Jump to content
Goran

MARKAN

Members
  • Content Count

    165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARKAN

  1. mislim da se guma racuna novom do 6 godina starosti(od DOT-a),naravno skladistena u odgovarajucim uslovima mislim da sam to procitao u lav autu.oni imaju neke akcije novih guma kojima je "istekao rok"
  2. nema veze ce da pretekne za sledeci put a moze i 5l+1.5lgratis
  3. ja sam zainteresovan za seleniu sigurno,ostatak mozda ako odgovara za stila
  4. ako je kriva ima da trese samo je pitanje na kojoj brzini na 60 ili 160 ispravljanje ti je ispod 1000 dinara,tako da bi trebao to da odradis i onda si miran
  5. mislim da je najbolje ulje ORIGINALNO ulje ma kog proizvodjaca sipao sam seleniu kupljenu u Srbiji i kupljenu u Italiji,dva razlicita ulja vec sam pohvalio Marly pa ko moze i kome nije zao da za litar da preko 2000 treba probati sipati sva ostala ulja kupljena na teritoriji Srbije su cista lutrija motor ce uvek sa novim uljem lepse i mirnije raditi nego sa starim uljem,npr. ispusti SHELL i sipaj nisotec ima da prede
  6. nesto mnogo jeftino mozda je liku potreban kes na brzinu
  7. koja je cena samo za gume ako moze odvojeno?
  8. probaj da "procistis"navoj najjednostavnije je a moze da pomogne
  9. koja su kola u pitanju,i kakva iskustva imate sa "drugovima"? Susretao sam se sa crnim BMW-om strane tablice,i crveni audi s4 sa subotickim.
  10. jel pala Delta? imam kandzu za deltu,pa ako ti bude trebala da se menjamo
  11. 062/352145 autoelektricar Vlada stari banovci
  12. nije greska u kucanju 70 meseci iako je na njihovom garantnom listu 40. Ako hoces poslacu ti broj gde sam pazario.
  13. pazario broj 2 ista cena i 70 meseci garancija
  14. crko definitivno,otisla ti celija isto kao i kod mene prepisani parametri
  15. da li si kontrolisao viljuske,konkretnije silen blok na istoj.Vremenom se "potrosi" pa moze da lupka.
  16. to znaci da je problem u semaforu e sad ozbiljno vidi taj step motor da li je ispravan.Meni se desavalo da kupim nov motor i da mi par dana luduje ist kao i vama.Malo radi ok pa onda padnu obrtaji na 300 taman da krene da se gasi. Step motor vracen zamenjen drugim i sve je ok. Ako uzmete BOSCH necete imati problema,a ako pazarite(italijanski iz kine) neka vam ugrade u svom servisu,da bi izbegli neugodne situacije sa prodavcima i dobavljacima objasnjavajuci im kako motor ne radi. za deltu nosam siguran ali ostali ne daju nikakvu garanciju. i da bosch je jedno 3x skuplji
  17. generalno sve delte se vuku po oglasima ja sam vozio deltu,par puta je pokusao prodati,da bi je dao za 1000e suraku Moji utisci o autu su fantasticni,vozio sam ga nekih 8 godina bez ijednog ozbiljnijeg kvara jednostavno auto na losem glasu u sirokim narodnim masama. mozda sam ja samo imao srece da naletim na dobar primerak,ali koga god znam da vozi deltu niko se ne zali na nju
  18. stilo definitivno,ali nijedan od ova dva.Dizel obavezno da bude
  19. da iskomentarisem "Tejovica": dva puta uzimao komplet viljuske kod njega(za deltu)50000km presle do sada(losih puteva),sileni,kugle sve super. Pre nekih 5000 za stila.Cena je bila 2800 po viljusci
  20. ovo nije panda vec GRIZLI
  21. najobicnije zavesice na vakum sto se kace. ima ih svuda za nekih 100-tinak dinara ali ocajno stoje
  22. zanima da li ima negde da se nadju kod nas stitnici za sunce, i to tipski, konkretno za stila sa 3 vrata. mrzi me da se cimam sa folijom (policijom), a oni univerzalni bas i ne odgovaraju.

Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...