Jump to content
Goran

MARKAN

Members
  • Content Count

    165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARKAN

  1. mislim da ima vulkanizer u banovcima,15 inca 4*100,solidno su ocuvane,a cena mislim da je bila oko 150 evrica
  2. pozdrav imas li 1 felnu 17 inca?
  3. naravno da imaju likovi sa planinama od guma
  4. Marley ulja nisu iskopirana,samo jedan uvoznik,provereno bolja i od selenie i ostalih. jedina mana im je cena
  5. Slike bi pomogle,fabricka sifra filtera jos vise da vidimo na koje modele jos pasuje
  6. nadji bobinu i probaj na licu mesta da je nakacis,pa vidi sta se desava.To ti je najjednostavnije i odmah ces znati da li je do bobine.Moguce da nije skroz crkla vec da na nekim cilindrima baca slabije varnicu.Pregledaj svecice,preporucio bih ti BERRU,NGK,BRISK kostaju podosta ali su zakon . druga varijanta moze da ti bude do dovoda vazduha,da ga ne dobija dovojlno ili da negde vuce fals.
  7. iako sam u pocetku hvalio KNEZ,to je bilo samo u pocetku da navuku musterije,a sada su i oni poceli da fusare sada uglavnom sipam na Nisu. jednom sam sipao na Petrolu pumpa na zarkovu (cukaricka padina) i stvarno je gorivo bilo extra (manje lose nego na ostalim), cak mi je i potrosnju smanjio (po bordu) za nekih 0.2
  8. tejovic viljuske covek je iz kg,a viljuske su reparirane duplo jeftinije i duplo bolje od raznih u ap sportu,kitu i sl. sve pohvale za coveka
  9. MARKAN

    lavlja kandza

    na prodaju lavlja kandza(original) za trokraki volan. Meni je stajala na lanci delti,na fiat stila ne odgovara sigurno a za ostale modele stvarno nebih znao ako je neko zainteresovan okacicu i slike cena po dogovoru
  10. jel ti treba muska ili zenska?
  11. original iz ap sporta ja sam im 3 puta vracao ORIGINALNE lucasove plocice
  12. Samo na plac sa dijagnostikom,to sto pisu da je predjeno 100k ali u najboljem slucaju po dva,tri puta. obisao sam bar 10-ak placeva i svacega se nagledao. plac u juznom bulevaru stilo 125.000,kao nov,utegnut bla bla.Na licu mesta 670.000km,dresina kao da su ga iz dunava izvukli
  13. video sam mislim na limundu ili kupindu kapice za ventile koji na neki nacin prikazuju pritisak u gumama,ali u granicama dobar,losiji i vozis na felni da li je neko probao ovo cudo 21 veka?
  14. mogao si i to da mi prodas uz kola
  15. MARKAN

    Gde točite plin?

    toci na NIS-ovoj pumpi pre naplatne rampe u Simanovcima e tamo su lopovi,a ovi samo malo kraduckaju
  16. knez petrol ima dvoje zaposlenih(insajder_brankica) a zaradjuje milione evra tako da se izgleda isplati na europetrolu sam sipao i bila je strahota. koliko znam vecina privatnika ED uzima od nisa
  17. ako je trap ok nece da trese sigurno,50000 sam vozio bez tega i nikakvih problema nisam imao (lancia)
  18. u poslednje vreme sipam na knez petrolu,i prijatno sam iznenadjen,manje krste evrodizel mego ovi sa lukoila
  19. MARKAN

    Ma OFF BRE!

    a cena prava sitnica 300 tastu,300 svekrvi,300 suraku(posto je rodjeni )

Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...