Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
bokija

1. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

Podrska i sa moje strane,al kao sto rekose mnogi valjalo bi se prvo okupiti.I to par puta da pre svega vidimo koliko ce ljudi biti....a sve ostalo otom potom!

Mogli bi vec sledece Nedelje.Ima ogroman parking ispod crkve,izmedju Medakovic i Brace Jerkovic naselja,nema guzve i saobracaja.Mislim da bi 50-60 vozila stalo bez ikakvog manevrisanja a ima dve terase pa moze da se napravi citav vasar.Jedino ne znam odakle su drugi ljudi,dal im je zgodno s obzirom da nema ni kilometar od plavog mosta sto prelazi auto put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam tacno koja je to lokacija,mada to je opet u naselju tj. ima zgrada okolo sto i nije bas dobro za taj tip okupljanja!A nesto mislim da smo mi daleko od 50-60 vozila tako da mesto u pocetku nece biti neki veliki problem.

Moj predlog su poligoni(Banjica,hala Pionir) eventualno parking iza Interkontija(nema stanara kojima bi smetali),svakako da su dobrodosli i ostali predlozi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pristanishte? kod zutog krana? ima dosta mesta za parking ne smetemo nikome a i mesto je po sebi super ;)

i interkont je dobra ideja

Share this post


Link to post
Share on other sites
pristanishte? kod zutog krana? ima dosta mesta za parking ne smetemo nikome a i mesto je po sebi super ;)

i interkont je dobra ideja

Jel to neko usamljeno,romaticno mesto gde vodis devojke da slusate radio...... :lool: salim se

Meni je interkonti super ideja,blizu je autoput,lako se stize,parking velik,nema sumnjicavih stanara po balkonima :lool:

Sto se mene tice mozemo u u nedelju,samo da bude ok vreme.Predlazem da se sredinom nedelje,kad kao budemo znali kakvo ce vreme biti,postavimo topic ovde sa nekim takvim predlogom i da se ljudi prijavljuju za jedan takav skup. :lool:

Za par dana cemo valjda imati neke informacije u vezi procedure,pa ce svi koji hoce moci dati svoje predloge....Imamo predlog od alfista da se pojavimo u petak kod njih pa da se ispricamo.

Ja sam ostavio kontak telefon kod Lorda i ako neko hoce da aktivno ucestvuje neka mi se javi na PM ili neka trazi moj telefon od Lorda,pa da pocnemo polako da se skuplajmo. :lool:

Pozdrav svima :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
pristanishte? kod zutog krana? ima dosta mesta za parking ne smetemo nikome a i mesto je po sebi super ;)

i interkont je dobra ideja

Jel to neko usamljeno,romaticno mesto gde vodis devojke da slusate radio...... :lool: salim se

Meni je interkonti super ideja,blizu je autoput,lako se stize,parking velik,nema sumnjicavih stanara po balkonima :lool:

Sto se mene tice mozemo u u nedelju,samo da bude ok vreme.Predlazem da se sredinom nedelje,kad kao budemo znali kakvo ce vreme biti,postavimo topic ovde sa nekim takvim predlogom i da se ljudi prijavljuju za jedan takav skup. :lool:

Za par dana cemo valjda imati neke informacije u vezi procedure,pa ce svi koji hoce moci dati svoje predloge....Imamo predlog od alfista da se pojavimo u petak kod njih pa da se ispricamo.

Ja sam ostavio kontak telefon kod Lorda i ako neko hoce da aktivno ucestvuje neka mi se javi na PM ili neka trazi moj telefon od Lorda,pa da pocnemo polako da se skuplajmo. :lool:

Pozdrav svima :lool:

Ma Inter je ok.Posle vodite devojcice u Kosutnjak...Valjda ce vreme posluziti.Ja sam za,to je jedan koji dolazi ima li jos za brojanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

inter - dolazim :)

ionako se na pp dogovaram sa reaperom da se vidimo, tako da sledeca nedelja u 12, pa ko dodje dobrodosho.

ponesite sokove i ostalo sto pijete, za prvi put nije preporuchljiv alkohol.

za posle moze da se ponese i lopta pa da se igramo, ali otom-potom :)

ako se ne divlja na interu, panduri nece da smaraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2463

Mozda je bolje (bar za nas non-BG) da taj prvi inicijalni skup bude u petak. Npr 17-18h. Cisto da ukombinujemo i Alfaholics Garage...

