Jump to content
FAS Goran
Guest 8275

Tips and Tricks - Fiat Stilo

Recommended Posts

Ima tu opciju, meni je to radio pa sam negde u meniju isključio. Mada iskreno nisam siguran koji su kriterijumi. I dalje imam strah da će me zeznuti i zaključati ključeve.

Prosle zime se desilo mom caletu.Izasao napolje da ocisti auto od snega,ostavio ga upaljenog,posle da udje ne moze,zakljucao se.I tako mu auto radio 3 sata dok nije dosao kljucar da mu otvori...Od tad ne ostavljam upaljen auto kad izlazim iz njega... :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ako nema alarm ta opcija ne postoji.

Poslato sa HTC Desire Z using tapatalk 2

Moj nema fabrički alarm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo fabrički i naknadno ugrađeni alarmi vezani preko CAN mreže imaju mogućnost da fabričku centralnu zaključavaju i obrnuto. Raznorazne budževine i varijacije moguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, imam jedno pitanje...Gde i kako da podesim da kada krenem da vozim da se sama vrata zakljucaju...

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ides na meni i imas opciju speed lock ako se dobro secam, stavis na on i to je to, cim predjes 20kmh vrata se zakljucavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj baš bukvalno.

:laughing:

Jeste da je sitnica i nije se tesko snaci, ali kad smo vec otvorili temo da je i dokrajcimo kako dolikuje FLCS:

image.jpg image.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi...ja malopre usao u kucu pa reko da se pohvalim,jutros cim sam upalio kola,podesio sam to u meni-u...I radi,kada se postigne brzina od 20km na cas...

Hvala jos jednom... :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da downloadujem upustvo za stila...nikako...

Samo gas !

Veruj mi,skoro sam uzeo auto,i odusevljen sam...Ide kao mecava,bas sam se iznenadio :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde bre, to je sra*e, kakav Fiatov dizel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna cemu sluzi dugme koje se nalazi kod suvozaceve strane ispod one plastike kod lajsne gde se nalazi instalacija,pokriveno je gumom i pise push ? :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li neko mozda uputstvo za audio na srpskom?

pali mi se sam radio kad startujem motor i to me uzasno nervira.

kako se to gasi moze li mi neko reci?

unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je neko donje dugme sa leve strane...zadrzis malo duze da udje u pod meni i tu nadjes auto switch, stavis na off i to bi trebalo da je to. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ste ovde pisali o automatskom zakljucavanju, ako se automobil otkljuca a ne diraju se brave 30ak sekundi.

 

Takodje, ako ste izasli iz kola i umesto dugmeta za zakljucavanje greskom pritisli dugme za otkljucavanje, nakon 30 sekundi ce se sam zakljucati.
Jos jedna jako korisna stvarcica ;)

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde jedna pomoc. Iz radoznalosti ukljucim belt buzzer, i shvatim da mi nije potrebna ta opcija, posto dosta vozim po ruralnim sredinama prosecnom brzinom  20-30. I ne vezem pojas u tim prilikama. Sto bi rekli radoznalost je ubila macku, sad pokusavam da iskljucim to dosadno pistanje, al nemam vise tu opciju u meniju. Kako da je vratim, izludjuje me pistanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...