Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

2. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

Ozbiljno, najavljuju lepo vreme i za kraj nedelje, i za vikend...nesto izmedju 10-15 stepeni...

Karter, a i onaj kosarkas sa svojim Stilom, vec zele malo da se pohvale... :cool

Mogli bi skup..ili opet u petak, ili za vikend... ?

A, valjda ce i ljudi sa modelima Bravo/a do tada sici sa dizalice... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5541

ja sam za wikend,najbolje subota popodne negde,i nedelja! petak radni dan obaveze i tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih se slozio za vikend,e sad treba videti neko okvirno vreme...Recimo 17-18h...

Petkom su neopisive guzve,plus je toplije vreme tako da ce vikendasa biti jos vise!A to treba svakako izbeci. :treca brzina

Share this post


Link to post
Share on other sites

...moze, al' po danu... :cool

Necemo se valjda samo po mraku okupljati, k'o neki hajduci... :lool:

Ako je vec vikend, onda mozemo po danu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam za lepa ispala za nedelju u 12. nego ajde se dogovorimo pa da se vidimo i izdogovaramo i malo da isprzim bokiu i njegovog stila sa mojim unom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
i ja sam za lepa ispala za nedelju u 12. nego ajde se dogovorimo pa da se vidimo i izdogovaramo i malo da isprzim bokiu i njegovog stila sa mojim unom.

Nije ispala,skinuo sam RU table a agencija je spora,nikako da mi zavrsi posao.Sto se tice Una Fire samo napred razveseli skup.Samo pre przenja ugradi neke jake zvucnike da ti magneti drze auto na okupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se najavim,dolazim sigurno na skup.

Subota je odlican termin jos recimo izmedju 15-17h,nece biti guzve,takodje trebalo bi da bude toplo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8651

Neko vreme sam bio otsutan, jel moze neko da me nesto blize obavesti o tom skupu? Drugar ima Fiat Tipo, pa ce poksati da navata neko vreme od gazde pa da dodjemo njegovim autom. Rado bih dosao mojim Fiat Uno 1.7d, ali imam malih problemcica sa prikupljanjem para za generalku. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja izgleda ponovo ne mogu da dodjem ( auto ce valjda biti gotov ) ali idem da dam podrsku devojci u Kosovskoj Mitrovici :cool tj. ako kforovci puste prolaz. Ako ne odem i makina bude ready vidimo se. Inace svaka cast svima koliko se trude oko okupljanja tj. kluba.

Jos jednom verovatno sorry.

aj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ja radim ceo vikend, ovaj put bez mene! :( Neka neko napravi fotke pa da vidimo ko i sta je bilo! Ajde da se malo razradi prica oko kluba, da polako vec krene!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8316

ako bude odgovaralo konacno dogovoreno vreme, eto i mene u subotu!

odlicna ideja za ovakve skupove...

pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites
...ok ljudi...

Znaci, subota...moze 17.00h ? :cool

Moze bre ali zar ne bi bilo bolje makar u 15h da se vidimo ko ljudi.U 17h pocinje mrak.Bas cemo da licimo na grupu huligana.Dajte to malo ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...U petak sam u Zrenjaninu, a u subotu sam posle 14h slobodan tako da se vidimo... :)

Uvek moze nesto da mu iskrsne...Vec na prvom skupu nije bio zbog kvara...jos opet da ne dodje i pored dobre volje...Ne moramo planirati bas knap... :cool

Moze u 16.00 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7551
...ok ljudi...

Znaci, subota...moze 17.00h ? :cool

Moze bre ali zar ne bi bilo bolje makar u 15h da se vidimo ko ljudi.U 17h pocinje mrak.Bas cemo da licimo na grupu huligana.Dajte to malo ranije.

Meni ovo odgovara skroz... Radim do 12, kuci sam oko 13 rucam malo se iskuliram (dodjem sebi posle posla) i eto me kod Intera u 15h... :dugokosi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta je na kraju,15,16 ili 17??? :mad:

Nikako da se se dogovoritte...treba napraviti i glasanje za vreme..... :mrgreen:

Neka bude onda u 15:30...a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...u 15.30 na parkingu kod Inter-a ! :cool

Poslacu pvt svima koji su kuckali na ovoj temi...i napisati da je sutra u 15.30 2. Skup... :cool

edit : poslati pvt-i svima koji su kuckali na temi... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8754

Jbg necu doci sutra nikako mi neodgovara..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra 15.30 vidimo se.Evo sad izadjoh ispod auta....Ma otvaram temu....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...