Jump to content
Goran

ISV_01

Members
  • Content Count

    5366
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Reputation Activity

  1. Like
    ISV_01 got a reaction from darkman14 in Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac   
    Ma to vidi u posti kod tebe oko posiljke ili zovi dispicera. I meni nedostave papirce nekad al zovnem i ne brinem

    http://www.posta.rs/struktura/lat/aplikacije/alati/posiljke-kontakt.asp

    Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk


  2. Like
    ISV_01 got a reaction from Siciliano in Debela, krupna, a zgodna! :)   
    E bas je lepa,meni se veoma svidja taj restajl model. Da se sit izvozas i da sto manje bude Fix It Again Tony varijante

     
  3. Like
    ISV_01 got a reaction from Milutinac in Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac   
    Ne kapiram...narucivao sam i stvari od 500+ jura i one od 2Eur sa Alija i dosta korisnih stvari mi je stiglo (DVR kamera - vec vidjeno na jucerasnjem okupljanju), pragovi, neki stikercici i brdo toga sto se auta tice, za kucu i bajk necu da spominjem... Obavezno gledati gde mogu da salju preko PostNL ili Sweden post (ako je mizeran shipping verujte mi da se isplati, brzo stigne, cca 10 dana i cesto nema carine...npr punjac za kola - nista a ubi koliko je dobar, dvr i tako to).
     
    Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk
     
     
     
     
    Btw te hidrofobne folije su odlicna stvar, meni treba sa stignu uskoro. I ona sto si video kod mene na gepeku (protiv grebanja i bas se odlicno pokazala) je isto sa Alija. Ako zatreba nekom, mogu da pozajmim (btw, nije mnogo siroka ali odlicno radi posao).

    Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk


  4. Like
    ISV_01 reacted to marko.jovanovic in Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja   
    Koliko ja znam, svaki motor u Delti je dobar, manje ili više. Na primer na tom od 190ks treba ukinuti vrtložne klapne u usisnoj grani, ili zameniti novim (pretpostavljam da ima da se kupi ili original ili neki aftermarket), da bi se izbegla potencijalna havarija na motoru, imamo i jedan takav slučaj na forumu, na delti 1.9TT 190ks.
    Zaista ne bih kasapio lep auto radi ugradnje šibera, ili panorame. Mislim nije to baš tako naivno, posle će biti kuku lele kada se pojavi neko curenje ili korozija, a i nije fabričko rešenje. Nije to Lada Riva pa da te baš briga.
  5. Like
    ISV_01 reacted to xalexas in Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja   
    Da ne dužim, 1.6 na Delti i na Bravu su meni nebo i zemlja po performansama. Bravo sa 1.6 je baš živahan auto, dok je Delta umrtvljena u odnosu na Bravo sa istim motorom. Zavisi šta želiš, ali 1.6 na Delti ne bi bio moj prvi izbor.
    Ne razumem čemu strah od TT motora. TT ima samo još jednu manju turbinu koja radi solo na nižim obrtajima tako da imaš manju turbo rupu, a na višim se uključuju obe i tada auto brutalno zalepi. Po meni, najodgovarajući motor za ovu težinu.
  6. Like
    ISV_01 reacted to cika_kole in Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja   
    imas pivo, pljesku, pizzu, krofnu, kokice sta god...
    zato ti mene u dizelu cujes, ali me jako brzo ne vidis...
  7. Like
    ISV_01 reacted to Ivan in Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja   
    Apropo panorame, digitalne klime (ranije cesto pitano za Stilo - ljudi pomisle da je sistem automatske klime samo ekrancic) i sl. - bolje je malo sacekati i kupiti ono sto ti se svidja. Jedno je nadogradnja, a drugo kasapljenje, bar iz mog ugla... Komplikovanije je nego sto izgleda na prvu, sto kaze Marko gre'ota je kasapiti, mislim da ce se svi sloziti sa tim...
    Nisam nikakav trkac, ali meni 1.6 120 nije legao ni u laksem Bravu koji pominjes. Trom je u opsegu gde po fabrici treba da bude najjaci sa Njutnima. Mislim, mogao bi da prodje, ali kao zadnja opcija od dizela i kao gore pomenuti kompromis, tj. da sve ostalo bude napucano (stanje, oprema, godiste...). A ovo je primetno tezi auto.
     
  8. Like
    ISV_01 got a reaction from dach@ in Kamere & presretači   
    Kamere za merenje brzine vozila za obe trake (izuzev zute) posle SIV-a (Palate Srbija) potez prema gradu.
     
  9. Like
    ISV_01 got a reaction from Reacher Gilt in Letovanje 2018.: Potrebni dokumenti, kazne, cene goriva   
    Citiram:
    "Za ulazak u Crnu Goru, za sada nije potreban pasoš, već samo lična karta.
    Maloletna lica, ako putuju sa roditeljima, treba da poseduju dokument koji dokazuje njihov identitet. Deca školskog uzrasta treba da imaju dokument sa fotografijom - đačka knjižica, pasoš, lična karta...
    Deca predškolskog uzrasta treba da poseduju dokument kao što je izvod iz matične knjige rođenih, zdravstvena knjižica, putna isprava..
    Ukoliko dete putuje bez roditelja odnosno staratelja preporučuje se pisana i overena saglasnost oba roditelja."

