Jump to content
FAS Goran
Guest 5204

Šta vas izluđuje u saobraćaju?

Recommended Posts

pa to je ono nikad ne znaš ko će da izađe iz drugih kola, i šta ima u ruci,otišli su ljudi u k...c, što kaže stefanves digni ruku i kad si kriv i kad nisi

Edited by uros

Share this post


Link to post
Share on other sites

boki brate treba da vozim ceo arsenal u kolima da bih mogao do grada da izadjem :p

licno znam par dijabola koje vade prangiju na tebe kad te iseku :D e sad, neke znam, a neke i ne znam, pa zato iskuliram ko god da me iseche :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaxaxa

da se vratimo na temu, nervira me do bola kad se neko prestrojava bez migavca direkt u tebe, i nerviraju me ljudi koji te ne vide i i zlete pravo pred tebe, a onda kad ih zamalo ubijes i sviras im ljute se?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i oni koji vide da ides 100kmh na primer na magistrali i nece da sacekaju da prodjes nego se ukljucuju i voze 20 kmh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja drugara koji radi u obezbedjenju skupstinskih "pasa". Vozi privatno Golf 4, desavalo mu se da ga iseku, on mi blicne, pa mu izadje tako lik sa pistoljem...sva u stilu "Sad' cu ti 'ebem mater".

Par puta je reagovao, oteo im pistolj, bacio ih na haubu, pokazao znacku... Kaze da su 99% slucajeva to toike vagine od ljudi, da su pocinjali da placu, mole...kako bi ih pustio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste ali ajde nađi onih 10% koji nisu takvi, možda jedan u th 10% ima pištolj kod sebe pa može svašta da se desi...

što je sigurno, sigurno je kao što je rekao stefanves izviniš se i kad si kriv i kad nisi...

Edited by uros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo kulturno i mirno.Juce me dva klinca pokusali da iseku kod Merkatora,kad su se zaglavili izmedju,stli i poceli da mi dobacuju u stilu ko sam ja i sta zamisljam?Samo sam im rekao da oni ne postoje medju mojimsaobracajnim prioritetima i da ako im se prica sa nekim a nemaju kredita,mogu da im zovem policiju pa nek se druze. :lol: Pametni decaci,nisu ni pokusali da izadju iz pick apa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nerviraju taksisti koji ostanu u raskrsnici pa teraju mene da manevrisem kako bi se oni nekako uvukli i prestali da ometaju saobracaj. Takodje me izuzteno nerviraju predrasude o vozacima van BGDa. Vozim auto na NS table, i gotovo uvek mi sviraju pri prvom pojavljivanju zutog svetla na semaforu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha... sveopste prisutna nervoza. kod mene nema veze koje su table, ako mu treba 15 sekundi da krene na zeleno, a zeleno traje 12 sekundi, ja naravno sviram ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mene nerviraju taksisti koji ostanu u raskrsnici pa teraju mene da manevrisem kako bi se oni nekako uvukli i prestali da ometaju saobracaj. Takodje me izuzteno nerviraju predrasude o vozacima van BGDa. Vozim auto na NS table, i gotovo uvek mi sviraju pri prvom pojavljivanju zutog svetla na semaforu.

Hahahahah,jos da imas Pancevacke table,tek onda bi te pregazili.Nocna mora na putu pocinje sa PA ili SD. :nuke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Casna rec,cim vidim tablice,podsvesno vec razvijam taktiku kako cu da se sto vise udaljim od subjekta i da ne bi svojom voznjom mogao da utice na moje kretanje....Totalno automatska reakcija,kao na saobracajni znak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...