Jump to content
Goran

MARKAN

Members
  • Content Count

    165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARKAN

  1. na prodaju zadnji branik za 75-cu odlicno ocuvan sive boje. Cena po dogvoru
  2. MARKAN

    P: K&N RC1890

    Evo jos nekih slika,da se vidi da nije neki kineski krs: Nije ga potrebno cistiti i uljiti
  3. kazi mi da li su ti kacile negde?
  4. MARKAN

    P: K&N RC1890

    Na prodaju K&N filter.model je RC 1890.Filter je kao nov,predjeno sa njim 200-300km. za sve karakteristike i izgled: http://www.knfilters...px?prod=rc-1890 cena 2500 dinara
  5. Može li to da stane na Deltu 1.6 1994. godište?
  6. imam prednji branik ali bi ga prodao u kompletu sa zadnjim(spusteni),imas ih u oglasima ovde
  7. druze da liimas samo maceve za skakavac (lancia u pitanju)
  8. interesuje me da li je neko samostalno ugradjivao centralnu? da napomenem da centralnu vec imam,ali zelim da ugradim daljinsko otkljucavanje.
  9. TAJNO ORUZJE e da je hitler imao 128,zgazio bi Prleta i Tihog
  10. alooooo pa spremaju se za izbore,sve ce biti jeftinije,lepse,kvalitetnije. Ko je vozio po inostranstvu zna razliku u kvalitetu goriva.Drugi auto,sa jedno 10ks vise
  11. vozi na vodu!!!!!!!!!!!!! brzo da se udare akcize na "česmušu"
  12. MARKAN

    P: branici za Deltu

    posto je interesovanje fenomenalno nova cena 130
  13. 2:1 izgubio si sad da castis jedan filter
  14. Pa, baš i nije premalo para pošto koštaju malo manje od KN.
  15. interesuje me da li je neko koristio JR filtere za vazduh,i kakva je iskustva imao sa istim?
  16. imam filter za vazduh,meni je stajao na delti 1.6i ali nije njen fabricki malo je dublji na nosacu.Ako hoces okacicu sliku da vidis da li je taj model
  17. vidi ako je kuciste napuklo ili slicno bolja ti je i jeftinija varijanta da ti plasticar to zakrpi,jer nemas garancije da ti drugo nece puci(verovatno los plin) A mozes da odes kod metalostrugara da ti napravi izvod i nosace pa nakacis neku pecurku(C&N),ili neku jeftiniju varijantu. radice ti posao cak i bolje nego fabricki filter
  18. imas u bezanijskoj,a kosta oko 35 evra ja imam jedan u rezervi,samo kad bi znao da mi nece zatrebati
  19. Na prodaju branici za deltu II ,duboki sportski ,moze i zamena za alufelne. Cena 150 evra 060/5550007 http://www.polovniautomobili.com/oglas885720/prodajem_duboke_branike_za_lanciu_deltu_iiradjene_u_matrix-umogucnost_zamene_za_alu_felne/#1

Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...