Jump to content
Guest 9272

Stilo / Nuova Bravo - signalizacija airbeg-a

Recommended Posts

Kada se prvi put upali airbag failure, pretisni dugme menu, na delu gde se pale maglenke i sl, prema vozačevim vratima, posle par min će opet da zapisti, ti opet dugme i imaces upotrebljiv displej

Tex    0

Mnogo hvala, probacu za par sati kada krenem!!

Tex    0

.

Pokusao sam, postupak je pravi....display radi kako treba...nema punu funkcionalnos (ne mogu da se podesavaju parametri), ali pokazuje sve sto je potrbno za voznju.

Mnogo, mnogo hvala za savet!!!

Na koje parametre mislis? Ja mogu sve da podržavam, ako mislis kretanje kroz menu, sat, datum i sl?
Nema na cemu. Tu smo

Sent from my 3310

Pardon, podesavam.

Sent from my 3310

Tex    0

.

Da, na te parametre sam mislio...ne mogu nista da podesim, samo mogu da udjem u Menu i izadjem iz njega, svi oni parametri koji su se ranije javljali su nevidljivi. Nije mi to bilo uopste bitno, to ce se srediti kada sredim airbagove ovih dana. Ono sto je bilo bitno je da sam vozio normalno bez nerviranja sto ne mogu da vidim potrosnju goriva, predjenu kilometrazu i ostalo.

.

Ne bi trebala ta greska da utice na prikaz stavki u meniju. Isklikce se kao sto ti je kolega iznad rekao i Menu nastavlja normalno da radi.

Jedino sto se broj stavki smanji kada se vozilo krece, u mirovanju se mogu videti sve (kako bi se sprecilo igranje sa brojnim opcijama na boardu, u toku voznje).