Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

5. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

Guest 2451

i oko 330 kg u težini , 30 u Čeli i 300 u puntu :lool: :lool:

Dobri su bili dobriiiiiiii

Evo par sličica

aV2xjQFr.jpg

Ovde vredni sastav osnivačke skupštine temelji klub i to na Dačiji (što da se ulubljuje neki FIAT :lool: )

aV2xkoAr.jpg

aV2xktzJ.jpg

aV2xkyz0.jpg

i naravno evo i mog roletna zelenog stildže na početku.. ne ne nisu to ratkapne ne ne, ne valja vam rezolucija :lool: :oops:

Pq2eo4ii.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio i ja prvi put na okupljanju,bilo je baš opušteno,ekipa extra,naravno rivalitet između chele i košarkaša se nastavio,opet je chela bio brži (za malo ;) ),mada kad sam video šta košarkaš vuče u gepeku nije ni čudo :mrgreen: iskriviće šasiju od onolikih magneta i magnata :lool: evo mene na drugoj slici,Bokija mi pokazuje kako mu je ljubavnica izgrebala tapacirunge na vratima sa noktima i prstenjem :lool:

p.s ako ovo čita Bokijina žena,samo sam se šalio ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2451

Da da samo sam se šalio da da ahaaaa ahaaaaaa

(e sad smo najebali obojca :lool: )

@Vlada trudila sam se trudila da pre kupanja dece isprebacujem sličke preko BT-a... jedva :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ja cu da zaobidjem ovu pricu o svalerisanju, noktima i grebanju tapacirunga... ;) :lool: , i upoznacu ljude sa formalnim delom... :cool

Dakle, na gepeku Dacie [ jer kao sto vec rekose, sto da pravimo udubljenja na nekom Fiat-u :lool: ], smo zavrslili i formalni deo price...

Podaci osnivaca sakupljeni, novac dovoljan za placanje one dve takse takodje sakupljen [ i malo vise od toga, sto ce kasnije biti utroseno za pravljenje pecata i sl...ali sigurno je da taj ''visak'' nece biti dovoljan da pokrije sve te ostale troskove, tako de se se opet neka manja suma skupljati, ali otom-potom...ima vremena, dogovoricemo se... ;)

U toku naredne nedelje ce papiti biti predati ''nadleznom organu'', i onda pocinje da tece zakonski rok od 30 dana za dobijanje Resenja o upisu u Registar...

Naravno, za tih 30 dana bice odrzano jos Fiat/Lancia okupljanja... :cool

Videcemo koliko je drzava azurna, i da li tih 30 dana u praksi ipak bude duze... ;)

U jednom od tih papira koji ce biti predati pise i : '' Predsednik Kluba, clanovi Izvrsnog odbora, i clanovi Nadzornog odbora ce biti naknadno izabrani iz redova clanova Kluba. ''

Tih 30 dana ce se iskoristi pre svega za :

Zakup, ili kupovinu [ ili, kako se vec to zove, jer se u to nimalo ne razumem :) ] Internet domena...

Bilo je ranije prica da mozda treba da bude .com ili .org

Mada, drugi Klubovi imaju co.rs, pa bi mozda i mi trebali...narocito sada kad vise nema onog co.yu... :cool

Sa domenom co.rs bi izbegli i ''kobasicu'' u adresi, jer zamislite www.fiat-lanciaclubserbia.com

Ako se odlucimo za co.rs onda bi moglo da bude : www.fiat-lancia.co.rs, jer je dovoljna odrednica teritorijalne pripadnosti - .rs...

[ kao sto vidite, obe varijante su slobodne... :cool ]

Prica sa logom, znakom Kluba, mora do tada biti zavrsena...

Izmene na Cannon-u delu foruma, rezervisanog za Fiat/Lancia, je takodje nesto sto sledi po osnivanju Kluba...

Koncepcija samog sajta je takodje nesto oko cega treba razmisljati...

Nema nam druge, nego da se bacimo na spijuniranje drugih slicnih sajtova ''sirom sveta'', i da vidimo sta od toga moze da nam pomogne... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2451

Evo prvi predlog. otvoriti novu temu za Logo kluba.. ili ovo pisanije prebaciti jednostavno u temu http://www.cannonballforums.se/viewtopic.php?t=26303 mada je bolje kao posebnu temu ja mislim..

