Jump to content
FAS Goran
Guest 8275

Tips and Tricks - Fiat Stilo

Recommended Posts

tako blizu a tako daleko :whistle:

nadam se da sam upravu, a ako ne izvinte na šali.

5 - SVC, volume changing with

car speed

The SVC function makes it possible

to automatically adapt the volume

level to the speed of the car, increas-

ing it as the speed increases to main-

tain the ratio with the noise level

inside the passenger compartment.

Press 15 (<<) or 6 (>>) to change

SVC setting, thus passing from OFF

to the selected gain level (from 1 to

7). High gain level values correspond

to proportionally higher volume

increases according to speed.

The display will show the current

status of the function:

“SPEED VOLUME OFF” =

function off

“SPEED VOLUME: +3” = func-

tion on and gain level indication

Pozdrav :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam malo zbunjen? Ja sam više puta raskačinjao akumulator i nikad mi nije tražio nikakav kod?

ni meni... samo treba sto pre da se zameni... mislim da je rok 15 min

Ma jok, mislim da to možda važi za naknadno ubačene uređaje - oni koji su išli fabrički valjda ne bi trebali da izgube kod?

Nagađam, nisam siguran, jer je bilo situacija kad je auto bio raskačen satima sa akumulatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda niste znali to ... kad imas daljinski stisnes da otvoris vrata i drzis dugme i stilo sam otvara prozore isto i sa zakljucanjem ako drzite dugmic on sam zatvara ali pazite samo toliko vremena koliko vi drzite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

*1

ja sam dobio dva kljuca, oba kod, ali nijedan sa dugmicima, ali auto ima daljinsku i kako mi je receno alarm, mada ja ga nisam uspeo aktvirati. a uz kljuceve sam dobio dva kruzica precnika sirine kljuca sa crnim dugmetom u sredini koji radi lock/unlock, a sam krug je plave boje kao i kljuc o ima fiatom logo urezan...probao sam ovo sa prozorima i nece da radi...

*2

ne mogu da ubacim kljuc u bravu vrata ni na vozacevim ni na suvozacevim?

*3

jel postoji osvetljenje ona tri tockica za temp, vent i pravac duvanja, n centralnom stubu, jer kod mene je sve u mraku, samo sijaju ona tri tastera ispod?

Edited by Lord Markus

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. 2 kljuca sa dugmicima(skakavca).To je valjda standard.

Ostalo sve mislim da je budzeno i pravljeni ljucevi pa kodirani.Skakavci novi su skuplji 2 puta valjda od obicnog bez komandi.

2.OPet je nesto zbudzeno.Kljuc mora da udje u bravu.

3.Postoji osvetljenje.Mora da se skine cd plejer i onda da se odvrne piksla i onda se skida ta plasticna maska oko dugmica za ventilaciju.Ovde oprez da ne puknu zabice na ukrasnoj plastici..Dugmici se samo izvuku,a pikslu je potrebno skinuti jer onda imas pristup plasticnim zabicama sa donje strane ukrasne plastike.Cd plejer se vadi da bi imao pristup zabicama sa gornje strane ukrasne plastike.(3 zabice dole -3 gore i onda se skine ukrasna platika i imas pristup sijalicama.Takodje postoji osvetljenje piksle i osvetljenje oko upaljaca(meni ovo ne svetli,mrzi me da se cimam oko menjanja)

Imas uputstva na forumu i slike kako se sve skida...potrazi malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sta sluzi onaj otvor pored volana sa desne strane, tj pored brave? :question:

E ova ti je dobra! :thumbsup: I ja se pridruzujem pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Ja sam tu uglavio BT GPS reciver :whistle: extra se uklopio, kao da je za njega pravljen a i dovoljno viri napolje da bi imao dobar prijem satelita. B) Ako ga jos neko koristi za nesto neka da ideju! :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz svima ...

Imam jedno pitanje da libi mi radili grejaci na retrovizoru ako bi uzeo obicno staklo i stavio na levi retrovizor ? Posto mi je neko skinuo staklo sa retrovizora :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U potrazi za kljucem (rezervom) koji naravno nisam dobio na placu u NS gde sam kupio stila nailazim na raznorazne cene cak do 15000 dinara :realmad: i ne mogu da verujem da su te cene u rasponu od 6500 do 15000 dinara,uglavnom ima jedna pijaca Novom Sadu, Satelit,tamo mi je covek koji ima kljucarsku radnju(bravar)rekao da je cena kljuca sa cipom 6500 din,sto mi se cini ajde i ok cenom u odnosu na druge.

http://homemademachine.dzaba.com/forum.htm

Na rucici zadnjih vrata postoji mikroprekidac preko koga verovatno elektomagnet dobija masu i on je kriv u vecini slucajeva za takve i slicne kvarove oko ne otvaranja zadnjih vrata,nije ga tesko zameniti a slican kosta u radio klubu NT oko sto dindzi :thumbsup: ,zato sa malo zdravog razuma izbegavas trosak od 30-40 evra koliko traze za polovnu rucicu zadnjih vrata :thumbsup: pozdrav.

http://homemademachine.dzaba.com/forum.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Memorisanje polozaja retrovizora pri voznji u rikverc ? :cool:

O tome je bas skoro bilo reci...

Imam podizace na vratima od vozaca i za ostle prozore, al nisam skonto kako da podesim ove retrovizore za voznju u rikverc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes da memorises ali samo pod uslovom da imas elektropomicna sedista :thumbup:

Edited by vladac81

Share this post


Link to post
Share on other sites

od skora imam stila 1.9 jtd 3v kada sam ga kupio nakon vadjenja kljuca iz brave i izlaska napolje se sam zakljucavao, posle skidanja akumulatora to vise ne rad...kako ga ponovo ukljuciti i naravno kada ga zakljucam na daljinca nemam alarm samo brave odrade nikakav zvucni signal...hvala unapred pametnim momcima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tu opciju, meni je to radio pa sam negde u meniju isključio. Mada iskreno nisam siguran koji su kriterijumi. I dalje imam strah da će me zeznuti i zaključati ključeve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...