-
Content Count
165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Everything posted by MARKAN
-
Pneumatici...letnji, zimski, iskustva
MARKAN replied to boki's topic in Opšte teme o Fiat-Lancia modelima
mislim da se guma racuna novom do 6 godina starosti(od DOT-a),naravno skladistena u odgovarajucim uslovima mislim da sam to procitao u lav autu.oni imaju neke akcije novih guma kojima je "istekao rok" -
nema veze ce da pretekne za sledeci put a moze i 5l+1.5lgratis
-
ja sam zainteresovan za seleniu sigurno,ostatak mozda ako odgovara za stila
-
Iskustva sa brisačima za automobile
MARKAN replied to Damjanović's topic in Opšte teme o Fiat-Lancia modelima
pazario dunlop u tempu.komad 750 din,odlicni -
Ispravljanje felni / balansiranje i montaža točkova
MARKAN replied to bokija's topic in Styling i kozmetika automobila
ako je kriva ima da trese samo je pitanje na kojoj brzini na 60 ili 160 ispravljanje ti je ispod 1000 dinara,tako da bi trebao to da odradis i onda si miran -
mislim da je najbolje ulje ORIGINALNO ulje ma kog proizvodjaca sipao sam seleniu kupljenu u Srbiji i kupljenu u Italiji,dva razlicita ulja vec sam pohvalio Marly pa ko moze i kome nije zao da za litar da preko 2000 treba probati sipati sva ostala ulja kupljena na teritoriji Srbije su cista lutrija motor ce uvek sa novim uljem lepse i mirnije raditi nego sa starim uljem,npr. ispusti SHELL i sipaj nisotec ima da prede
- 4687 replies
-
- selenia 20k
- selenia gold
- (and 4 more)
-
nesto mnogo jeftino mozda je liku potreban kes na brzinu
-
koja je cena samo za gume ako moze odvojeno?
-
probaj da "procistis"navoj najjednostavnije je a moze da pomogne
-
koja su kola u pitanju,i kakva iskustva imate sa "drugovima"? Susretao sam se sa crnim BMW-om strane tablice,i crveni audi s4 sa subotickim.
-
jel pala Delta? imam kandzu za deltu,pa ako ti bude trebala da se menjamo
-
062/352145 autoelektricar Vlada stari banovci
-
nije greska u kucanju 70 meseci iako je na njihovom garantnom listu 40. Ako hoces poslacu ti broj gde sam pazario.
-
pazario broj 2 ista cena i 70 meseci garancija
-
Savet pri kupovini Fiat Stilo
MARKAN replied to a topic in Saveti za kupovinu Fiat/Lancia/Alfa Romeo automobila
da retko ruzan model -
crko definitivno,otisla ti celija isto kao i kod mene prepisani parametri
-
Fiat Grande Punto - lupanje / škripanje kod prednjih točkova
MARKAN replied to nemanja00's topic in Grande Punto/Linea
da li si kontrolisao viljuske,konkretnije silen blok na istoj.Vremenom se "potrosi" pa moze da lupka. -
to znaci da je problem u semaforu e sad ozbiljno vidi taj step motor da li je ispravan.Meni se desavalo da kupim nov motor i da mi par dana luduje ist kao i vama.Malo radi ok pa onda padnu obrtaji na 300 taman da krene da se gasi. Step motor vracen zamenjen drugim i sve je ok. Ako uzmete BOSCH necete imati problema,a ako pazarite(italijanski iz kine) neka vam ugrade u svom servisu,da bi izbegli neugodne situacije sa prodavcima i dobavljacima objasnjavajuci im kako motor ne radi. za deltu nosam siguran ali ostali ne daju nikakvu garanciju. i da bosch je jedno 3x skuplji
-
Lancia Delta mk.2
MARKAN replied to nmisic1's topic in Saveti za kupovinu Fiat/Lancia/Alfa Romeo automobila
generalno sve delte se vuku po oglasima ja sam vozio deltu,par puta je pokusao prodati,da bi je dao za 1000e suraku Moji utisci o autu su fantasticni,vozio sam ga nekih 8 godina bez ijednog ozbiljnijeg kvara jednostavno auto na losem glasu u sirokim narodnim masama. mozda sam ja samo imao srece da naletim na dobar primerak,ali koga god znam da vozi deltu niko se ne zali na nju -
Savet pri kupovini Fiat Stilo
MARKAN replied to a topic in Saveti za kupovinu Fiat/Lancia/Alfa Romeo automobila
stilo definitivno,ali nijedan od ova dva.Dizel obavezno da bude -
da iskomentarisem "Tejovica": dva puta uzimao komplet viljuske kod njega(za deltu)50000km presle do sada(losih puteva),sileni,kugle sve super. Pre nekih 5000 za stila.Cena je bila 2800 po viljusci
-
ovo nije panda vec GRIZLI
-
najobicnije zavesice na vakum sto se kace. ima ih svuda za nekih 100-tinak dinara ali ocajno stoje
-
zanima da li ima negde da se nadju kod nas stitnici za sunce, i to tipski, konkretno za stila sa 3 vrata. mrzi me da se cimam sa folijom (policijom), a oni univerzalni bas i ne odgovaraju.
Info
FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".
