Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

5. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

Probacemo i druge varijante, mada sam ja mislio da ce crno dobro da izgleda :idea: Videcemo...

edit: Moracu ja to uzivo da probam,kopka me mnogo :lool: Hvala u svakom slucaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dusane, i ti si me ko komunista i ko' covek razocaro.
Bokija ma pici ona za sve pare a jos kad upalim sva svetla leti kao avion :lool:

Cekaj da ti stigne racun za struju...I cuvaj soferku od stikli,a ne ko tamo neki....a posle mama satro razbila,jako ribala... :lool:

Sto bre Stefane, aj kao komunista a sto kao co'ek?

@bokija

ma nisam ja kao tamo neki, cuvam se ja od stikli i na drugim mestima :lool: a ne samo po soferci. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sto bre Stefane, aj kao komunista a sto kao co'ek?

Ma palis maglenke na avataru, i nisi doso' na Alfa skup. Al zato cu ja biti coek' pa dolazim sada u Subotu 90% :)

Ma neeee,nego za neodgovorne mame koje grubim krpama ribaju soferke do pucanja....

Dobro, dobro...doce maca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto vam smetaju upaljene maglenke pa bolje se vidi put po danu :lool: , a kad ono bese skup alfista, jel u nedelju, ako jeste imao sam tada neke neodloyne obaveye :mrgreen: .

Pozz Stefane

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sto vam smetaju upaljene maglenke pa bolje se vidi put po danu :lool: , a kad ono bese skup alfista, jel u nedelju, ako jeste imao sam tada neke neodloyne obaveye :mrgreen: .

Pozz Stefane

Nemoj da ides kod Alfova,mogu da te preobrate,da bi nam vratili.Za sad 1:0 za nas :lool: :lool: :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Probacemo i druge varijante, mada sam ja mislio da ce crno dobro da izgleda :idea: Videcemo...

edit: Moracu ja to uzivo da probam,kopka me mnogo :lool: Hvala u svakom slucaju!

Ako hoces da se bavis crnom bojom onda za pocetak odradi felne crno-zuto u Karterovom fazonu,u tvom slucaju to bi varnicilo koliko je dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam... Samo mi trebaju odgovarajuce felne za to, a e ove moje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

poshto na stila komotno ide 19" ja bi tu nabacio 18"x8J neke extra zahebane ali nikako crne

Share this post


Link to post
Share on other sites

update, pocheo sam da ti radim ps ali samo onda video ovo

mislim da su svi komntari suvishni!

ako mene pitash ovo je najlepshi stilo na svetu!

josh kada ga malo personalizujemo. . .

aV31saQi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deco nemojte da se ljutite,al sto ne uzmete sobu,pa da napravimo tamo grupnjak ovo je zaslo u off.Nego,htedoh da kazem da nisu losi ni parkinzi u kosutnjaku na izlazu iz podvoznjaka i onaj manji kod Ajdicke cesme.Mogli bi jednom i tamo da se skupimo,mislim da bi bila bolja atmosfera,a mogli bi i da raspalimo neki cumur da se malo ogrejemo :? Drugo ko povede nesto zensko moze posle da odradi i Kosutnjak trofi,a i tu da vidimo junake nek obidju krug a ne ono na 402 ko da voze drag.Sta kazete za subotu ranije druga lokacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican ti je predlog,narocito kad je lepo vreme.Onaj parking kod intera brate nama ni malo hlada,kad upece sunce ima da se kolketivno iskvarcujemo :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije losha ideja ali mislim da bi nashi krugovi odneli previshe zrtava medju zenama decom i slichnim zivljem, ipak je to izletishte :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za rostilj se slazem, moze. A za Kosutnjak trofi moram nesto da nabavim :)

@bokija, pogledaj prvi moj post na ovoj strani, drugi citat mi je bio los sada je ispravljeno.

@Repare, sta si koristio(Koju alatku u PS) za ovo editovanje(vizir...).

@dusman, bio je u nedelju. Poz i tebi, vidimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

razne, fora je da napravish poseban layer za oblast koju tamnish, za select ti je najbolju magic wand ili kako vec, napravish novi layer, pa paint bucket na procentazu intenziteta koju hocesh i eto! :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Deco nemojte da se ljutite,al sto ne uzmete sobu,pa da napravimo tamo grupnjak ovo je zaslo u off.

U pravu je Bokija, ja se izvinjavam jer sam prvi zapoceo off! Ajde da prebacimo ovo u novu temu. Kako se to radi, ja ne znam?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
nije losha ideja ali mislim da bi nashi krugovi odneli previshe zrtava medju zenama decom i slichnim zivljem, ipak je to izletishte :lool:

To je izletiste sa jako dobrom stazom za voznju :D

A posto je to moja teritorija, napravicu pokaznu voznju za sve koji zele da probaju :D

Za roshtilj sam za, tj rachunajte me, ali gledajte da to bude dok sam josh u Srbiji (do polovine maja).

@stefan

Sta moras da spremis za kosutnjak? Shoferku? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stefan nek ponese cebence :lool: :lool: il nek udari nalepnicu,Molimo ne stavljajte stikle na staklo.Inace ne moramo da divljamo,vezacemo Repera i Kartera za drvo dok ih ne pusti zelja :lool: Samo onda treba pomeriti vreme na recimo 12h pa kad ko dodje.Svako nek povede svoje meso :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti je mladost...cim se spomene meso,Kosutnjak-trofi mladac je odma spreman za akciju.Oce da iskoristi neko celjade da je nabedi da je ona slomila soferku. :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god bilo samo vreme i mesto pa se vidimo. Kmecalo sta se desava sa papirima.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

...evo, mogu i ja da odgovorim za papire... ;)

Papiri ce biti predati prvog radnog dana sledece nedelje,

tj. u utorak 29. aprila... :cool

Provereno je, i Ministarstvo ne spaja praznike... ;)

Da su slucajno rekli da spajaju praznike, papiri bi bili predani danas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,ocemo se vidjati il su svima jaja na farbanju?Nije bitno da li menjamo lokaciju al da vidimo ocemo li i gde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...standardno mesto i vreme se vec zna...

Subotom od 17.00...

Tih ''nezvanicnih'' dolazaka kod Intera je bilo, a bice i sada u subotu... ;)

Ipak, ne mozemo ocekivati da ce svi ljudi moci da dolaze svakog vikenda...

Posebne teme o okupljanjima pravimo kad je ono ''zvanicno''... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...