Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
predrag&marea

Osnivanje Kluba

Recommended Posts

Citam jedna post i pade mi nesto na pamet.Ima li neko predstavu sta bi trebalo uraditi da se formira Fiat-Lancia klub,da se napravi sajt i sta vec ide uz to.Hajde ako je neko raspolozen da se skupimo i napravimo tako nesto.Evo,ja cu biti na raspolaganju za tako nesto.Voleo bih kad bi ovde bilo jos takvih i da napravimo klub.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8697

Me too ! Ima li jos zainteresovanih?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2463

Takodje, ja sam to hteo davnih dana. Treba pricati sa Urosem P. on je nesto od toga i poceo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam zainteresovan i razmishljao sam da pokrenem nesto, ali sam ubrzo shvatio da ne zelim odgovornost organizacije...

vrlo rado cu biti drug chlan i pomoci sta treba, ali u organizacionu strukturu ne bih ulazio...

uroshe oglasi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8497

I ja sam za, sramota je da ove dve marke nemaju svoj klub!!!!!

:rant::rant::rant::rant::evil::evil::evil::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...oooooooooovaj.....sta sam ono hteo da kazem......

vezano za taj klub... - hocu i ja ! :cool:

Pretpostavljam da mislite na klub kao sto vec imaju ljudi sa Opelom, ili Hondasi i sl...

Ne mora se praviti drugi sajt, moze i ovde na Cannon-u...

A, mozda bi mogli da trazimo i neki savet od ljudi sa ARCS [ Alfa Romeo Club Srbija ], jer ako neko ima dobru organizaciju, imaju oni... :cool:

Da vidimo uopste sta tu sve treba i ostalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8524

Ma ljudi bilo bi super do bola da se to napravi.Pa se posle organizuju Fiat-Lancia skupovi,pa trke,pa izlozba....,ankvititeti... :lool: Ma stvarno mislim da mozemo cudo da napravimo.Ja cu stvarno da se maximalno zalozim da to bude tako.. :beerchug:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde mogli bi za pocetak kad bude neko sunce lep dan da se skupimo svi koji su zainteresovani :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta da vam kazem osim - samo napred!

IvanT i ja smo odavno planirali da napravimo klub, a ovaj forum je bio samo pocetak. Nazalost na tome je i ostalo. Ni on ni ja nemamo vremena da se ozbiljnije pozabavimo time. Zato ako hoce neko da se lati posla ima moju punu podrsku, a siguran sam i Ivanovu.

Ali imajte u vidu da je za to potrebno puno vremena i zalaganja. Lepo zvuci kad se ovako prica, ali mora i ozbiljno da se radi. Zato nemojte da se upustate u to ako niste spremni da idete do kraja.

Sto se sajta tice mislim da je najbolje da forum ostane ovde (moze da se doda jos soba kao kod ostalih klubova), a uz forum moze da se napravi i dodatni sajt.

U svakom slucaju, na raspolaganju sam ako mogu nesto da pomognem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

superrrrrrrr :lol:

Evo,ja cu zapoceti da guram ovu ideju,a ostali neka se pridruze pa da izguramo do kraja.Cuo sam mnogo dobrih ideja :lool:

1.za UROSA.Dokle ste stigli?Aj da kontaktiramo pa da vidimo sta bi sve trebalo uraditi da bi se ideja sprovela do kraja.

2.evo sad cu da postavim help na ARCS da vidim ce tamo reci

3.za Stefaves-racunanamo na tvoje znanje.Imaces posla :lool:

4. i NAJVAZNIJE-super sto nas ima ovde raspolozenih da napravimo nesto pametno...Licno,meni se dopada ideja da se skupimo i sto cuh ovde,kad bude lepo vreme operemo masine i skupimo se :lool:

Nebih zelo da sve ostane na ideji,ako nesko ima nesto da doda,neku ideju,volju,neka se upise ovde.Ja cu da guram i sve informacije ce te dobiti,a bili bi dobro da i ostali se malo raspitaju pa da skupimo informacije na jednom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je krajnje vreme da se napravi Fiat-Lancia klub ;)

Odgovaram na postavljena pitanju iz ARCS foruma.

