Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

3. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

Guest 8378
Jel neko raspolozen za sutra u 17 kod SC?P.S. Da poklonimo FIKIju jednu kasiku za cipele da ugura to motorce u Yugeta?

ja taj motor vec vozim vise od godinu dana

ali je morala generalna to sam hteo.

nema sanse da zavrsim pre srede

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK FIKI ali uvek postoji nacin da se dodje nemoras sa svojim ljubimcem dodji snecim drugi. Kako covek dolazi sa Daciom, pa covek sa SAAB-om.Sve se moze kad se oce.Kao da je ovo prvi skup imamo ustaljeno vreme i mesto uvek moze da se iskombinuje. A sto se tice spiska na spisku iz bg ima preko 30 vozila gde su ti ljudi???????

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8757

Samo da vas sve pozdravim i da se zahvalim ovima sto su dosli do arene, gde smo se skupili mi sa ZFC-a, pa jednom prilikom da se odradi zajednicko okupljanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7459

Opelovac ( ja ) na skupu fiatovaca... bilo lepo, upoznao neke nove ljude i tako...

Hvala Vladi sto mi je skratio zivot za 10ak sati kad smo isli kod arene, al dobro...navikao sam :)

I srecno sa osnivanjem kluba jer sam imao priliku da pricam i o tome, i shvatio koliko je to potrebno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sto ste culi,malo smo skitali po selu :lool: Bese lepo mada malo hladnjikavo.Al nema veze prijatni ljudi i druzenje pa se zima zaboravi.Ispricasmo se lepo pa onda ajd u komsiluk kod drugara sa Zastavama.I oni,ljudi jure da organizuju klub,kazu bice ovih dana.Evo sad dodjoh kuci,znaci nije bilo dosadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbga...nisam bio za kompom 2 dana i vi se odmah organizovali.Nisam imao pojma da je skup kod Intera,prosao sam tamo u neko vreme,ali sam vozio kceru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bi lepo kada bih mogao da dobijem onaj famozni statut na mail, koji pominjasmo u subotu

manicbgd@yahoo.com

Pozdrav svim bravashima, stilistima, loganashima i ostalim fiatashima koji behu i ne behu u subotu :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...