Jump to content
Goran

MarkoFaca

Members
  • Content Count

    103
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MarkoFaca

  1. ^ Mali off: Jel' tebi namerno u potpisu stoji B L I N D M A N . M O T O R S P R O R T ili?!
  2. Što ne podele te obrasce lepo uz Blic ili Politiku?! Ne verujem da će biti unapred popunjeni neki podaci na njemu, tipa broja polise i slično...
  3. Fluorescentni prsluk, rezervni točak punih dimenzija, ...(dopuniti)...
  4. MarkoFaca

    Ukinute VIZE

    Ja očekujem sledeću scenu na Horgošu i Kelebiji 19. decembra u ponoć:
  5. ZoranSM, trebalo bi, gre'ota da bude samo jedno
  6. KGB, evo c/p sa drugog foruma za ofset, da ne prekucavam: e) Offset felne. Offset felne je dimezija koja kazuje rastojanje od ose (sredisnje linije po sirini felne) i mesta gde se nalazi otvor na felni, koji naleze na glavcinu i izrazava se u milimetrima. Offset moze biti negativan, ili pozitivan. Zbog cega je offset bitan? Svaki model automobila ima definisano rastojanje izmedju tocka i osovine na kojoj se nalazi. Prilikom konstrukcije automobila to rastojanje je veoma bitno za odredjivanje sile koje ce delovati na trap. Ukoliko pogresite u izboru offseta sile ce na trap delovati na razlictim mestima od predvidjenih sto rezultira brze habanje trapa. Takodje moze uticati na upravljivost vozila.
  7. Uglavnom na felni unutra piše ofset i jotaža, retko kada piše promer rupa. Izmeri šublerom, tako ti je najjednostavnije i najsigurnije P.S. Ove prve mi liče na felne sa Punta Mk1?!
  8. Nurse Harvey's I to tek posle 30 dana starosti
  9. Tatko, sve najbolje i da je živko & zdravko još barem 100 godina Moj klinac danas puni 4 godine, ajme kako brzo vreme leti...
  10. Definicija advokata po vukajliji.com: * "Advokat je ime za indirektnu korelaciju izmedju para koje posedujete i vreme koje ce te provesti u zatvoru" * "Vrsta koja je evolucijom nastala od komarca( sicusni parazit koji pije krv), te s njim deli niz osobina. Od istih se razlikuje jer poseduje AKTOVKU, od koje se ne odvaja. Veoma popularni parazit na zapadu, narocito u americi, gde je njihovo prirodno staniste" * "Адвокат је, у складу са Езоповим баснама, мачка која решава спорове између два миша. Како год окренеш, добро је по њега" * "Čovek koji će da vam naplati i obaveštenje da ne može da vas zastupa"
  11. http://static.oglasnik.hr/auti/clanak/carstvo-automobila,689
  12. Nikada nisam izašao iz kola kada me pandur zaustavi, osim ako mi on ne kaže "dođite do mene" i slično... Pogotovo ako pada kiša
  13. E nazdravlje Ukočio sam juče leđa, pomisliće na lekarskom da sam invalid Ništa, sačekaću onda do sledeće nedelje, kada me prođe...
  14. Da li je potrebno lekarsko za produženje vozačke koja je ISTEKLA pre dva meseca?! Dozvola je izdata na 10 godina, znači ne bi trebalo da mora, jer je zakonski rok za zamenu/produžetak vozačke tri meseca. Verovatno posle tri meseca treba lekarsko. U svakom slučaju sutra idem do Bele kuće, pa ako neko ima iskustva u ovom slučaju, neka javi, ako ne - ja javljam ujutru
  15. Ja sam radio remont pumpe prvi put na ~60.000km, auto nije imao ni dve godine tada... Drugi remont rađen na ~120.000km, ali sa već 6 godina staža Treći remont neće ni biti, ima da stavim onu mehaničku pumpu i da sipam D2 i baš me briga
  16. Lukasova pumpa 100%, remont ~300€, ja baksuz radio dva puta do sada
  17. MarkoFaca

    Srbija - Austrija

    Kakve žene... Šalu na stranu, relativno loša, tunjava igra, mnogo grešaka, sreća naša pa Austrijanci nisu neka ekipa... Neko drugi bi nas napunio do vrha

Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...