    Izvor:
    http://www.amss.org.rs/index.php?option=com_content&view=article&catid=79%3Asaobraajni-propisi&id=224%3Aukoliko-putujete-automobilom-u-crnu-goru&Itemid=91

    Od 3.juna 2019.

    Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk


  10. Like
    ISV_01 got a reaction from totti in Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja   
    Treba imati u vidu nacin na koji svako od nas drzi rucicu i volan. Takodje i tip, sastav i kolicina znoja i te kako utice na stanje ne samo koze vec i bilo kog drugog elementa. Prstenje, sat i druge dzidza bidze na rukama sve to ume da osteti ili narusi izgled. UV zracenje takodje. Na sve to, kvalitet sirovine koju proizvodjac koristi (losa, tanka, skart ili imitacija).
    Jbg, neko vozi maltene ko da drzi pivsku flasu koju ne da nikom a neko maltene dodiruje prsticima dok menja brzine...

    Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk


  11. Like
    ISV_01 reacted to Danilo1 in Fiat Bravo Sport 1.9 novi zmaj   
    @danijel55 evo i po mraku (a i malo poziranja  ):
     



  12. Like
    ISV_01 reacted to Dexa313 in Moj bravo moji problemi   
    Poso zavrsen . Ima bubica. Videcemo kad se opere
     

     
     
  13. Haha
    ISV_01 got a reaction from shakalkv in Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja   
    Treba imati u vidu nacin na koji svako od nas drzi rucicu i volan. Takodje i tip, sastav i kolicina znoja i te kako utice na stanje ne samo koze vec i bilo kog drugog elementa. Prstenje, sat i druge dzidza bidze na rukama sve to ume da osteti ili narusi izgled. UV zracenje takodje. Na sve to, kvalitet sirovine koju proizvodjac koristi (losa, tanka, skart ili imitacija).
    Jbg, neko vozi maltene ko da drzi pivsku flasu koju ne da nikom a neko maltene dodiruje prsticima dok menja brzine...

    Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk


  14. Like
    ISV_01 reacted to neshaoct in Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd   
    Okupljanje u nedelju 02.06.2019. od 18h - Parking kod hotela Inter-Continental (Crowne Plaza):
     


    Sa brojem 1 je obeleženo mesto gde smo do sada bili, a sa brojem 2 mesto gde je od sada Okupljanje.
    Ili, ukratko rečeno, tu smo kod bankarki, samo malo dalje nego pre... 

    Ako vam iz nekog razloga bude trebao klupski broj, okrenite 069/111-FLCS, (069/111-3527)
    Kad nam dosadi da stojimo kod Intera  sedamo u aute i idemo do nekog od kafića.
  15. Like
    ISV_01 reacted to Danilo1 in Fiat Bravo Sport 1.9 novi zmaj   
    @ISV_01 razlika je velika, nisu meni stari projektori toliko lose sijali kao sto znaju na Bravu da izgore.. Prvo sto sam primetio je kada prolazim pored nekog objekta - lepa plavkasta linija, cak i po kisi se lepse vidi - nema skrivenih rupa i nejasnih delova puta, kad upalim duga osvetlim put daleko ispred sebe sto je za otvoreno milina, a blicanje - nema ko se nije sklonio  (iskljucivo blicam gospodi koja voze 40km/h u levoj traci po bulevarima) 
    slikacu bas ispred Tempa razliku izmedju starih i novih posto sam slikao prosle godine kada sam ubacio ksenone
  16. Like
    ISV_01 got a reaction from horvat in Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine   
    Znam znam, zato i kazem. Ofc, papir je uvek jedno, menjac uvek drugo, osobine i tip motora trece al prvenstveno vozac...ak bas nemas sluha i ne voles da gledas cajger, cekaces d kazaljka obrne krug

    Pa iako je taj 1.6 neki kompromis izmedju 1.9 i 1.3 agregata, za sad je sto vodim po delovima skuplji za odrzavanje, ali i to je ok...noviji motor pa dok se ne namnozi kao jtd-mjet 1.3-1.9.
    Meni bi on bio zanimljiva buduca alternativa jer verujem da cu sledeci auto gledati tek kroz 6-7 godina boze zdravlja i para, a tad ce 1.9 vec biti Fiatova istorija.
    Iako sam se odvikao skroz od benzinaca (izuzev Nive iz koje ne izbijam iz njiva i autoputa, al ona je posebna - tenk kategorija) pocinjem da razmisljam o tako nekim manjim nadr***m agregatima kao 1.4 tjet ili slicni obzirom da pruza iste-slicne preformanse u medjuubrzanju 3-4 brzine koje su meni najbitnije, a odrzavanje i jeftinije od 1.6mjet (moje neko misljenje)
     