Napravite osnivacku skupstinu, odredite predsednika, podpredsednika, blagajnika,...Potreban vam je statut (mogu vam poslati nas da prepisete :rotfl: ), uzmete zahtev iz ministarstva i zajedno sa statutom predate u isto to ministarstvo(zaboravio sam koje, neko ce me vec dopuniti), sacekate jedno mesec-dva, dobijete resenje i onda pravite pecat i otvarate racun u banci.

Ako vam jos nesto treba, pitajte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8697

Trebalo bi da je ministarstvo za drzavnu upravu i lokalnu samoupravu , raspitivao sam se i oko regovanja udruzenja DJ-eva , samo statut mora da je srocen muski jer umeju da ga vracaju po sto puta , nebi bilo loshe da se uzme taj da se prepise i preprave detalji koji su bitni!

edit:

Provereno na sajtu ministarstva http://www.drzavnauprava.sr.gov.yu/pages/article.php?id=207 naime sve to sredjuje sektor za prava nacionalnih manjina,maticne knjige i ostvarivanje slobode udruzivanja gradjana.

Nadam se da je ovo od pomoci !

Share this post


Link to post
Share on other sites

...trebalo bi malo sacekati sa pokretanjem procedure oko registrovanja Udruzenja jer je u '' Skupstinskoj proceduri '' nov Zakon o Udruzenjima...

Njegov nacrt je predstavljen jos 2006. godine...pa je onda usledila javna rasprava, i Vlada ga je konacno dostavila Skupstini na usvajanje 15.10.2007.

...'' Polazeći od činjenice da važeći zakoni koji uređuju položaj društvenih organizacija i udruženja građana sadrže rešenja koja su suprotna novom Ustavu Republike Srbije i odredbama ratifikovane Evropske konvencije, predviđeno je da će se postupak upisa započet do dana stupanja na snagu ovog zakona okončati po odredbama ovog zakona.. Imajući u vidu da Zakon čije donošenje predlažemo uređuje položaj udruženja na bitno drugačijim koncepcijskim osnovama, što bi u slučaju okončanja započetih postupaka po odredbama važećih zakona zahtevalo da se odmah po upisu u "stari registar", udruženje ponovo upisuje u "novi registar", predloženo je rešenje koje je povoljnije za stranke ??“ udruženja, a i za

registarski organ. ''

citat iz predloga Zakona o Udruzenjima

Ali, sve to jos nije usvojeno...

Ceo tekst [ 240kb u .doc formatu ] predloga Zakona o Udruzenjima, mozete preuzeti sa :

http://www.parlament.sr.gov.yu/content/lat...?Id=562&t=P

Imate sve lepo objasnjeno... :cool:

Prvo Osnivacki akt, pa onda Statut...itd...itd... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to krasno.Ali kao sto rekose mnogi,i veliki posao.Za pocetak bi mogli i kao korisnicka grupa.Imamo forum,i jos samo povremeno da zakazujemo sastanke.Korisnicka grupa za Mac racunare sasvim lepo funkcionise,imamo svake druge Subote sastanke u galeriji Ozon...Sto se tice prostora,pa ima ga gomila,tipa plato na Banjici,Usce,i slicne lokacije.S druge strane verujem da bi i neki od servisera rado pristali da nam budu domacini zarad reklame,U glavnom tu se pojavljuje gomila kombinacija.Sve u svemu bilo bi lepo da se negde vidimo za pocetak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podrska i sa moje strane,al kao sto rekose mnogi valjalo bi se prvo okupiti.I to par puta da pre svega vidimo koliko ce ljudi biti....a sve ostalo otom potom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...naravno...daleko smo do registracije... :cool

Ali, i kada se dodje do toga...ne treba stati jer kao treba podneti

3 papira... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puna podrška i sa moje strane,mozda nam i generalni uvoznik bude sponzor haha ,šala naravno.

BRZI OD METKA,SNAŽNIJI OD LOKOMOTIVE,JEDNOM REČJU F I A T :applause:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...