th.jpg24467139730361544313178.th.jpg

Edited by Megahertz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze, koja gadost od Juga!!!

Znaci zlo!!!

A izgleda da Smederevo bas voli neonke. Ima da budu prepoznatljivi po tome! Pa kad se svi jednom skupimo da se zna ko je odakle!!! :thumbsup: Nemojte mi samo zameriti nesto, sta da radim kad mi se to ne đasvi! Mada ovako kad vise kola ima taj cirkus od svetala i nedeluje tako lose.

U svakom slucaju, super je sto vas tamo ima toliko i sto se skupljate!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram da primetim da ipak malo zaostajete, niko nema led dnevna svetla, to je na areni hit sada, moraces ti da probijes led

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da probijem led..........hehehe.. Pa da im prodam foru :) Ne znam, videcu :p Imas neku sliku, da vidim kako izgleda.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Mozda zato sto nema neku neonkicu plavu...

Ima i on neonke ... :)

a sto se tice led dnevnih svetala i toga ima ... Nismo mi zaostali kao sto si naglasio.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam bio ironican, ja to bas gotivim, stavicu i kod mene uskoro :)

^Mozda zato sto nema neku neonkicu plavu...

Ima i on neonke ... :)

a sto se tice led dnevnih svetala i toga ima ... Nismo mi zaostali kao sto si naglasio.....

stvarno? moracu to da vidim, a lambo vrata jel ima neko? to je i ovde retkost

video sam jednog crnog mat punta iz smedereva, bas je dobar, on ima neonke i unutra i u gepeku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam bio ironican, ja to bas gotivim, stavicu i kod mene uskoro :)

^Mozda zato sto nema neku neonkicu plavu...

Ima i on neonke ... :)

a sto se tice led dnevnih svetala i toga ima ... Nismo mi zaostali kao sto si naglasio.....

stvarno? moracu to da vidim, a lambo vrata jel ima neko? to je i ovde retkost

video sam jednog crnog mat punta iz smedereva, bas je dobar, on ima neonke i unutra i u gepeku!

Da to je Matin bivsi punto (prodao ga je ) imao je i on neonke ... Lambo dors ima je laki sa narandzasto crnom vektrom , ali i on je prodao svoj auto ...

-Planiram ja posle branika i tapaciranja da radim lambo dors ...

E Mata prodaje kacketic sa svog punta evo slikica 60e nije fixno ...

2LDgJ.jpg 2LIg0.jpg 2LPKr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Planiram ja posle branika i tapaciranja da radim lambo dors...

Lambo vrata su toliko out, da ih više ni Lamborghini nema:

- Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder

3KNn0.jpg

- Lamborghini Gallardo LP560-4 Polizia ( nije bez krova )

3KPS9.jpg

Naravno, ovaj Gallardo LP560-4 je isti za sve kada je u pitanju otvaranje vrata, jedino sam imao već ovu sliku Policijske verzije.

Evo, čitaj malo i o:

Lamborghini Gallardo LP550-2 Valentino Balboni

Lambo vrata se stavljaju zato što je konstrukcija automobila takva da je tako najlakše ući u automobil. Ona nisu tu zbog šminke.

U Stilo sa 3 vrata savršeno lako možeš da uđeš i stavljati vrata koja zoveš Lambo, a da ih više ni on ne koristiti je klasičan promašaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lambo vrata izgledaju preterano.Ja sam isto mislio da ih stavim na mojPunto ali lik koji ih ugradjuje kaze da nisu prakticna i da cesto pucaju kablovi koji ulaze u vrata tako da sam odustao.Inace ih lik stavlja na punto za 550 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa tim registarskim brojem sam ga kupio, i vozim ga na ovlascenje od proslog vlasnika... Zao mi je da ga prenesem na mene, jer tada moram da menjam broj i tablice, pa odugovlacim maximalno :thumbsup:

Ali necu moci jos dugo tako :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto bi menjao tablice ako je bivsi vlasnik iz tvog grada,samo prevedes auto na sebe tablice ostaju iste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anyway... na onom auto-okupljanju u Smederevu, pocepao sam zadnji lonac auspuh-a :thumbsup: Ne, nisam ga zakacio nego je izgleda dotrajao (istruleo) od raznih uslova eksploatisanja (zima, so, sneg, izduvni gasovi), a ja sam mu ga tada malo vise davao po gasu i obrtajima i probilo je na koroziji...

Cale je otisao da namesti nov, i kad sam se vratio, imao sam sta i da vidim :blink: Nije REMUS, ali ja ovakav auspuh do sada nisam vidjao... a vi?!

sdc10188large.th.jpgsdc10187large.th.jpgsdc10186large.th.jpgsdc10189large.th.jpg

Bas mi je cudan oblik auspuha, tacnije nikad do sada nisam video da ova izduvna cev ide ovako "sa strane", uvek je bilo na zadnjem delu auspuha, po nekoj logici, samo se nastavlja...

Moj cale je izgleda "nabudzio neki sulundar od sporeta" :lol::nuke:

I ja uzeo auto da isprobam.......

ZVUK .... gotovo da se ne cuje nista na izduvu, vec samo motor :no

PERFORMANSE .... Hmmm .. Ili sam ja umislio ili ima malo vecu "kompresiju" jer ovaj zadnji lonac ima neki efekat komore :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...