-
Content Count
165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Everything posted by MARKAN
-
telefon uzet proslog leta u vipu,zakljucan na vip mrezu.u garanciji jos preko godinu dana. od prvog dana u silikonskoj futroli i folijom na ekranu,bukvalno bez ogrebotine,stanje 10/10. slike ubacujem kasnije cena 80 evra,moze mala korekcija cene radi malera
-
izbusi zadnji lonac i imaces bolji zvuk
-
moze zamena za gume 17"
-
mogu li samo prednje i koja je cena?
-
Imao sam 5 komada i samo je ovaj ostao.niko se do sada nije zalio (izgoreo im telefon) pa najtupaviji telefon je oko 50 evra+fotoaparat od 15mp su oko 70 evra+jos neke gluposti (32giga memorije)+ja da se ugradim. Zao mi je sto mogu da dam samo neku radnu garanciju, a ne pravu
-
koliko para toliko muzike....
-
????
-
-
stavljam u toku dana
-
200
-
vikend akcija!!! ostao samo jedan.cena 250
-
otisao u staro gvozdje moze lock
-
napravi omcu od neke bakarne zice(da bude meksa ali ne toliko da se mnogo uvija).Napni vrata npr varjacom ili nekim pljosnatim drvetom kako nebi ostetio kedere i farbu.Provuci zicu i spusti je do pipka od vrata nanisani i povuci. druga opcija je da probas da staklo povuces na dole,ovo nikada nisam video da je uspelo. ima fora kroz krilo ali covek nije hteo da otkriva tajne zanata da se odmah ogradim da nisam vec sam radio u perionici pa sam se nagledao ovakvih situacija
-
igrice & crtaci to je primarno
-
hvala na brzim odgovorima tablet uzimam za klinca tako da mi nije potrebna neka jaca konfiguracija,ali opet da ne bude ni neki "tetris"
-
da li ima stručnjaka na forumu koji bi mogli da objasne koja je bolja konfiguracija za tablet : quad core +512mb ram ili dual core sa 1gb rama?
-
300€ poslednja Zamena isključivo za keš Bilo bi poželjno da se lično dođe i vidi,proba telefon.Ipak nije mala suma novca u pitanju
-
telefon nosen u telenor radi poredjenja sa originalom.Odziv ekrana identican,brzina identicna,kako prodavac kaze nema neko staklo (glare glass) kojim je telefon presvucen
-
telefon je nov,sa svom pretećom opremom. otvoren je samo radi probe i slikanja. telefon NIJE ORIGINAL,već maksimalno dobro urađena replika.Nije plastikaner.Jedina razlika od originala je sto na masci ne piše samsung,ostale performanse su mu iste. cena po dogovoru. Slike postavljam u toku sutrašnjeg dana. 0605550007
-
da li je neko pokusavao da stavi neku ruciu tipa momo ili sparco u stila?
Info
FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".
