Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Da predstavim i ja mog puntojzlu ;)

Dakle rec je o zutom Fiat Puntu 1 koji je 1997 godiste sa beniznskim motorom 1.1 sa direktnim ubrizgavanjem...

Od opreme ima centralnu bravu +alarm sa daljinskim zakljucavanjem, elektro podizaci stakala, servo, fabricke aluminijumske felne 14" sa 185 gumama, air-bagove za vozaca i suvozaca, svetla za maglu, volan kao iz GT verzije ugradjen fabricki, obrtaljka :p

Modifikacije

Ugradjeni prednji gasni amortizeri, ofarbane kocnice u crveno, stavljene obrvice na farove, ubacen mp3 wma player sa slotom za MMC SD kartice i USB-om, 2 Pioneer-ova trosistemca na dasci ( + 4 fabricka zvucnika), stavljene sportske aluminijumske papucice, i jos neke sitnice kao sto su crni ajkulin repic na krovu, neki plasticni spojlercici na brisacima, nalepnice...

U planu su tamnjenje bocnih stakala i B stuba, pojacavanje ozvucenja (woofer od 12" i kvalitetno pojacalo), a kasnije i neke 15" felne...

Evo par slika:

Ova prva slika je sa starim cd playerom.

aV1jnahJ.jpgPqxyiy0.jpgaV1jnEdr.jpg

Pqxynxi.jpgPqxyq1r.jpgPqxyxvS.jpg

aV1joc8r.jpgaV1joh7J.jpgPqxyJZA.jpg

aV1joyAJ.jpgPqxyOYS.jpgaV1joQ2J.jpg

PqxyTY9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro bice i TEAM :lool: polako, bitan je start. Samo napred,ima tu jos detalja da se srede,recimo retrovizori da se ofarbaju itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

...super ti je Punto... :cool

Jel' to u Smederevu svi voze zute Fiat-e ? ;)

Znas li Semija sa zutim Stilom JTD ?

Ima i jedan Punto Sporting, isto zuti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znamo se, znamo! Bas smo se upoznali pre par dana, vozimo se Goxi(punto 1.9jtd Sporting, ovaj zuti na slici) i ja kad ono,eto ti jos jednog zutog! Stali, lepo se upaoznali i tako... :lool: Inace Punto je bas lepo sacuvan, a kad sam seo, a ono cisto, da ne poverujes! rekoh, sto posto mu je usisivac u gepeku :lool: ! Svaka cast! Ima tu jos par stvari da se odradi, felne, tamna stakla,ali dobro, bice...Decko voli muziku, pa ce prvo to :lool: Pozdrav Nebojsa ;)

@ Neshu : Ima ih jos par zutih,znaju ljudi sta je lepo, i to ima jedan HGT, mislim da je 2004-2005, sredjen bas koliko treba! Sve cemo da ih na'vatamo :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto je rekao chikavili, TEAM je oznaka modela, to je serija modela sa opremom kao GT ali sa slabijim motorima nego kod GT-a...

@chikavili Hvala sto si im rekao odmah :)

@neshaoct Hvala, trudim se da bude takav :) Pa ne voze svi u Smederevu zute FIAT-e ali nas ima dosta i uglavnom se svi znamo jer je manji grad. Naravno da znam i Semija, on vozi ono za sta bih ja rado dao Punta :shock:

Upisao sam se na spisak i to pod rednim brojem 95... ;)

@Semi :lool: Pozdrav Semi! Sto se tice usisivaca, ne nosim ga u gepeku ali cisto da se zna i usisivac mi je zute boje! Kakva slucajnost :o Ako hocete mogu i usisivac da slikam pa da postavim slike da ocenite aerodinamiku i izgled, inace ima 1400W :dugokosi: Inace bice sve, samo polako, prvo idu muzika i stakla pa vece felnice... :p I da, treba sve zute da navatamo, to ce biti extra! :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sto se tice usisivaca, ne nosim ga u gepeku ali cisto da se zna i usisivac mi je zute boje! Kakva slucajnost :o Ako hocete mogu i usisivac da slikam pa da postavim slike da ocenite aerodinamiku i izgled, inace ima 1400W

Evo ga jos jedan manijak kao i ja :D

Moj usisivac nije u boji auta (zasad), ali je kupljen specijalno za kola i samo za to se koristi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ chikavili Ma to sto nije u boji karoserije - auta , se lako da srediti, kupis jedan crveni sprej i gotov pos'o, mada ako hoces da ti ga odrade profi, odneses ga kod onog lika sto ti je radio branike da ga on odradi i izgituje malo :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
vrh vam je team ;)

@Semi vidim da imas pragove na stilu, jel si ih dobio uz kola ili si ih naknadno ugradio?

