Jump to content
Goran

ISV_01

Members
  • Content Count

    5366
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Reputation Activity

  1. Like
    ISV_01 reacted to Djuk85 in Funny photos   
    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


  2. Like
    ISV_01 reacted to Milutinac in Funny photos   
  3. Like
    ISV_01 reacted to Stilisa in Funny photos   
    @marko.jovanovic 
     

  4. Like
    ISV_01 got a reaction from igor0511 in Funny photos   
    O zivote

    Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk


  5. Haha
    ISV_01 reacted to dekirs in Alfa Romeo 159 SW by IrenaHGT & neshaoct   
    Kurcenje sa p30
  6. Haha
    ISV_01 got a reaction from Axic in Funny photos   
    O zivote

    Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk


  7. Like
  8. Like
    ISV_01 got a reaction from neshtry in Fiat GP 1.3 mjet 85KS   
    4 mesta ? Koliko imas pojaseva pozadi za vezivanje ? I malo je cudno sto nemas naslone za glavu, trebalo bi da ih GP ima standardno, tako da vidi da nije mozda Van bio ili registrovan kao polu-van (4 mesta + tovar). Za sportinga ne znam kako ide registracija tj da li ima 4 mesta (zbog kadica) ili i ona daska pozadi je isto mesto.

    Svakako lep autic i u zdravlje da te sluzi, a ovde cemo da se ispomazemo pa da resimo gremline u kolima
  9. Like
    ISV_01 reacted to NeleSK in Fiat GP 1.3 mjet 85KS   
    Evo posle ne znam ni ja koliko trazenja vise nisam imao ni snage ni volje nego pare i bum! U opticaju prvo bila corsa D, pa pezo 207, onda fiat bravo i na kraju dodje GP Auto je proizveden u 10 mesecu 2010. godine, 1.3 mjet sa 85KS i cuvenim dpf filterom koji za uzgred trebam i proveriti dal se nalazi u autu Automobil je sa placa, kilometraza 147.300, uvoz iz Holandije, bez servisne istorije ali sa dva originalna ključa. Prodavac odradio veliki servis sa zamenom lanca i lancanika i mali servis. Gume nove letnje Continental, klima servisirana. Auto prilikom prve registracije registrovan na četiri mesta?! Auto bez zadnjih naslona za glavu i sa zadnja dva pojasa. Odradjena komplet dijagnostika bez ikakvih gresaka. I to je to za sada. Dva problema koja su prisutna, prvi problem zadnji prozori se tesko ili nikako spustaju i dizu i drugi problem cesto nemiran rad na leru dok je motor hladan koji traje jedno 3-4 sekunde i posle je sve Ok. Takodje ako moze bilo kakva provera po broju sasije neka mi neko pomogne ili pogleda
    ZFA19900001698224
     
  10. Hvala
    ISV_01 got a reaction from neshaoct in Fiat Punto mk.2 1.2 8v TNG - trza prilikom otpuštanja gasa   
    Sumnjam na smesu da je dobro podesena. Moglo bi se prvo to proveriti (kolicina gasa) na nekom ventilu ili na podesavanju na dijagnostici (zavisno od modela i uredjaja).
    Ako se desava i u toku voznje, mozda proveriti isparivac pored gore navedenog.
    Nama se desavalo na Nivi da konstantno trzucka u voznji posle zamene kompjutera u autu, ali sumnjam da je to ovde problem.
     
  11. Like
    ISV_01 got a reaction from SalacUE in Cene goriva...   
    Ma ovo računaju kada istankaš sa broda a ne uhvate te....
  12. Like
    ISV_01 got a reaction from neshtry in Funny photos   
    O zivote

    Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk


  13. Haha
    ISV_01 got a reaction from Irena HGT in Konačan kraj i za Volkswagen Golf I   
    Kad cuju ovi iz drage nam Bosne, ima da nude zlatne poluge

    Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk


  14. Like
    ISV_01 reacted to Irena HGT in Polestar   
    What Car? video: 2020. Polestar 2 EV
     
     
  15. Like
    ISV_01 reacted to cika_kole in Lancia Nuova Delta - problem sa zadnjim svetlima   
    nema, one prve su iz table, ove iz stopaljke...sad je vec mrak i tek sad se vidi kad upalim poziciju i stisnem kocnicu da uopste nema razlike...
    desetak dioda od pezoa mi ostalo u rezervi...miran sam sto se toga tice...seci, menjaj, vari i teraj...znaci diode iz table pasu, rade, sijaju, ali mnogo slabije, diode iz stopaljke verovatno iz svakog modela bi ovako radi, a one kupovne po radnjama, nece da rade, probano, nece da zmirne kad se nakaci na auto...
    i sto je najbitnije kao sto sam i ranije napisao, resivo je...
    isplativije je nego polovna stopaljka, a kamoli nova... jer polovna je macka u dzaku, moze da crkne brzo, nova je skupa...a ovo je resenje za cirka 2000 dindzi...
  16. Like
    ISV_01 reacted to djomla in Alfa Romeo 159 SW by IrenaHGT & neshaoct   
  17. Like
    ISV_01 reacted to cika_kole in Lancia Nuova Delta - problem sa zadnjim svetlima   
    sa diodama iz pezoa...
  18. Like
    ISV_01 reacted to djomla in Funny photos   
    Sent from my 3310 using Tapatalk


  19. Like
    ISV_01 reacted to shomiNBGD in Funny photos   
  20. Like
    ISV_01 reacted to Woodoo in Funny photos   
  21. Like
    ISV_01 reacted to dach@ in Najavljen nov način merenja srednje brzine vozača na autoputu   
    Danas izašlo u sat + 


  22. Like
    ISV_01 reacted to horvat in Alfa Romeo 159 SW by IrenaHGT & neshaoct   
    I neko/nesto se 'ispiskilo' po betonu. Verovatno klima necija. Dusmani bi sad rekli, "ooo evo je Alfa, klasika, mokro ispod nje"  
  23. Like
    ISV_01 got a reaction from neshtry in Alfa Romeo 159 SW by IrenaHGT & neshaoct   
    Bese bio neki post oko nepokretne imovine i dizanju kredita...
     
  24. Like
    ISV_01 reacted to darkman14 in Alfa Romeo 159 SW by IrenaHGT & neshaoct   
    Ako nema ulja ispod, nema ni u Alfi
  25. Like
    ISV_01 reacted to Irena HGT in Funny photos   

Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...