Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

5. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

a joj sto je to uradio????????

reci mi jel bilo dosta ljudi? ko se sve potezao i rezultati? dosao neko nov i suscim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ma, to je Semi radio redovno odrzavanje... :cool

Hteo je da odvaja prednje staklo na faru...verovatno da bi resio problem sa ulazenjem vode unutra...

Nije bilo ljudi nista posebno...8-9...To nam je bilo ''nezvanicno'' okupljanje...

Po prvi put je bio ''alumiroi'' sa Puntom JTD...

A, potezanje Karter i Kosarkas....vise puta... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

...koliko je Kosarkas sa cipovanom masinom bio brzi od Kartera, isto toliko

[ a, mozda i malo vise ] je chela bio brzi od Kosarkasa... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace imali smo mnogobrojniji i bucniji komsiluk.Samo nisam provalio da li je u pitanju Zastava ili Opel klub...

Share this post


Link to post
Share on other sites

au bre pa sto se niste pozdravili sa ljudima...

dosta njih ima nashe motore ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
au bre pa sto se niste pozdravili sa ljudima...

Otisli su do njih Mans, Kosarkas...cini mi se i Karter...mozda i jos

neko... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kada sam znao da ce se tjuneri potezati. Inace respect za kosarkasa, kada mi je objasnio foru sa rotacijom roko sam(u sebi):"Coek' je Tito za nas".

Inace Kartera ne znam, jel' on vozi plavi Stilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

stefane

a u cemu je fora sa rotacijom?????? video sam samo da ima rotaciju????

Mans znaci Kale brate bio sam ubedjen da od snimka nema nista jer je u tvom vlasnistvu... al bro dokazao si da si drug i kumunista :mrgreen:

aj odo da budzim pozicije

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8754

Fora je u tome kada kasnis negde rotaciju na krov i svi se sklanjaju....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 1499
...BMS...

Evo, oni su bili :

http://www.blindmanmotorsport.com/

Da, mi smo bili pored...

Dugo me nije bilo ovde pa nisam ni znao da je ponovo krenula prica o Fiat klubu...

U svakom slucaju drago mi je da ce konacno biti registrovan klub...

P.S. Fino idu ona 2 stila....

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, jel ima nekih slika sa skupa, da vidimo kako je bilo? Ja nisam mogao da dodjem, 'ebavao sam se sa staklom na faru bas dugo,kao sto rece Nesha i nisam stigao! I bas mi krivo sto nisam video Karterovog Stila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...BMS...

Evo, oni su bili :

http://www.blindmanmotorsport.com/

Da, mi smo bili pored...

Dugo me nije bilo ovde pa nisam ni znao da je ponovo krenula prica o Fiat klubu...

U svakom slucaju drago mi je da ce konacno biti registrovan klub...

P.S. Fino idu ona 2 stila....

Pozz

Pozz... :cool

Krenula je prica, krenula... Predacemo papire [ koliko sutra ], i onda cekamo da budemo zvanicno upisani...

Ti slobodno svrati i do nas sa svojim Stilom... :cool

p.s. Mislim da sam video i jednog Brava kod vas...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 1499

Vazi, gledacu da svratim sledeci put...

Da bio je jedan Bravo, ali nazalost ne poznajem coveka...

Ima nekoliko Fiata u toj ekipi, svrati na forum pa baci neko obavestenje vezano za klub...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fora je u tome kada kasnis negde rotaciju na krov i svi se sklanjaju....

kosarkas lud si skroz...

Ej moji drugari iz Kosovske Mitrovice su sa boga oca brzinom i rotacijom proleteli pored Kforovaca koji su se samo sklonili misleci da prolaze neke budze! Takodje KPS i ostali vlastelini se samo tako sklanjaju... + su pazarili za male pare i pandurski megafon koji ima cop sirenu i kada upale i to tek pocne sklanjanje!!!!!

EJ kosarkas jesi li imao nekih problema do sada zbog rotacije???? Sa murijom, sa ostalim ucesnicima u saobracaju ili sve ide bez problema???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimci su prisutni cisto da se zna ko sta i kako....

...sa murijom ces uvek imati problema kada vozis crni zatamnjeni auto :mrgreen: a o rotaciji da uopste ne pricam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5541

ma kojih problema.....moj ortak stawo rotacio na e klasu nowu,crna mat crna stakla nemachke teble,i mislish da je neko neshto kenjao....hahaha....josh su nam u jednom trenutku naprawili mesta da prodjemo,a iza nas kao pratnja crni m5 bg 14-97 kao pratnja....srpdnja totalna! widecu da prebacim snimke pa da widite,ima i kad smo ishli kroz knez,do trga,malo razgledali izloge,hahaahah! da ja sam karter wozim plawog stila,majko moja mila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma opet kad stavis rotaciju na mecku pa ajde da te niko ne cima jer tako nesto se i voza u krugovima lopova...ovaj mislio sam politicara :mrgreen:

ali one budale dole na kosovu nisu ni svesne kad im bude neko sasuo rafal po vratima sto nisu stali :mad:

mada niko nece da se slucajno zaje*** pa zaustavi ili izreseta nekog budzu... a sta znas ima VIP osoba koje voze Fiata :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7551

Joooooj...... :lool: :lool: :lool: Secam se pre jedno 2 -3 godine u Batajnici jedan lik na Corsu metnuo rotaciju vozio jedno mesec dana dok nije pao u ruke plavcima sto voze belog dzipa ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Necu ni da spominjem sta su mu uradili...... hahahaha hahahaha hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje znam jednog koji je to radio i nije se lepo proveo...

Interventna ne oprasta takve stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 546

Za plavu ce da jebu majku to sigurno...

Za zutu ti ne mogu nista, ja sam zutu vozio 2-3 meseca i niko rec nigde rekao nije, a nije bas da nije bilo situacija.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 546

Jbg sta da ti kazem, probaj pa javi... Interventa ces bas rado da te saslusa i razume tvoju potrebu da se malo frajerises i reci ce izvini decko sve ok i nemoj tako brzo da vozis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...