Takvog sam ga uzeo, sa pragovima, ali mislim da ih ima u delti, ali su skupi verovatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam malo pazljivije pogledao slike.Nemoj da shvatis ovo pogresno ali par detalja odstrani hirurski koliko vec sutra.Tu pre svega mislim na noviji fiatov logo sa 188-ce odmah ispod starog i vec cuveno ajkulino peraje koje ne sluzi nicemu.. Obrvice mu lepo stoje a jos lepse na toniram farovima i migavcima ;) A ako nadjes i crni bocni migavac onda je pun pogodak.Felne se meni licno ne svidjaju,lepse bi mu stajale 14" ventilatorke sa GT i sportinga,no stvar ukusa. 15" kad skupis parice u svakom slucaju.Rucica menjaca bi mogla da se zameni.Volan je extra! Mozda neki sportskiji izduv da opravda ono "SPORT". Eventualno krovni spojlercic itd..

Samo napred imas moju podrsku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@POTR

Hvala na komentarima, sve sugestije i pohvale rado prihvatam...

Dosta toga je sad stvar ukusa, ali se zato i slazem sa dosta toga sto si rekao!

Uglavnom nece ostati na ovome, bice tu jos dosta stvari, jos dosta sredjivanja i modifikacija, samo polako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego bitno da sam ja stavio sada da skidam pesmu ov Vlade Georgijevog i Niggora - Ne brze od zivota.... Jer kako je krenulo, svakog dana cujem za neku novu havariju....uzas ljudi! A i sam sam imao vec jednu sa drugim autom.... Uglavnom slusam house i tako to agresivno i puno basova, ali eto kako vise vremena prolazi kako vozim, vozim sve kulturnije i mirnije i laganije... Bas onako pozerski, i ukapirao sam da je tako bolje nego da jurim ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, samo polako i bez zurbe! Imao si jedno bas neprijatno iskustvo i zato samo polako :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi veceras sam imao tu cast da mi Semi licno pere auto...hehe

Do duse oprao mi je samo onaj mali deo - B stub... od prasine :)

Dolazio je kod mene Stilom :lool: ..i posle voznjice po kraju...otisli smo kod mene na gajbu...i da se vratim na stvar :)

Semi mi je kupio crnu mat samolepljivu foliju u Difolu u Bg-u .. i dosao je kod mene cisto onako da se zezamo... i usput smo odradili to na puntu...

Bilo je malo cimanja oko prvog stuba dok nismo izrezali sablon koji odgovara...zato smo drugi stub zavrsili za 5 minuta.. :)

Evo..da vidite kako je ispalo :) (A sutra na skupu moci ce te da vidite uzivo) :p

aV2HN3k9.jpg

aV2HNxfS.jpg

Pq2jIWJJ.jpg

Pq2jJ0J0.jpg

Pq2jJ3d9.jpg

aV2HPouA.jpg

I kako vam se cini Semijevih i mojih ruku delo? :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno je ispalo, pogotovo na zutoj boji auta.

Trebali ste prvo shablon od papira da napravite i posle bi islo lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9950

Dobro je ispalo, ali ti bas fale crne folije (mislim na stakla)... bar pozadi ako neces svuda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@chikavili Hvala.. Pa jeste, crna i zuta se extra uklapaju :lool:

@Fiat Driver ... crna stakla su u planu.......

Vidimo se danas na okupljanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sa ovim folijama auto izgleda mnogo bolje, a kako i ne bi kad sam ja ucestvovao u tome :lool: Najvise zbog toga sto sam ga ja prao :lool:

Samo jos crna stakla...i felnice i bice extra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E..izgleda da jedino Semi obraca paznju na mog punta i daje komentare...

:(

@Semi... hvala ;) A sto se tice stakla i felni.. bice, bice... "samo polako i u koloni" ;) :cool :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puntare ti je super,sve mu lepo stoji,pogotovu felne.Bas su za taj stil.Kad sam ga video uzivo,samo mi je malo za oko zapalo ona folija.Prosto trazi neki logo na sebe,jer je dosta velika.Inace bas nista preterano,sve je sa merom. :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...