Evo šta mi je palo na pamet.. ono... ugruba skica... fali ono club serbia ili kako već ali recimo evo jedne ideje za logo

aV2yAKdJ.jpg

Naravno da to treba da uradi dizajner do 00 (PS IMAM GA JA NA POSLU) tj da uradi finalnu obradu šta god da odaberemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...zamoli ti tog dizajnera sa posla da neke svoje ideje ''baci na papir''... ;)

A, ovakav oblik znaka je vec bio, i glavna mana mu je sto ima oblik Policijske znacke... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i, zamalo da zaboravim jedan od utisaka sa kraja

okupljanja... Rece jedna devojka [ zna Semi kako se ona zove ;) ] - ''Mans ima najlepsi auto''... ;)

Kad smo to culi, Ranko i ja smo odlucili da pod hitno nabavimo krpu, nalik onoj koju ima Mans, da i nasi automobili onda budu malo

lepsi... :cool :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2451

što bi rekle kolege sa Cabridgea: EEEEEEeeeeeeee mans krpa

Cimam designera ukoliko u ponedaljnik zorom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak je moja zena laf,ostavila mi je jedan prstic da mogu da kuckam.Nema veze,pamti pa vrati.Cim skinem gips osveta ce biti moja.... :evil: A Karteru porucujem da bi trebo da bude zaduzen za klubske obozavateljke koje tako vesto eskivira vec duze vreme.Ako najluti zene mogle bi mu sipati vodu u naftu :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto,a ja se pitam gde si do sad,kad ono ti kuckaš sa jednim prstom ;) ma biće sve u redu čim ti žena poveruje da je to od bivše vlasnice :roll: u našoj nafti ima toliko vode da će teško karteru naškoditi,možda da probaju sa šećerom :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da mi nije losa ideja bila da svi danas izvadimo po 100-200 kinti kao bespovratnu pomoc.A ja bleja zableja se u plehove a kad sam se okreno pola ljudi vec poslo kuci...Mozemo na sledecem sastanku to da napravimo,cisto da ljudi koji su ulozili vreme i trud ne moraju da kalkulisu u dinar oce li ili nece biti para.Moje izvinjenje zbog neagilnosti...ma sve ide ukrivo kad se klub osniva na haubi Dachie :lool: Al lepo kaze fiat...ne pisite po haubi da vam olovka ne upadne u kaiseve :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u bweeeeeeeee.............gde sam ja to bio danas :lool:

nista vas nisam pohvatao,kakva krpa,kakve ogrebotine :shock:

jedino sam skapirao da je bokija pokupio gips,...,sad cu napokon moci da ga izazovem na crtu :lool:

ma bilo je super,cak i konkretne stvari radili :lool:

p.s opet pises u isto vreme kad i ja.sledeci put da se dogovorimo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pq2e_2mi.jpg

xa xa zahebacija ali je lepo izpalo :lool:

pa mi smo totalno zaboravili da u klubu ( buducem ) imamo dezurno skrabalo tj. arhitektu bre!

Reaper ovo je extra... nesto u fazonu Sin Fiat ili 300 Fiat-Lancia... vec vidim scenu za clip na sajtu.... reaper, poluobnazen, drzeci sajlu i trougao, vice iz sveg glasa " This is Fiat!!!" hahaha

reaper bez zezanja aj kad prodje ovaj sutrasnji ispit, sednes malo i osmislis svasta nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ce da bude Fiat-D-Lancia klub ono D od Dacia :lool: To nam dodje ko kamen temeljac.Predrage...lako je mene odrati na crtu,al aj ti meni gume kupi :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2451
reaper, poluobnazen, drzeci sajlu i trougao, vice iz sveg glasa " This is Fiat!!!"

hahaha hahaha hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovo ce da bude Fiat-D-Lancia klub ono D od Dacia :lool: To nam dodje ko kamen temeljac.Predrage...lako je mene odrati na crtu,al aj ti meni gume kupi :lool:

gume,gumice....vidim ja da ti je zence omanula kad ti je ostavila taj jedan prst... :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9517

Ne mmm kako da kazem ovaj mene samo interesuje ko je prvi na spisku za osnivanje kluba posto se ta pozicija dodatno placa u startu i mesecno... cbczabava

Bedak sto nisam mogao da ostanem duze ali posao je taj koji kvari zabavu...

I na kraju malo fotki sa okupljanja...

aV2zsERS.jpg

aV2zviZr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9511

danas sam bio prvi put na skupu i bilo je super... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9517

Bese Cvorovic...? mirmir

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9517

Pa sto vise ljudi dodje to bude zanimljivije... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne mmm kako da kazem ovaj mene samo interesuje ko je prvi na spisku za osnivanje kluba posto se ta pozicija dodatno placa u startu i mesecno... cbczabava ...

Al' su te slagaliiiiiiii.... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...