Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
bokija

1. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

...da vidis tek moj komentar kad je dosao Johnny... :lool:

Gledam ja Hondu i ''pametno'' primetim : jel' su ovi zadnji tockovi malo ukrivo ? hahahaha hahaha hahahaha

Onda mi je objasnjeno da kod te Honde to tako i treba

da bude... :cool...da i oni skrecu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

interkontinental je ok. taman je na pola grada tako da nije daleko no nama zemuncima a ni ostalima sa drugog kraja grada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi de ste?Da vas nisu pokupili dzandari posle sastanka.Evo nesto za uspomenu na nestale u akciji.

aVz0bS.jpg

Pq1MUMGA.jpg

Pq1MV5DJ.jpg

aVBHOA.jpg

aVC8f9.jpg

Pq1MVM29.jpg

Pq1MW4_i.jpg

aVEUR9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sastanak je bio lepo,konstruktivan,protekao u srdacnoj atmosferi...Ma bilo je lepo videti se po danu i uzivati u sunci.

Pustali juke box za siroke narodne mase,mada mene licno i nisu nasli sa pesmom.Mozda se nekom kod fontane i dopalo :lool:

Cak su svratila dvojica u pezou,verovatno iz Pezo kluba.Bili ljuti sto su AR147 i Stilo brzi od njih :lool:

Ma bilo je lepo,lepse nego prvi put.Nego,mogao bi Lord da ubaci ovde jedan sobicak u kojem cemo ostavljati licne podatke radi kontakta i pocetka akcije tj.konkretizovanja nasih zamisli :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8324

Skup je protekao, u zaista prijateljskoj i u duhu srodnih dusha srdachnoj atmosferi.

Meni je zaista bilo drago, da vidim da se ljudi koji se "znaju" preko foruma, i u zivo pronadju zajednichki jezik i razmene iskustva.

Lepo je da, skoro svi koji su bili prisutni, dele slichna interesovanja.

Sada, kao shto reche Pedja-Marea, treba organizovati ono shto je i bio povod.....FIAT CLUB. :lool:

Pa kako god, u svakom sluchaju dajem podrshku i ako treba pomoc, koliko mogu, TU SAM... :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2463

svasta lepo u proslom postu.. svaka cast.

p.s.

ova slika se zove Predrag bez Mare-e

aVEUR9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ucesnicima skupa, bilo je lepo druziti se sa vama...

Share this post


Link to post
Share on other sites
...tacno...bez Maree, plus gleda markonijevu Alfu 147 ;) :cool

Haaa,znaci Predrag je ipak poznata tica trkacica.Inace sta fali gledati u Alfa?Ako nemas vremena da odes u galeriju da se divis umetnosti,onda nadji neku Alfu na ulici.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 4753

Pozdrav svima.

Cuo sam da vam je bio lep skup.

I vreme vas lepo posluzilo.

Nadam se da ce vas biti vise sledeci put.

A taj sto nece da se ganja sa Alfom i gleda istu ima razlog za to.

Rodjeni brat ima Alfu 164 2.0 V6 turbo (koju je on licno poprilicno sredjivao) to jest ja.

Zna covek da djavola ne treba dirati :lool: :p :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je extra steta sto se samo ja pojavih sa unom. valjda ce momci sici sledece nedelje sa dizalica pa da nas bude malo vise. Svaka cast alfu mada je trebao biti mnogo mnogo ubedljiviji od stili i to DIZELA. Malo prepravke na stilu i eto alfa u pogledu stilizovane guze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam rekao neka stavi cip pa mozemo opet... Ljudi tamo je bilo ukupno 300m a ja sam bio za vise od duzine auta ispred... Ja znam da to deluje neubedljivo sa strane, ali razlika bi svakim metrom bila veca... Ne potcenjujte Cuore Sportivo dok ga ne porazite... Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8324

Markoni je u pravu,dokazi su na njegovoj strani...bilo je kao shto je rekao :p

Da ne bude zabune, imamo i "KORPUS DELIKATES" u pogledu jedne slichice.. :lool:

aVd6m1A.jpg

@bokija:

Ma znam bre...zezamo se malo...shta fali =] =] =]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5541

iskido me baja realno! :D jbg shta cu kad wozim dizela! hahahah! bitje wishe srece sledeci put! swaka chast! bilo mi je extra,sory shto se tek sad jawljam pozdraw swima!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...