Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

5. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

Guest 7551
A sta ti mogu, oduzmu ti i napisu kaznu od 1k dinara platis i dovidjenja. Nece valjda da te biju?

hahahaha hahahaha hahahaha

Pa pazi ovako ovaj lik iz Bataje koliko sam ja cuo iz price prvo je bio na ekskurziji u nijvama da vidi kako je rodio kukuruz.... ( citaj odvalili ga kao vola )

Pa je posle bio priveden, auto oduzet...

Kako se prica zavrsila ne znam, ali ne verujem da je bio happy and... :lool:

p.s. Kazna od 1000 dinara vise nepostoji sada minimalna je 3000.... koliko sam ja upucen

al si me nasmejao...... hahahaha hahahaha hahahaha

"A sta ti mogu"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ja sam mislio da mora bar koliko toliko po zakonu. Rece Zverko da ne smeju da biju, ja mu poverovah..mislim odakle im pravo bre za tako nesto. Al' vidim da sam se zajebao. Nista kosarkas, pazi da ne dobijes po piiii....

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i ne smeju da biju, ali to rade.

A oduzimanje auta do 90 dana je takodje po zakonu ako se slucajno posumnja u legalnost (ako se digne nekome iz interventne).

Share this post


Link to post
Share on other sites
A oduzimanje auta do 90 dana je takodje po zakonu ako se slucajno posumnja u legalnost (ako se digne nekome iz interventne).

Svakako, ja sam jeeeedva uspeo da izbegnem to pre nekoliko godina sa motorom, posto iako je sve bilo u savrsenom redu (i registracija i saobracajna i broj sasije i sve ostalo), njemu je "tu nesto bilo sumnjivo".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su sinoc, eto cisto radi reda, pretrkeljisali ceo auto, izvadili i mene i dva drugara, pretresli nas, proverili licne karte, ispitali nas ko smo, sta smo, odakle smo i cime se bavimo, drzali nas 15 minuta i pustili kuci. A zasto sve to? ... onako... moze im se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam ti lepo govorio da ne divljas sa kolima,zaustavice te kad tad :mrgreen:

Koji OFF!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 546

Vozio bi i R8 samo da imas para da ga kupis jel da? :lool:

Jbg, tako to ide uvek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih vozio R8, bre neki F430 ili 156 3.2...ali princip je taj koji si reka, nazalost :( Secas se jednom kada su me izgurali iz reda za sendvice, jer oni toboze zure.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kaci se za policijom,po pravilu su to losi i iscaseni ljudi,inace ne bi mogli da rade posao koji rade.Ono malo OK policajaca sto ima su samo zalutali tu,ne oslanjaj se na srecu da ces naici bas na njih.Ne postoji policajac i politicar sa kojim mozes staviti izraz dobar covek u istu recenicu osim u negaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8754

Sa rotacijom stalno problemi al sta ces mora malo kurc....nja al najaca stvar je radar u kumodraskoj kad kod me zaustavlja ja rotaciju i samo pokazuje nastavi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuu,batice, da su te provalili ugradili bi ti i sirenu i to rektalno. :shock: Maltretiranj vragolastih decaraca im je omiljena disciplina jer onda odmara dezurni u buretu :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2463

opet je tema otisla, predaleko od naslova...

5. okupljanje zavrseno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...