Jump to content
FAS Goran
Dragon

Felne za Stila

Recommended Posts

Stavio bih neke felne na Stila, a posto imam dve nove gume, 15", da li da idem na njih ili na 16"? Za vece bi trebalo da kupim 4 gume. Kakva je razlika sa 16-cama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kod sebe imam 16",ali cu probati da uskoro uzmem 17", mnogo ce biti lepsi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ces juriti bas Fiatove felne, ja cu uskoro prodavati ove moje, pa ako te zanima mozes mi pustiti pp :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmedju 15 i 16 gotovo nikakva razlika....bar sto se udobnosti tice...A 17 i 18 su totalno druga prica,a da se ne pominje to sto nemamo puteve za takve profile! Daleko smo mi do zapada...Sve to lepo izgleda sem kada treba da se izdvoji kes za neku 18-icu na 40 ili nedaj boze 35 profilu...

Ne znam da li su svi upoznati sa sirinama felne, ofsetom, i koliko ti parametri uticu na vesanje automobila.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi da nije strasno ukoliko se kupe dobre gume.. Vozim na 205/40/17 bez ikakvih problema, a ne pazim previse

Share this post


Link to post
Share on other sites

staje na stila i 18" bez problema,kamoli 17" . Sve je stvar ukusa i love koju treba izdvojiti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio u Auto sportu na Banovom Brdu i imaju na akciji alu felne veoma povoljno, 14" su manje od 4.000, 15" oko 5.000, a 16" je oko 7.000. Caka je u tome sto felne nemaju srafove...

Imam fotke na mobilnom, ali ne mogu sad da ih postavim.

Nazalost, samo 14" je sa 4 rupe, a opstalo je sa 5, tako da mi ne odgovara.

Inace, u AP sportu imaju radkapne od Grande Punta, a prodavac kaze da sigurno mogu da se stave na Stila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7459

Moj savet 17", al ako vec trazis 16", gledaj da imaju krake skroz do ruba felne, a ne da idu ispod... Ako krak ide do ruba i 16" mogu da izgledaju vece, a ako su kraci ispod ruba, nekome ce i 17" biti malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8751

mozes na stila staviti i 4x100 sa tim rasponom vec imas veliki izbor, samo plivajuci srafovi i eventuelno prstenovi i teraj..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8039

Imam ja te fabricke 16 sa mog abarth-a ako nekoga zanima.. tj. ja jurim 17 :cool:

Pq1A1Q_9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ipak postoje 16'' abarth felne samo ih treba naci u srbiji!

120 jura u IT! cak na ovom sajtu skuplje od nekih OZ-ovih ili Dotz-ovih...

http://www.gomme.it/cerchi_in_lega/cerchio...5x16/art-004947

Eto vidis, bio sam ubedjen da ne postoje u 16", ali i kao sto rece 3MAJ i ne izgledaju lepo! nekako su mi ovi kraci kratki, a debeljuskasti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stoji da je ta dupla petokraka lepa 17-ica lepa,ali zasto svi jure STOCK???Cemu fabricka felna???...ako se vec placa... :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo sam narucio felne za stila od 16 cola

a izgledaju kao petokrake abart bas kao sto ima Karter

i zamislite cifru! 230 evara sve sa gumama jedino sto cu morati da ih

transportujem iz Ljubljane!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, evo i ja da se ukljucim...

od skoro vlasnik stila pa razmisljam o felnama i vidim da sam na dobrom mestu.

Naime, trebaju mi 16" sa ili bez guma, pa...

Kakva je to varijanta iz Slovenije, kako ih pronadjete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suprug me je iznenadio pre dva dana,vrativsi se iz Bg-a sa novim ratkapnama.Kupio ih u AP sportu za 680 din.komad.Prelepo leze na Stilu.Odusevljena sam!!!!! :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih uzeo za mog brava ove abartove 15''.Jel zna neko gde ima kod nas da se uzmu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...