Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

5. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

Guest 9517

Pa zar tako za komsiju,ljubomoran boze sacuvaj...

Ipak si zasluzio a da te nisu stavili na prvo mesto ja bi se bunio,nepravda je nepravda evo svaki put kada budemo isli na skupove pusticu te da vozis ispred mene da mozes posle da kazes da si brzi,moze komsija... :ralley

Pozdrav jer ja odoh do grada pa se cujemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...svaki sledeci put kad budemo isli na okupljanje, gledacu da ostanes bar blizu iza mene, a ne da se ubaci cak i jedan Golf 2, kao sto se danas

dogodilo... :mrgreen:

p.s. Miki, al' Golf 2... :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reaper ovo je extra... nesto u fazonu Sin Fiat ili 300 Fiat-Lancia... vec vidim scenu za clip na sajtu.... reaper, poluobnazen, drzeci sajlu i trougao, vice iz sveg glasa " This is Fiat!!!" hahaha

hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

koji si ti car! ajde videcu neshto da uradim, imam frku do srede onda se posvecujem logu 100%!

u stvari chekaj bre, shto sam ja dezurni kad ja mans dizajner!? :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je krivo sto nisam mogao duze da ostanem, zasto nema mene ni najednoj fotki jel mene niko nije video? :mad:

Sala jbg nisam mogo duze da ostanem.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg...kad imas stelth tehnologiju. :lool: To ti je ko Dock Holliday-Dosao je tiho i...otiso jos tise. Ima bre nesto na svakom skupu do sad...Svi se uzmuvamo levo desno,i taman kad povatas sta se desava odjednom fajront...Svaki put shvatim da sam propustio neke stvari,izgleda da je malo vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stelth, ali nije F-117 ovo je Bravo 1.2 16V Stelth-Trofeo :lool: ovo je jace od HGT-a :lool: :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf,izvini sad vidim da je trofeo, na avataru,jel to znaci da moze da ide i ako mu upalis sva svetla ko na slici?Moj prokuva odma :lool: :lool: SXX

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa bas lepo, ja vas ocekivao na Alfinom skupu da se lepo ispricamo...kada ono dosao samo Manfred.

Neso kao komunista si me totalno razocarao, tebe sam ocekivao na skupu nasih "sunarodnika".Sad sam ja "prezidente" a ne ti :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...bio je verovatno i Lord_021, ali ga ti ne poznajes... ;)

Mitrowsky je bio sigurno...ali i njega ne znas... ;)

Nesto sam kuckao sa Lordom, da dodjemo zajedno, ali....nista od toga nije bilo...

Mada, i da je bila neka kombinacija, opet bi to sve palo u vodu, jer se oko 10 sati ujutro, javila rodbina da stize...a onda je trebalo organizovati rostilj, itd...itd...

Bice jos Alfa skupova... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bokija ma pici ona za sve pare a jos kad upalim sva svetla leti kao avion :lool:

Cekaj da ti stigne racun za struju...I cuvaj soferku od stikli,a ne ko tamo neki....a posle mama satro razbila,jako ribala... :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neeee,nego za neodgovorne mame koje grubim krpama ribaju soferke do pucanja.... :lool: Nije to od Kosutnjak trofija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to ce da ga nauci da obavezno nosi cebence kad ide u prirodu,a ne da pokazuje di mu je rucna.E ti mladi...neiskusni :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene, malo kasnim, ali dobro! Skup je prosao bas fino! Lepo se videli, ispricali i sto je najbitnije, ispotpisivali se i skupili kintu za klub! A da - Mans ima najlepsi auto, iako je bio skoro najprljaviji (tako da to nema veze sa krpom) :lool: :lool:

Nego ljudi, treba mi pomoc. Aj neko ko zna da radi u PS-u, da mi odradi na dve,tri slike(mogu ove sa poslednjeg skupa,nema veze) crn krov i crn sredisnji deo haube(onaj upusteni deo) i prednjeg branika!

aV2NTggi.jpg

aV2NU88r.jpg

Evo ja sam nekako obelezio sta,otprilike! Aj kad vas molim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neeeeee :lool: losa ideja.

Da,da, nesto ne valja :(

chikavili, hvala mnogo, aj samo probaj ako nije frka, da izvuces boju kao sto je ona lajsna na vratima, ovo mi nesto nije crno :lool: ! 'fala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greska je prvo u samoj boji.Crna je stereotip na zuto.Probal silver.

Share this post


Link to post
Share on other sites
chikavili, hvala mnogo, aj samo probaj ako nije frka, da izvuces boju kao sto je ona lajsna na vratima, ovo mi nesto nije crno :lool: ! 'fala...

Pa jeste crna, samo sto odozgo imas refleksiju od neba. Ako bi je jos potamnio, bilo bi neprirodno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...