Share this post


Link to post
Share on other sites

podrzavam!

samo mi malo termin ne odgovara jerbo nisam jos sredio macinu.

A jel smem ja da dodjem 511-om ?

Ponecu i jedno prase ispod miske cisto da se nadje!

Upozorenje: Zabranjeno je svako balavljenje na Karterovog Stila! Tj. dok je ugasen :lool:

Aj drustvo sve najbolje i da ozivi i krene ovaj club. Pa posle Torino i paljenje guma ispred fabrike, muvanje italijanki, prestizanje iskljucivo Wagena ups. Sorry :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno je Inter pobedio,vidi se da su se ljudi i ranije okupljali. ;)

E sad treba videti da li ce to biti vec pomenuta nedelja u 12 ili nesto pre zbog padavina kojih izgleda da nece ni biti.Mada i petak(17-18h)zvuci interesantno,al treba imati u vidu da ljudi rade i da je saobracaj nepodnosljiiv u to vreme....

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ljudi, ako neko vreme treba izbeci to je izmedju 17-18, a narocito petkom... :cool

Totalni je haos tada zbog guzve... Petak je ubedljivo najgori dan...

Parking kod Inter-a je i meni ok...samo da ne pada nesto... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2463

nije frka da bude bas 17-18, moze to biti i 20...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze kad hocete, samo da se dogovorimo do u ovoj godini :)

a moze i u subotu u 21 :D ili u nedelju u 07:00 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2463

Znam da je petkom guzva po gradu i da nije najbolji termin, ali mislim da bi bilo lepo da se skupimo pa posle toga svi djuture u garazu kod ARCS, da nam daju neki savet... Mislim da je najpametnije PETAK 20h INTERCONT

Slazete se?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice,moze kad god hocete. :lool: Dolazim obavezno. :lool:

Petak je OK,ako cemo se pojaviti kod alfoholicara.....a nedelja,ako cemo se samo skupiti.

Statut od ARCS-a imamo i kod mene je.Ljudi su nam izasli u susret i da linam njihov statut,pa ostaje samo da ga prepisemo i malo izmenimo :lool: Cim se budemo dogovorili kad i gde,donosim ga da ga vidite.

Odavde mi se cini da su dve varijante najpametnije:

1.petak 20.00

2.nedelja 12.00

Mozemo da se nadjemo i u petak pa da zapalimo kod alfista,a i u nedelju ako ce doci vise ljudi pa da se izdogovaramo :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dogovor je pao... petak 20:00 parking interkontinentala

ja i reaper smo razmenili brojeve, ko hoce da dodje neka mi poshalje broj na pp radi lakshe organizacije..

ne brinite, necu zvati u 2 ujutru da dahcem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Mozemo da se nadjemo i u petak pa da zapalimo kod alfista,a i u nedelju ako ce doci vise ljudi pa da se izdogovaramo :lool:

Cini mi se da je tako najbolje...

Tako ces ti vec u nedelju moci ljudima koji nisu bili u petak, da pojasnis u detalje sta sve treba za osnivanje kluba...

Vec mozes da uradis c/p njihovog Statuta, i da ga editujes... :cool

Ako bude vise od 10-15 automobila...a valjda je sigurno da ce

toliko biti :cool, bezveze da svi banemo kod Alfista...gde cemo stati svi...

Ne moraju svi da prave guzvu kod Alfista...nekoliko Fiat-a je dovoljno, a ostali u nedelju kod Inter-a...

