Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

3. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

...I za petak, i za subotu kazu da ce biti lepo vreme...

Petak, 14. Mart 3 C / 16 C Vlažnost: 55% Padavine: 20 %

Subota, 15. Mart 7 C / 19 C Vlažnost: 55% Padavine: 10 %

Da se konacno dogovorimo za klub, da se prikupe podaci iz licnih karata, i da se naravno, svako ko zeli upozna sa buducim Statutom...

To upoznavanje sa tekstom Statuta moze i kasnije preko e-maila...

Da ipak znamo za sta dajemo svoje podatke... ;)

Tek kada se upoznaju, svi koji zele, sa tekstom Statuta, odlucuju hoce li da njihovo ime bude naznaceno medju osnivacima i ostalo...

Ako zelimo da imamo osnovan klub posle leta, trebali bi u narednih mesec, ili najvise dva, da podnesemo sve papire...

Poslao sam danas PP ''predrag&marea'', ali njega vec 10-tak dana nema na forumu, pa ne znam dokle se tacno stiglo sa papirima za klub...

Dakle, da se skupimo, potrosimo malo vremena za pricu oko kluba...a ostalo ce biti :cool

Dosta ljudi koji nisu bili na prva dva skupa su me pitali kada ce biti opet...

Zele ljudi da dodju, sve sam ih stavio u Bookmarks, i poslacu im PP o datumu i vremenu skupa...

Ako bi dosla vecina ljudi sa prva dva skupa, plus ti ''novi'', lako bi moglo biti i preko 20 automobila... :cool

Videcemo valjda konacno i kosarkasevog crnog Stila... ;)

Mislim da je bolje da bude predvece [ manja je guzva kod Intera ], u petak [ zbog ljudi iz NS-a ]...Ali, to samo ja mislim... ;)

Ako se dogovorimo drugacije, moze i tako kako se budemo dogovorili... ;)

Moze li skup ? :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racunajte na mene,nije mnogo bitan dan.Samo bi preporucio da bude za videla,jer tad mozemo i da vidimo ponesto,a i dzandari nas nece gnjaviti,misleci da smo neki ajduci.A Predrag,on se uplasio onih cigancica od prosli put,cuo da su chipovali Nike a u frezu su sipali trkacko gorivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2463

moze, moze, zasto da ne... Jvaim se samo kad se izdogovaram sa NS ekipom. Mi cemo ici na sajam sigurno, a bilo bi jako lepo da se vidimo ponovo. Mozda cak i dodjemo sa prinovom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidimo se :lool:

Video sam mandove da vukljaju neko gvozdje.....nastradali su.

Videcu da odstampam statut ARCS,pa da donesem,a kad se vidimo nek` mi ljudi daju e-mail,pa da saljem redno.

Sto se mene tice,ja sam da se sad konkretno izdogovaramo i vec iduce sedmice krecemo u akciju.

Najvise mi odgovara petak,ali ako vecina odluci,doci cu i u subotu.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam slobodan ovog vikenda i nije nikakav problem, samo da vidimo kada svima odgovara, ili bar vecini! Da vidimo taj statut pa da se popisujemo i da pocnemo da licimo na ne hajduke! :lool:

neshaoct

Hvala za PP! Cujemo se i vidimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja sam tu! Racunajte i na mene,sigurno! Meni bi subota najvise odgovarala,ali ja sam ovde nov, tako da se nesto i ne pitam :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene nakon dugo vremena,uglavnom postovao na "Kamionima" iz poslovnih razloga.Može petak što se mene tiče,ali glasanje će odlučiti.Nemoj samo neko da mi prigovori na mašinu na okupljanju,skroz je u out-u :mrgreen: ,nadam se uskoro zameni.

POZZ za neshuoct i hvala na PP

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5541

ja sam za soobotu! petak,shkola owo ono,sajam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subota ili petak???Neko glasanje?

I naravno vreme...da ne bude pose necemo po danu a hetli bi u podne :mrgreen:

I ja sam za,samo precizirajte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam za Subotu ali smatram da Novosadistima treba izaci u susret pa ako hoce da dolaze da onda napravimo to u petak.Nemoj da osnuju poseban klub pa posle da se zalimo kako se separatisu i da ce pre u EU i da ih proteziraju amerikanci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parking kod arene je idealan za takva okupljanja,za vreme prvog skupa otisli smo do arene i mislim da nije lose mesto.Moze i parking kod intera,nebitno je gde cemo se okupiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drustvo racunajte i na Ja!

Meni je apsolutno svejedno dal je petarda ili subota ali pls. ako je petak nemojte da bude u 17h jerbo ima nas koji rmbamo do kasno. Kapitalizam je keva

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8754

Ljudi subota u 5 je idealno vreme....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2463

SUBOTA 17h INTERCONT

dogovor pao, stima i novosadjanima....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5142

90% i ja da dolazim :lool: :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno je nesto precizirano!

Moja podrska,kao i uvek..... :mrgreen: drago mi je da ste se dogovorili.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2463

Ponecu ja interface za chiptuning, pa mozemo malu promociju napraviti...

p.s. ne ofujte, bre toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...