-
Content Count
165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Everything posted by MARKAN
-
mislim da ima vulkanizer u banovcima,15 inca 4*100,solidno su ocuvane,a cena mislim da je bila oko 150 evrica
-
pozdrav imas li 1 felnu 17 inca?
-
naravno da imaju likovi sa planinama od guma
-
Marley ulja nisu iskopirana,samo jedan uvoznik,provereno bolja i od selenie i ostalih. jedina mana im je cena
- 4687 replies
-
- selenia 20k
- selenia gold
- (and 4 more)
-
Slike bi pomogle,fabricka sifra filtera jos vise da vidimo na koje modele jos pasuje
-
nadji bobinu i probaj na licu mesta da je nakacis,pa vidi sta se desava.To ti je najjednostavnije i odmah ces znati da li je do bobine.Moguce da nije skroz crkla vec da na nekim cilindrima baca slabije varnicu.Pregledaj svecice,preporucio bih ti BERRU,NGK,BRISK kostaju podosta ali su zakon . druga varijanta moze da ti bude do dovoda vazduha,da ga ne dobija dovojlno ili da negde vuce fals.
-
iako sam u pocetku hvalio KNEZ,to je bilo samo u pocetku da navuku musterije,a sada su i oni poceli da fusare sada uglavnom sipam na Nisu. jednom sam sipao na Petrolu pumpa na zarkovu (cukaricka padina) i stvarno je gorivo bilo extra (manje lose nego na ostalim), cak mi je i potrosnju smanjio (po bordu) za nekih 0.2
-
tejovic viljuske covek je iz kg,a viljuske su reparirane duplo jeftinije i duplo bolje od raznih u ap sportu,kitu i sl. sve pohvale za coveka
-
na prodaju lavlja kandza(original) za trokraki volan. Meni je stajala na lanci delti,na fiat stila ne odgovara sigurno a za ostale modele stvarno nebih znao ako je neko zainteresovan okacicu i slike cena po dogovoru
-
jbg. imam zensku
-
jel ti treba muska ili zenska?
-
Fiat Stilo 1.9 JTD - mogući problem sa turbinom
MARKAN replied to bakithesnake's topic in Stilo/Nuova Bravo
original iz ap sporta ja sam im 3 puta vracao ORIGINALNE lucasove plocice -
Savet pri kupovini Fiat Stilo
MARKAN replied to a topic in Saveti za kupovinu Fiat/Lancia/Alfa Romeo automobila
Samo na plac sa dijagnostikom,to sto pisu da je predjeno 100k ali u najboljem slucaju po dva,tri puta. obisao sam bar 10-ak placeva i svacega se nagledao. plac u juznom bulevaru stilo 125.000,kao nov,utegnut bla bla.Na licu mesta 670.000km,dresina kao da su ga iz dunava izvukli -
od viska glava ne boli
-
Koji kvalitetan manometar za gume?
MARKAN replied to Mihailovic's topic in Radni alati, mašine, pribor i oprema
video sam mislim na limundu ili kupindu kapice za ventile koji na neki nacin prikazuju pritisak u gumama,ali u granicama dobar,losiji i vozis na felni da li je neko probao ovo cudo 21 veka? -
mogao si i to da mi prodas uz kola
-
toci na NIS-ovoj pumpi pre naplatne rampe u Simanovcima e tamo su lopovi,a ovi samo malo kraduckaju
-
knez petrol ima dvoje zaposlenih(insajder_brankica) a zaradjuje milione evra tako da se izgleda isplati na europetrolu sam sipao i bila je strahota. koliko znam vecina privatnika ED uzima od nisa
-
Bravo 1.6 - fiksiranje gumenog tega na poluosovini?
MARKAN replied to miroslav's topic in Bravo/Brava/Marea/Multipla
ako je trap ok nece da trese sigurno,50000 sam vozio bez tega i nikakvih problema nisam imao (lancia) -
u poslednje vreme sipam na knez petrolu,i prijatno sam iznenadjen,manje krste evrodizel mego ovi sa lukoila
-
Bravo 1.6 - fiksiranje gumenog tega na poluosovini?
MARKAN replied to miroslav's topic in Bravo/Brava/Marea/Multipla
visak delova -
M: čelične felne16-ce sa gumama Continental 205/55 za 15-ce sa gumama 195/65
MARKAN replied to steel's topic in Felne & Gume
u kakvom su stanju gume? -
a cena prava sitnica 300 tastu,300 svekrvi,300 suraku(posto je rodjeni )
-
kupio doticnog, samo reci hvale za autic
Info
FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".
