-
Content Count
165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Everything posted by MARKAN
-
na prodaju zadnji branik za 75-cu odlicno ocuvan sive boje. Cena po dogvoru
-
Evo jos nekih slika,da se vidi da nije neki kineski krs: Nije ga potrebno cistiti i uljiti
-
kazi mi da li su ti kacile negde?
-
Na prodaju K&N filter.model je RC 1890.Filter je kao nov,predjeno sa njim 200-300km. za sve karakteristike i izgled: http://www.knfilters...px?prod=rc-1890 cena 2500 dinara
-
Mogu slike...
-
Može li to da stane na Deltu 1.6 1994. godište?
-
a sta bi menjao?
-
imam prednji branik ali bi ga prodao u kompletu sa zadnjim(spusteni),imas ih u oglasima ovde
-
druze da liimas samo maceve za skakavac (lancia u pitanju)
-
interesuje me da li je neko samostalno ugradjivao centralnu? da napomenem da centralnu vec imam,ali zelim da ugradim daljinsko otkljucavanje.
-
koja je cena samo za felne?
-
Otadzbina se brani... zastavom!
MARKAN replied to chikavili's topic in Off, ali ipak u vezi automobila :)
TAJNO ORUZJE e da je hitler imao 128,zgazio bi Prleta i Tihog -
Od Nove godine gorivo jeftinije i kvalitetnije
MARKAN replied to neshaoct's topic in Off, ali ipak u vezi automobila :)
alooooo pa spremaju se za izbore,sve ce biti jeftinije,lepse,kvalitetnije. Ko je vozio po inostranstvu zna razliku u kvalitetu goriva.Drugi auto,sa jedno 10ks vise -
vozi na vodu!!!!!!!!!!!!! brzo da se udare akcize na "česmušu"
-
posto je interesovanje fenomenalno nova cena 130
-
2:1 izgubio si sad da castis jedan filter
-
Pa, baš i nije premalo para pošto koštaju malo manje od KN.
-
interesuje me da li je neko koristio JR filtere za vazduh,i kakva je iskustva imao sa istim?
-
imam filter za vazduh,meni je stajao na delti 1.6i ali nije njen fabricki malo je dublji na nosacu.Ako hoces okacicu sliku da vidis da li je taj model
-
vidi ako je kuciste napuklo ili slicno bolja ti je i jeftinija varijanta da ti plasticar to zakrpi,jer nemas garancije da ti drugo nece puci(verovatno los plin) A mozes da odes kod metalostrugara da ti napravi izvod i nosace pa nakacis neku pecurku(C&N),ili neku jeftiniju varijantu. radice ti posao cak i bolje nego fabricki filter
-
imas u bezanijskoj,a kosta oko 35 evra ja imam jedan u rezervi,samo kad bi znao da mi nece zatrebati
-
Na prodaju branici za deltu II ,duboki sportski ,moze i zamena za alufelne. Cena 150 evra 060/5550007 http://www.polovniautomobili.com/oglas885720/prodajem_duboke_branike_za_lanciu_deltu_iiradjene_u_matrix-umogucnost_zamene_za_alu_felne/#1
Info
FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".
