Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Umesto sto cimas coveka,bojice u sake pa ofarbaj retrovizore,masku i skini onu foliju od cokolade sa farova.To ga cini polu-zavrsenim. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retrovizori sa migavcima su meni skroz ok.. Ima ih dosta novijih audijevih modela, i cini mi se bmw 5 ... A sto se tice onih svetlecih prskalica ...CIGANIJADA!!!!!!!! :lool: .... A za ferrari ce da razmislimo :lool: :lool:

TheWickerMan ....vrlo verovatno da si me video..ceo dan sam se motao po BG-u ... po skoro svim opstinama! :lool: :lool: Jaoj ...opet usla voda u tu apoziciju =[ ... jer desava mi se kad operem auto, da ona ne radi.. I onda je samo "lupim" i ona proradi..hehe gubi se negde kontakt kad se nakvasi, ali se resava vrlo lakim tehnickim zahvatom lupanjem rukom :mrgreen:

dodatak:

Evo upravo se vratih iz garaze.. Znaci dao sam kontakt, ukljucio apoziciju... i stvarno ne radi leva pozicija :oops: ... Ali bio je dovoljan jedan udarac rukom preko nje da zasvetli...verovatno sam tako stresao poslednje kapi vode sa kontakata ( ili cega vec)

btw... sada vidite zasto mi se ne skidaju nalepnice :mrgreen: Svi me znaju ili prepoznaju po njima (a posebno me tako raspoznaju Smederevke :lool: ) I bas sam razmisljao kako ce neko na forumu da mi napise da me je video u BG-u jer sam se bas dosta tamo vozikao ...i eto

:lool: Razmisljao sam da li da se javim na forumu da cu biti u BG-u (pa ako neko hoce da se vidimo i da vidi punta)...ali onda iz nekih razloga nisam "hteo" ...hehe :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lepsi je i od onog gnoja 5 sto je ispod :) Ma najlepsi na parkingu :lool:

Evo par novih nocnih slika + jedan wallpaper koji sam odradio od nekih zajednickih slika i mojih slika, da ste ga svi stavili za pozadinu! :mrgreen:

aVWT2mA.jpgPq17sYEJ.jpgPq17t08S.jpg

WALLPAPER

Pq17ta7r.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, sinoc se video sa Megahertzom u gradu i izlazi on iz Punta i da se rukujemo - kad on skida neke rukavice... Rekoh - ti si LUD, majke mi!

gx1MqkKi.jpg

Sad ce vam reci - crno-zut fazon, vo no :lool: :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

korisno, kad se tvrdje vozi, a ruke znojave... Samo, ja tesko da bih to stavio bez zatamnjenih stakala, nedo Bog da me neko vidi... :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo, sinoc se video sa Megahertzom u gradu i izlazi on iz Punta i da se rukujemo - kad on skida neke rukavice... Rekoh - ti si LUD, majke mi!

gx1MqkKi.jpg

Sad ce vam reci - crno-zut fazon, vo no :lool: :lool:

no comment

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL! Tek sad sam video post sa rukavicama! :applause: hahaha tačnije pročitao sam ranije da je megaherc pomenuo vožnju sa rukavicama ali ga nisam ozbiljno shvatio! Sada, kad sam video da nije šala u pitanju mogu slobodno da kažem: Megaherče, zabrinut sam za tebe bez obzira što te nisam upoznao! :mrgreen: Bio bih zabrinut i za svog najboljeg druga koga poznajem ceo život kad bi ga video da vozi sa rukavicama! lol

p.s. S obzirom na novonastalu situaciju, predlažem da klub pod naznakom "hitno" razmotri finansiranje kupovine rejsing-kacige (po mogućstvu crno-žute sa Sport natpisom i mačijim očima) za našeg druga Megahertza, naravno uz obećanje pomenutog drajvera da će je uvek nositi u toku vožnje! hahaha

helmet.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha hahaha

Jos kad sam video chikaviilijev "no comment" pao sam sa stolice :lool: :lool:

Ludi, nije problem dolazak...Najmanji je problem da dodjem prevozom ili pesaka, al mi bzvz bez auta :cool Aj, videcu da dodjem na sledece okupljanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reaper ... respect! :cool

aV17eGqi.jpg

I jos jedna lepa slicica... :cool

aV17eNUJ.jpg

Slika je malo mutna...ali to je sta je.. (i napred su mi namotani tockovi zato izgleda da je veliki razmak od gume do ruba u prednjem delu)..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8718

mogo bi na rukavice da turish neke "sport" nalepnice :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu i ja sebi da nabavim jedne - oznoje se dlanovi dok se borim sa ovih svojih 60 konja pri ostrijoj voznji.

:badteeth1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa dragi moji drugari, dugo sam razmisljao da li da vam otkrijem moje ogromne planove za styling za 2010. godinu!!!

To su veliki planovi i jos veci projekti iza njih..... Mozda ce neko reci da nisam normalan, ali nema veze...

E pa ovako, da pocnemo:

1. Da ofarbam cele retrovizore u boju karoserije

2. Da ubacim centralnu konzolu sa GT-a

3. SKIDANjE NALEPNICA (Sport, Racing) !!!!!!!!!!!!!! :crybaby::lol:

A kasnije u toku godine se nadam i nekom veoma ozbiljnom ozvucenju! :thumbup:

To je to za sada ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako budes farbao retrovizore ostavi crn onaj deo sto je nakacen na vrata, ako me razumes na sta mislim, lepse ce izgledati nego da bas skroz ofarbas... ;) Ako mozes da nadjes kupi i stavi retrovizore sa el. komandama od GT3, ja sam takve stavio svojevremeno na svog i bas su super izgledali, a i nije bio problem povezati ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Ma od svih tih stavki koje si nabrojao da planiras sasvim je dovoljno da odradis stavku pod brojem 3. i sve ce biti super :rofl: ostalo i nije toliko potrebno... mozda eventualno i retrovizori... a kad vec spominjes GT-a bolje ubaci njegov motor nego konzolu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...