Ima vremena, nacicemo se svi jednom... :cool

Za par dana cemo sigurnije znati i kakvo ce vreme biti u nedelju...hoce li padati nesto... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak je neradni dan (Dan državnosti),tako da ne mora u 20h,može i ranije npr 15-16h(samo predlog),tako da možemo da se vidimo i po danu,naravno zavisi od vremenskih prilika.Nadam se da je predlog konstruktivan i da većina neće raditi u petak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7551
Ufff,dobro da niste neke ribe,umro bi nevin....Zasto ranije?Zato sto ima svetla,da se moze nesto i pogledati i pokazati,nocom moz samo da palis gume i radis stiskavac.Nedelja oko podne je mnogo mirnije doba dana od ludila Petkom uvece.

I ja sam vise za nedelju u 12 posto je ovo nas prvi skup. Cisto da se upoznamo medjusobno i da vidimo koliko ce nas biti i kako ce sve to proci....

Pa ajmo onda da izglasamo kome sta vise odgovara:

Petak 20h inter

1. Manfred

2.

Nedelja 12h inter

1. AlexRS

2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam vise za nedelju u 12 posto je ovo nas prvi skup. Cisto da se upoznamo medjusobno i da vidimo koliko ce nas biti i kako ce sve to proci....

Pa ajmo onda da izglasamo kome sta vise odgovara:

Petak 20h inter

1. Manfred

2.

Nedelja 12h inter

1. AlexRS

2.bokija

P.S.Ne bi da me slikaju za TV kao evo ih okupljanje,slave Dan Drzavnosti...cekicak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2463

Petak 20h inter

1. Manfred

2. Lord_o21

3. Stilo Abarth

4. Dejan Z

5.

Nedelja 12h inter

1. AlexRS

2.bokija

p.s. Nama iz NS je malo problem da dolazimo 2x, pa ono... Ne razumem cemu toliko cimanja... AKo bas hocete u nedelju, dodjite u NS pa mozemo se skupiti ili na parkingu kod Rodica ili na Misheluku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvo cimanje...Eto nas i u petak i u nedelju :cool

Petak 20h inter

1. Manfred

2. Lord_o21

3. Stilo Abarth

4. Dejan Z

5. Mans

6.

Nedelja 12h inter

1. AlexRS

2. bokija

3. Mans

4.

Ajmo ljudi spisak je krenuo......... :driving

Share this post


Link to post
Share on other sites

...cekajte bre ljudi, necemo se valjda odmah deliti, jos ni klub nismo napravili... :lool: :lool:

Sta mislite ovako : Da ostane petak, ali da bude ranije, po danu, mozda negde oko 3 sata ?

Termin u petak u 20.00 se pojavio da bi izbegli guzve izmedju 17-18...narocito sto je petak najgori dan za to u Beogradu...

Takodje, ima ljudi van BGD-a koji ne mogu bas dolaziti dva puta....a, i hteli bi da spoje odlazak na Fiat skup sa vec ustaljenim okupljanjem Alfista...

Hajde onda da tako i uradimo, jer...- potpuno smo zaboravili da je petak neradan dan, kao sto rece Shicky, tako da ona prica o guzvama otpada...Drzavni je praznik, i nece biti tolikih guzvi...

Okupljanje Alfista je posle 5 popodne...

Sigurno ce neki ljudi sa Fiat skupa otici kod Alfista zbog dodatnog informisanja oko osnivanja kluba i sl...

Naravno da je nekako normalno da skup bude po danu, jer evo npr. Stilo Abarth ce doci sa svojim novim Seicentom Abarth, i sta cu da vidim od tog auta pod ulicnim svetlom - mnogo manje nego po danu... :cool

Zato je mozda ok da bude oko 3 sata u petak kod Inter-a...upoznamo se, pogledamo tog Abarth-a kako dolikuje ;), a onda neki produze do Alfista na Karaburmu...

Svi ce biti zadovoljni...i oni koji zele skup po danu...i oni koji zele da produze na okupljanje Alfista, ljudi van BGD-a da ne moraju dva puta dolaziti....a i oni koji bi da izbegnu guzve, jer ih ionako nece biti kao obicno petkom, s'obzirom da je Drzavni praznik... :cool

Moze li spisak za ovaj predlog ? :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...