Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

3. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

Guest 5233

Svaka cast momci, tako se to radi ;)

Nisam ocekivao ovako brz progres, ali svaka cast samo napred :plavi_voli:

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ipak smo mi temperamentni ITALIJANI! Svaki sledeci ce biti sve organizovaniji i brojniji! :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ne mogu da verujem nema me nekoliko dana vi se dogovorite i boom evo sad procitah ali kasnoooo jbg radio sam ove nedelje svaki dan ceo dan kao sto neko gore iznad rece kapita(debi)lizam je keva :twisted:

Ako moze i meni PP ako sledeci put budem ovoliko radio pa ne stignem da precesljam sve teme koje me interesuju.

Extra slikice nadam se da sledeci put dolazim ma sta god me bude sprecilo!!!

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Ako moze i meni PP ako sledeci put budem ovoliko radio pa ne stignem da precesljam sve teme koje me interesuju.

Naravno da moze PP, i ti si sada stavljen u bookmarks... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto JTD (86KS) sam po sebi ide kao blesav. Drugar moj ga je imao i znam da kada smo se jednom jurili (ja vozio Punto Sporting 2004 1.4 95KS) jedva sam uspevao da mu pobegnem... Cak mislim da mu je maksimalna brzina bila veca od moje (on ga je vozio 200). Isto tako jednom prilikom drugar na Ibarskoj magistrali jedno 30ak km nije uspeo da obidje Punta JTD a vozi novi a4 2.0 TDI (140 KS). E sad ne mogu da zamislim kako to malo cudo ide kada se nacipuje na nekih 120 KS... Na kraju jel crni Stilo ima cip ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Punto JTD (86KS) sam po sebi ide kao blesav. Drugar moj ga je imao i znam da kada smo se jednom jurili (ja vozio Punto Sporting 2004 1.4 95KS) jedva sam uspevao da mu pobegnem... Cak mislim da mu je maksimalna brzina bila veca od moje (on ga je vozio 200). Isto tako jednom prilikom drugar na Ibarskoj magistrali jedno 30ak km nije uspeo da obidje Punta JTD a vozi novi a4 2.0 TDI (140 KS). E sad ne mogu da zamislim kako to malo cudo ide kada se nacipuje na nekih 120 KS... Na kraju jel crni Stilo ima cip ili ne?

ma ajde da je samo to nego je car ( tako su mi ostali drugari objasnili ) napucao turbinu od 2.4 jtd ( ako gresim ispravice me neko ) .

Niste ni svesni kakav je trip : pali auto, stekce ko traktor, ali kada ga stisne pomislis da je HGT. odusevio sam se.

A trkao se sa kosarkasem. Stilo verovatno ima neki cip ali nema 150ks. Mada boj ne bije puska u rukama vec boj bije srce u junaka.

I HGT od reapera je ludnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost nisam bio u mogucnosti jer sam isao na neki rodjendan, a hteo sam da prodjem... Svraticu na neko sledece okupljanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu bilo je fino,a kao uteha za one koji nisu bili....bice toga jos! :mrgreen: Jedino sto nas mraci vreme za ovaj vikend... :kisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad se iskupljamo. :lool:

pokusavamo imati sve ljude na jednom mestu,da znamo na cemu smo.za par dana znace se i to,pa da konacno krenemo u borbu sa administracijom :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovi sa vremenske prognoze ne mogu ovih dana da pogode vreme.bolje da pitamo neku babu,kako joj je kostobolja....naraucenije,cek da vidimo kakvo ce vreme biti :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim ja da cemo imati dosta gostiju na Fiatovim skupovima...nije ni to lose!Pogotovo ako su sa tim :treca brzina raspolozenjima :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa kako to skup pa bez izazivanja i potezanja? jeres :lool:

video sam da se na spiskui pojavio tipo 2.0 16v...cek dok on dodje,pa se ganjajte,...,sve dok se ne pojavi neko sa kupeom :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi su dobrodoshli :twisted:

a na kom spisku se pojavio?

izem ti fiat club bez cupea :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno,kakiva je prica za vikend....?S obzirom da se predvidja :kisha mogli bi da se uvucemo u garazu kod arene?

Subota isto vreme(17h)samo druga lokacija...BG Arena!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti kazes.Ja nemam predstavu kako je tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arena ili SC sve jedno.Ima li jos ko ili da oderem sam one cigose sa frezom u Pedjino ime?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9258

Ako se dogovorite nesto za sutra...racunajte i mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta kazu za vreme sutra, moze isto vreme isto mesto pa ako padne kisa oticicemo do arene samo da se zna kod arene u zatvorenoj garazi nema osvetljenja. Ne bi trebalo da menjamo vreme sastanka jer su jec svi navikli na Subotu i 17h. Ebiga momci dodjite ako i kisa padne pa cemo vec otici negde bitno je da se okupimo bez obzira na vremenske uslove. :applause:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci SC u 17h.Ko dodje dobro doso,ja cu da prosetam u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...