Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

3. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

"Ljudi ovo uopste nije tako lose"! Mislim da je bilo sasvim pristojno vidjenje, da se jos organizujemo sa tim statutom i superiska! :krull:

Dajte te fotke da se vidimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet sam bio sprečen da dođem :( ,mogu da zamislim kako vam je bilo dobro po današnjem vremenu.Slike što pre,da vidimo "ponose Torina" u Srbiji.POZZ SVIMA

p.s.NADAM SE da ću imati za sledeći skup više vremena pa da se upoznamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vidim ovu sliku onda i bolje što nisam bio sa mojim "grobom" :mrgreen: Ova slika da se postavi kao wall foruma,baš je moćna.Da vide malo ostali kako izgleda italian design.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da nije problem sto otvaram novu temu ali mislim da skup No. 3 to svakako zasluzuje.

Fiat-Lancia Skup No.3

Mesto i vreme : Parking kod Intera, Subota 15.03.2008

Super drustvo, puno italiana, 1 na 1, murija, sve u svemu zacin c

aVS5MO0.jpg

aVS6scr.jpg

PqlMpKA.jpg

aVS84ti.jpg

punto vs stilo

karter vs. kosarkas

e je*** 30min sam ubacivao slike i klipove i sad tek vidim da ste krenuli vec da ih kacite na temu za dogovaranje oko skupa. e do moje*** aj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5541

lol.....bilo je diwno....al ide 115ks! ajooj! ahhaahh! moja krshina! bash je bio lep okup,hwala swima koji su doshli! Nadam se skorashnjem druzenju,opet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

FCUK!

Bio sam toliko opterecen poslednjih dana obavezama da nisam stigao uopste da pogledam ovu temu =[ A bio sam konacno slobodan danas popodne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...za sledeci skup ces biti obavesten direktno preko PP.... Stavljen si u bookmarks... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5866

auu vrh, nisam znao da se ovako masovno okupljate, a ja jesenas prodao fiata :( :( nadam se da vam nece smetati na sledecem susretu i jedan francuz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8324

Alal vera...

Pozdrav svima!

Zaista mi je krivo sto i ovaj put nisam mogao da stignem...

Vidim da je bilo zivo i dinamicno..Karter,Karter... :dugokosi:

A i onaj Punto ideeeee!!! :shock:

Nadam se da sledeci put necu izostati...JBG..takav je posao...ni ja ga ne volim! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
auu vrh, nisam znao da se ovako masovno okupljate, a ja jesenas prodao fiata :( :( nadam se da vam nece smetati na sledecem susretu i jedan francuz :)

naravno samo sto mora prvo da ti karter uzme skalp sa onom njegovom alom, a ako se slucajno napravis pametan i dobijes ga, pustamo odma` punta 1.9d na tebe :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5866

hehe opusteno :) kad pravite sl. skup ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nadam se da sledeci put necu izostati...JBG..takav je posao...ni ja ga ne volim! ;)

Ma kakav posao, meni se cini da si ti i danas opet ostao

bez Punta... hahaha

...jos se na slici ne vide svi koji su bili, nedostaje par automobila...

Marea 2.0...Punto Sporting...Ili su dosli posle slikanja, ili zbog obaveza, otisli pre slikanja... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je bilo lepo.Karter je dobio novu obozavateljku,moju ceru.Ako nastavi tako tata ce morati da kupi drobilicu za automobile... :lool:

Pqm8HpA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8324
Ma kakav posao, meni se cini da si ti i danas opet ostao

bez Punta... hahaha

Ne,ne...cak sam na ceo dan uzeo Punta, bas zbog subotnjeg sastanka,

al'...jbg...izjalovi mi se situacija sa shtamparijom i .... :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko mi je krivo sto nisam dosao, a vidim da je bilo odlicno :( Nesto mi lupa napred u trapu od petka i nisam hteo da ga vozim takvog! Sledeci put me NISTA nece spreciti da dodjem, makar isao samo prvom do bg-a :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...