Jump to content
Goran

MARKAN

Members
  • Content Count

    165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARKAN

  1. Potreban mi je za delove, konkretno matična ploča
  2. Šta znam40-50€, može i zamena za svašta
  3. 4 zimske gume dunlop sp winter sport,šara malo iznad graničnika. DOT 46 nedelja 2004 :-B Jedna guma oštećena ali u voznom stanju
  4. moze li zamena glava za glavu? u pitanju su ove sa avatara.Nisu nove
  5. MARKAN

    P: Yugo 55

    u medjuvremenu zamenjena vodena pumpa
  6. MARKAN

    P: Yugo 55

    evo nekih osnovnih podataka: ---godiste 1991 ---snaga motora 40kw cena je 500 evropskih,za ozbiljnije kupce moguca manja korekcija. auto je kod mene nekih godinu dana i presao je oko 2000-3000 km.Vozila ga je supruga i to uglavnom lokal(posao,vrtic) u tom periodu zamenjen mu je akumulator(garancija),auspuh(srednj,zadnji lonac),stavljeni novi farovi,uradjen mali servis. potrebno je da se zamene zadnji amortizeri(dajem ih uz auto sa komplet zadnjim viljuskama i dobosima);vodenu pumpu(trenutna je ok samo sto je na nosacu trula,takodje dajem uz kola).Motor do sada nije trosio ulje. uz kola dajem jos elektronsko paljenje(nisam stigao da ugradim),rezervni amblender,kilometar sat,2L ulja,pocetak izduvne grane. auto se svakodnevno vozi,tako da postoji sansa da nesto od ulaganja bude u medjuvremenu uradjeno. registrovan je do decembra,vodi se na mene. ako Vas jos nesto zanima a da nisam napisao pitajte.
  7. MARKAN

    P: Yugo 55

    U dobrom stanju za svoje godiste Limarija dobra, greda dobra.Gume 2 wintere, 2 sigure, rezervna ok + 1alufelna sa gumom motor ok.Akumulator nov sa garancijom bez nekih vecih ulaganja.Za sve što se ima opraviti dajem delove http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5422140/zastava_yugo_55
  8. Nevezano za tvoj izbor, ali dobra guma pravi najvecu razliku upravo u tih preostalih 1% slucajeva, koje najcesce ne mozemo da predvidimo. slažem se u potpunosti,i da je finansijska situacija normalna kupovali bi svi premium brand gume. ovako nam je izbor low budget gume,ili neka srednja klasa nasuprot 2,3 godine polovnim gumama(pirreli,dunlop,good year )
  9. kada sam uzimao kola ta je dimenzija bila na njemu da uzimam sve 4 mozda bi uzeo i neku drugu,a ovako samo mi 2 trebaju da napomenem da je 99% normalne voznje(2 deteta u kolima)
  10. ima li neko iskustva sa Tigar syneris ili taurus gumama? u osnovi su iste gume samo je taurus namenjen izvozu 17 `` 205/50 kostaju 5800 znam da je koliko para toliko i muzike, ali su ipak nove
  11. MARKAN

    Ma OFF BRE!

    imas CAFFE DEL MAR najbolje ti je da skines par torrenta pa vidis
  12. U ak kompresor nema majstora,sve sami "strucnjaci"
  13. letnje gume bridgeston potenza sara ok,ravnomerno trosene nisu cepovane,ne tresu Sara je 3-4mm DOT 2307 cena po dogovoru , oko 20-30eura,zavisi od pregovaraca cena je za obe gume moze i za jednu a drugu dobijate gratis
  14. letnje gume nikada busene,krpljene sara ok ne tresu,ne udaraju i slicno jedina mana im je sto je unutrasnja strana gume vise pojedena na slikama se vidi dot i brzinski indeks cena po dogovoru
  15. e gde si druze bio juce kad mi je pukla opruga

Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...