Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
stefanves

Skup 2008

Recommended Posts

Moram priznati da sam odusevljen Fiat ekipom, jako znimljivi, opusteni i fini ljudi. Sve vrste razgovora, zezanja su prihvatali i moram zbog toga da ih pozdravi. Zivi mi bili, i opet da se okupimo i da pravimo rostilj(Kolega iz SM da doneses rotkvice i lukac o5.).

kako ste se vi proveli?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8754

Stvarno je bilo ekstra bilo je brdo ljudi koje se bas razumeju u kola i koji su uvek raspolozeni za zezanje i dobar provod.Mogle bi neke fotke da okacite........

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugari svaka cast osvetlaste obraz talianima...

za reapera i nesu sam znao da su na visini zadatka... ali ostali, specijalan aplauz za drugare ... samo napred...

ja se nadam da cemo se i dalje druziti... i kada bih mogao da pokupim ekipu i kosovske mitrovaje lele...

necete verovati na onako malo mesta ( KM ima dosta ljudi ali malo kvadrata ) ima sigurno 4-5 Bravo HGT-a od toga 3 su u stvarno dobrom stanju dok se dva teraju bez tablica i do daske...

pozdrav drugari i vidimo se soon...

e da i jedini pop ima stila hahaha u celoj mitrovaji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je super, jeste da sam bio najprljaviji :lool: ali dobro je biti prvi u necemu, sledeci put cu biti najcistiji :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@reaper_HGT - vidi ga ovaj zahebant :lool:

Poneo Semi za sve :lool: I hleb i rotkvice i luk i salvete i nozeve i viljuske(jednu sam izgubio :lool: ) i tanjirice koje nismo koristili, spakovala me mama :lool: :lool:

Nego, skup je bio odlican, ja sam odusevljen! Upoznao ljude sa naseg foruma, potpuno sam drugacije zamisljao iste :lool: , svaka cast svima, sto bi rekli u jednom filmu - ma, super ste :lool: ! Posebno mi je drago sto je nas iz Fiata bilo dosta, mislim da smo bili mnogo brojniji u odnosu na clanove ostalih klubova... Sve u svemu - za najvisu ocenu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9090
Menadzeru sta vuces? Gde si ti mator!

Posto si ocigledno ljubitelj tipa evo neka fotka sto sam nasao na netu... ;)

aV1Z9rmS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima...Mogu samo da kazem da mi je extra zao sto nisam bio na skupu...al evo sad mi ponovo radi bioskop pa cu biti malo vise informisan.Sa slika vidim da je ispasa bila obilata za sve konjske snage koje su se nasle na livadi :lool: Nadam se da niste pozvali neku naivnu ovcicu sto pase na livadi na rostilj...to bi bilo tuzno..ali ukusno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja se Bokija pitao 'desi ti nama, bas steta sto nisi bio ako nista drugo mozda zbog toga sto onda mozda nebih bio najprljaviji :lool:

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg nisam imao internet mesec dana,kakvo kriziranje...Ne preporucujem apstinenciju,evo sad ne mogu da povatam ko,sta gde kako.....Kome moze da bude cist auto od ove blatnjave kise?Uostalom tek kad kupim novi bravo pocecu da ga lickam i perem :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...