Jump to content
Goran

xalexas

Members
  • Content Count

    178
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by xalexas


  1. Ponovljam post ovde u nadi da će neki raspoložen majstor prihvatiti da popravi ovo čudo. Znači ne tražim besplatne savete, plaćam ko mi otkloni kvar ma kakav bio.

    Našao sam softver i kabl i prikačio na komp. Ovako izgleda jedan od ekrana:

    ee16.png

    Izgubio je trenutno konekciju pa zato dole piše ECU not connected (kabl sam pravio sam pa se dešava da gubi kontakt, to ću da sredim) inače sve čita normalno. Kao što se vidi na slici čita broj obrtaja, TPS, Lambda sondu, nivo gasa itd..

    Ponavljam, tražim nekog u Beogradu ko će ovo da mi pogleda i popravi. Bio sam u Ekolukakey i oni nisu raspoloženi za to iako su ovlašćeni Landirenzo servis. Sramota. Zanima ih samo da prodaju samo novo kao i većinu gas servisa u ovom gradu.


  2. Na automobilu Lancia Y je ugrađen Landi renzo plin sa lambda kontrolom. Dešava se često da uopšte neće da uključi el. ventile za gas (ne čuje se "CAK" na ventilu boce). Znači ne gasi se, jednostavno neće uopšte da uključi elektro ventile. Na automatskom prekidaču stalno blinka zelena lampica za plin a žuta svetli stalno. Kad dam gas da prebacim na plin, žuta se ugasi ali zelena i dalje trepće.

    Očišćen elektro ventil pre mesec dana, i zamenjen motor za regulaciju protoka plina jer se gasio kad uključi ventile. Sada se više ne gasi ali i dalje imam problem da neće da uključi el. ventile.

    Nivo antifriza je normalan, sistem odzračen. Inače je prebacivao na plin sa hladnim motorom i na -10C. Pročitao sam na drugom forumu da može da bude problem i senzor pritiska. Da li je ovo na slici taj senzor?

    ee15.jpg

    Kako proveriti da li je on problem? Da li postoji mogućnost da se nekako premosti? Ne znam kako radi, da li radi po principu promene napona ili radi kao prekidač?


  3. Izgleda da sam ipak ja pogresio. Malo bolje sam gledao:

    Punto 176 (MK1) http://www.autozona.it/Browse_Item_Details.asp?HSD=1&wId=3424047

    http://www.pluspiecesauto.com/f-Silencieux-arriere-0195130-MTS-2314203.html

    Lancia Y http://www.autozona.it/Browse_Item_Details.asp?HSD=1&wId=3424127

    http://www.pluspiecesauto.com/d-Silencieux-arriere-0161670-MTS-LANCIA-Y-840A-10414-5397-2312951.html

    Lonac je kao za Punto MK1 ali od 1998 god. Resio sam dilemu, samo jos da nadjem lonac za model od 1998 god :) Obrati paznju da isti lonac od istog proizvodjaca za Punto kosta 50eur a za Lanciu 70eur. Kakva prevara.


  4. Od prosle godine pocelo je da mi smrdi iz ventilacije. Nisam mnogogo obracao paznju jer sam mislio da ce proci al nikako da prodje. Danas sam pogledao kroz resetke ventilacije kad unutra ulje, gusto i masno. Pre manje od dve godine sam menjao hladnjak u kabini pa su ispustali gas iz klime. Inace klima mi radi normalno i hladi super. Da li je moguce da tu negde curi ulje iz klime? Prosle godine sam celo leto koristio klimu bez problema.

    Evo slike kao izgleda to ulje, malo je teze da se slika...

    la1.jpg la2.jpg


  5. Hvala na odgovoru. Ipak sam otisao kod majstora da se ja ne pravim pametan. Vazduh u sistemu je ipak bio uzrok. Kad su ga odzracili dosuli su 2l tecnosti! A pokazivao je nivo do maksimuma pre toga! Ovo je upozorenje za sve da cim primete da im se cesce pali ventilator da pohitaju kod majstora da provere da ne bi unistili motor bezveze.

    Sad mi ostaje da vidim sta cu sa ovim trzanjem. Da li moze neko da preporuci dobrog FIAT majstora na Novom Beogradu sa dijagnostikom?


  6. Od skoro mi se dešava da pri promeni brzine kad dodam gas, motor cimne ili trza par puta pa prihvati gas. Na leru kao da povremeno ima prekide u radu (štucne). Ista stvar mi se dešava bez obzira da li vozim na benzin ili gas. Pri vožnji na gas kad trzne ponekad se čuje i mala detonacija iz auspuha :(

    Čistio sam leptir i to delimično pomogne ali samo na dan-dva kad opet krene iz početka. Svećice sam menjao pre 10.000. Kablovi čisti, bez tragova varničenja. Možda bobina?

    Da sve bude još gore danas stojim i čekam u leru odjednom se upali 2. brzina na ventilatoru (nikad je nisam čuo bez klime) i počne da diže temperaturu neverovatnom brzinom (za par sekundi je bio skoro u crvenom). Prvo sam ga odmah ugasio i sačekao. Dođem kući i ostavim ga u leru da testiram, ista stvar. Ovog puta kad se desilo dodam gas i za dve sekunde spusti temperaturu na normalu i ugasi ventilator??? Šta ovo može da bude? Termostat, pumpa? A da, primetio sam dok stojim na leru da mi ne radi grejanje, duva samo hladno. Tek kad vozim počne da duva toplo.


  7. Od skoro imam problem sa gasom na Lanciji Y 1.2 8v. Ujutru kad je upalim gasi se kad dodam gas, varira broj obrtaja. Takodje imam problem i kad se zagreje, kad stojim na semaforu pa dodam gas ima knedlu, samo sto se ne ugasi. U voznji nema nikakvih problema, normalno vuce i prima gas. Samo kad sa niskih obrtaja dam gas onda se gusi.

    Pomogajte ljudi!


  8. Imam par sitnica na mojoj Y koje nisam uspeo da pronadjem u u manualu pa ako neko zna neka javi.

    1. na displeju gde prikazuje valjda spoljnu temperaturu stalno stoji 30 stepeni. Uvek, i zimi i leti. Pretpostavljam da ne radi senzor ili nesto gore (čitaj: posledice doterivane kilometraže od prethodnog vl.)?

    drCLA.jpg

    2. na plafonu gde je svetlo kabine ima jedna led dioda i pored nje mali taster u rupici. Jel zna neko cemu to sluzi?

    1T_400.jpg

    3. U ovim hladnim danima čuje mi se lupkanje na prednjim točkovima kad prelazim preko neravnina, manje se čuje kad je kiša i kad je toplije. Bio sam kod dva majstora, dizali na dizalicu i nigde nema lufta. A lupka stvarno neprijatno, para mi uši taj zvuk.

Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...