  17. Like
    ISV_01 got a reaction from neshtry in Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine   
    Znam znam, zato i kazem. Ofc, papir je uvek jedno, menjac uvek drugo, osobine i tip motora trece al prvenstveno vozac...ak bas nemas sluha i ne voles da gledas cajger, cekaces d kazaljka obrne krug

    Pa iako je taj 1.6 neki kompromis izmedju 1.9 i 1.3 agregata, za sad je sto vodim po delovima skuplji za odrzavanje, ali i to je ok...noviji motor pa dok se ne namnozi kao jtd-mjet 1.3-1.9.
    Meni bi on bio zanimljiva buduca alternativa jer verujem da cu sledeci auto gledati tek kroz 6-7 godina boze zdravlja i para, a tad ce 1.9 vec biti Fiatova istorija.
    Iako sam se odvikao skroz od benzinaca (izuzev Nive iz koje ne izbijam iz njiva i autoputa, al ona je posebna - tenk kategorija) pocinjem da razmisljam o tako nekim manjim nadr***m agregatima kao 1.4 tjet ili slicni obzirom da pruza iste-slicne preformanse u medjuubrzanju 3-4 brzine koje su meni najbitnije, a odrzavanje i jeftinije od 1.6mjet (moje neko misljenje)
     
  18. Like
    ISV_01 reacted to horvat in Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine   
    Turbo benz u Fiata obicno bude i brzi malo od ekvivalentnog dizela: 
    https://www.auto-data.net/en/fiat-bravo-ii-1.4-t-jet-120hp-7177
     
    https://www.auto-data.net/en/fiat-bravo-ii-1.6-multijet-120hp-16761
     
    (na stranu brojke, tako kazu i ljudi koji su vozili oba)
  19. Like
    ISV_01 got a reaction from horvat in Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine   
    Meni bar deluje lepo. Lepa su mu sedista, ne znam kakva su u sport paketu, ali mi ova deluju udobno i malo smekerski. Oprema fina. Sve zavisi ko sta trazi, a meni bi npr ovo bilo i previse od opreme. Stvar ukusa. Ali da je cena fina isto tako, jeste, verovatno sto je mladji dosta, a za ostalo (stanje motora i slicno) se ipak mora otici i videti.
    Ako je ovo klotara, moj je onda grill i to sa cumurom


     
  20. Haha
    ISV_01 reacted to darkman14 in Fiat Marea 1.9 JTD - interkuler   
    auuu, admini ne reaguju na sadrzaj
  21. Like
    ISV_01 reacted to Rile_bg in Cene goriva...   
    Za cigare i gorivo ce uvek biti para koliko god da je skupo.
  22. Like
    ISV_01 got a reaction from neshaoct in 25. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj   
    1. neshaoct
    2. Sedla
    3. Milutinac
    4. hibi011
    5. dekirs 
    6. Danilo1
    7. Irena HGT
    8. nemke
    9. Voja82
    10. Stefankmn (DSG)
    11. panonica
    12. Jovan422
    13. McSteel
    14. ISV_01
    15.
    16.
    17.
    .
    .
    .
     
    Uplata ce da legne na racun kluba, elektroNjski
    Ako posao dozvoli eto me (nas) iz njive. Ako pak ne dodjem, da klopnete i popijete nesto u moje ime, jer ako nista drugo, naucio sam dosta toga i isto tako primenio zahvaljujuci forumu tj ljudima sa istog
    Nadam se da se vidimo
     
     
  23. Hvala
    ISV_01 got a reaction from Stilisa in 25. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj   
    1. neshaoct
    2. Sedla
    3. Milutinac
    4. hibi011
    5. dekirs 
    6. Danilo1
    7. Irena HGT
    8. nemke
    9. Voja82
    10. Stefankmn (DSG)
    11. panonica
    12. Jovan422
    13. McSteel
    14. ISV_01
    15.
    16.
    17.
    .
    .
    .
     
    Uplata ce da legne na racun kluba, elektroNjski
    Ako posao dozvoli eto me (nas) iz njive. Ako pak ne dodjem, da klopnete i popijete nesto u moje ime, jer ako nista drugo, naucio sam dosta toga i isto tako primenio zahvaljujuci forumu tj ljudima sa istog
    Nadam se da se vidimo
     
     
  24. Like
    ISV_01 got a reaction from dach@ in Kamere & presretači   
    Stacionarni radar za brzinu (ne znam da li je bio ranije postavljen, znam za kamere) kod Usca, pravac most Bratstva i jedinstva - Usce, konkretno raskrsnica kod TC Usce. Postavljen gde i kamere, ali traka za pravo (pored 2 za skretanje u levo)
     
    Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk
    + 2 kamere kod ekonomskof fakulteta, kid Parking garaza, pravac za pravo i skretanje za tramvajski most, za prekrshaje.
  25. Like
    ISV_01 reacted to cika_kole in Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac   
    pa dobro, meni ovo na prvi pogled izgleda pristojno. ne bih ja tu nista dirao, ove crvene linije su nekako lepe...

Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...